głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niekoffana Znajdziemy mieszkanie żaden pałac po prostu nasze miejsce. Dostaniemy jakąś pracę zarobimy trochę pieniędzy będziemy razem zostaniemy razem będziemy żyć razem r

niekoffana

niekoffana.moblo.pl
Znajdziemy mieszkanie żaden pałac po prostu nasze miejsce. Dostaniemy jakąś pracę zarobimy trochę pieniędzy będziemy razem zostaniemy razem będziemy żyć razem rad
Znajdziemy mieszkanie  żaden pałac... teksty

niekoffana dodano: 25 kwietnia 2013

Znajdziemy mieszkanie, żaden pałac, po prostu nasze miejsce. Dostaniemy jakąś pracę, zarobimy trochę pieniędzy, będziemy razem, zostaniemy razem, będziemy żyć razem, radzić sobie razem, po prostu będziemy razem. Razem się zestarzejemy.

Leżał w ciemności  przysłuchując... teksty

niekoffana dodano: 25 kwietnia 2013

Leżał w ciemności, przysłuchując się jej oddechowi. Znał rozmaite powody, dla których mężczyzna potrafi zabić, a najsilniejszy z nich to pragnienie utrzymania tego, co kocha.

Trzeba pamiętać  że diabeł nie ma... teksty

niekoffana dodano: 25 kwietnia 2013

Trzeba pamiętać, że diabeł nie ma takiej mocy jaką posiada Jezus. I na tym opierać swój fundament. Na skale wszystko budować, nie na piasku.

Od piątku jestem bezrobotna :  teksty

niekoffana dodano: 25 kwietnia 2013

Od piątku jestem bezrobotna :)

Nie będę przeszkadzała  jeśli... teksty

niekoffana dodano: 24 kwietnia 2013

Nie będę przeszkadzała, jeśli przyjdę się tam koło Ciebie położyć? Ewentualnie pod Tobą? Ewentualnie naga?

Demonstrowanie swojej seksualności... teksty

niekoffana dodano: 24 kwietnia 2013

Demonstrowanie swojej seksualności nie jest skuteczną metodą na zdobycie mężczyzny. Rzecz nie polega na tym, czy uda ci się go podniecić, to żadne osiągniecie. Równie dobrze może mu się to przydarzyć w trakcie jazdy na motorze albo przez sen. Nie chodzi o to czy go podniecisz, sztuka polega na tym, żeby wciąż miał na ciebie ochotę, choć został zaspokojony.

Kobietę stworzono z żebra... teksty

niekoffana dodano: 24 kwietnia 2013

Kobietę stworzono z żebra mężczyzny. Nie ze stopy , by po niej deptano. Nie z głowy by była mądrzejsza. Ale z żebra, które jest pod ramieniem, mającym ją chronić i być blisko serca, by ją kochać.

KOCHA MNIE. CAŁĄ. RAZEM Z MOIMI... teksty

niekoffana dodano: 24 kwietnia 2013

KOCHA MNIE. CAŁĄ. RAZEM Z MOIMI NARZEKANIAMI NA ŻYCIE. RAZEM Z MOIM GŁUPKOWATYM ŚMIECHEM. POMIMO MOICH NERWÓW I WYBUCHÓW HISTERII, KOCHA.

Upraszczając nieco sprawę  suką... teksty

niekoffana dodano: 24 kwietnia 2013

Upraszczając nieco sprawę, suką się jest, a nie bywa.

Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem... teksty

niekoffana dodano: 24 kwietnia 2013

Ko­bieta pot­rze­buje cza­sem drob­ne­go ges­tu. Bla­dego kwiat­ka, czułego do­tyku, wyjścia do teat­ru. Od cza­su do cza­su prag­nie, aby cała uwa­ga fa­ceta była sku­piona tyl­ko na niej. Chce być pępkiem świata. Egois­tycznie, ale praw­dzi­wie. Chce stać na czub­ku wieży i wie­dzieć, że jest szczy­tem je­go ser­ca i marzeń. Cza­sami chce być roz­pie­szcza­na ka­wałkiem białej cze­kola­dy, kawą z bitą śmietaną o po­ran­ku. A może po pros­tu chce czuć o każdej porze dnia i no­cy, że jest kocha­na?

Czy kiedykolwiek kochałeś kogoś... teksty

niekoffana dodano: 24 kwietnia 2013

Czy kiedykolwiek kochałeś kogoś tak bardzo, że dałbyś sobie uciąć za niego rękę? Nie, nie w przenośni, dosłownie- czy oddałbyś za niego rękę?

Czego się boję? Boję się stracić... teksty

niekoffana dodano: 24 kwietnia 2013

Czego się boję? Boję się stracić Ciebie. Boję się, że drugi raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że Ciebie już przy mnie nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV