głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
TY I JA NATYCHMIAST. teksty

niekoffana dodano: 30 kwietnia 2013

TY I JA, NATYCHMIAST.

Nienawidzę ludzi którzy... teksty

niekoffana dodano: 30 kwietnia 2013

Nienawidzę ludzi, którzy wpierdalają się w życie innych z chujowym do wyrzygania, mentorskim tonem będąc w tym kurwa kiepskimi. Jeżeli ktoś ma z Tobą problem, to może WYPIERDALAĆ w podskokach, zapamiętaj. Ubierasz się jak chcesz, jesz to, co ci smakuje, pijesz tyle ile potrzebujesz, palisz ile chcesz, kochasz kogo chcesz, nienawidzisz z rozwagą, napierdalasz się jak musisz a cała reszta jest tylko nic nie znaczącym pyłkiem na Twoim ramieniu.

PRAGNĘ NISZCZYĆ SIĘ Z TOBĄ W... teksty

niekoffana dodano: 30 kwietnia 2013

PRAGNĘ NISZCZYĆ SIĘ Z TOBĄ W KAŻDĄ NOC.

W podróży jest tak samo jak w... teksty

niekoffana dodano: 30 kwietnia 2013

W podróży jest tak samo jak w życiu. Co ma się zdarzyć, to będzie. Nie ryzykuję bez potrzeby ani dla zabawy. Czasem jednak trzeba podjąć decyzję nie mając do końca pewności jakie będą jej konsekwencje. Zaufać swojemu instynktowi. Albo po prostu poddać się przeznaczeniu. W chwili, kiedy zgadzasz się na to, co będzie, świat zaczyna się Tobą opiekować.

A jak się przewrócę to się... teksty

niekoffana dodano: 30 kwietnia 2013

A jak się przewrócę, to się podniosę. A jak się nie podniosę to sobie poleżę, i chuj wam do tego.

myślę dziewczęta że maturę mamy na 100 zdaną hehe :D teksty niekoffana dodał komentarz: myślę dziewczęta, że maturę mamy na 100% zdaną, hehe :D do wpisu 30 kwietnia 2013
dziękuję Słońce : ja polecam również tą stronę http: www.e zadania.pl matura 2012 kurs maturalny  jest tu wszystko podzielone również na zadania zamknięte i otwarte. Wystarczy kliknąć odpowiedź i również tłumaczy i wyjaśnia zadania. WSPIERAJMY SIĘ :D : teksty niekoffana dodał komentarz: dziękuję Słońce :* ja polecam również tą stronę http://www.e-zadania.pl/matura-2012/kurs-maturalny/ , jest tu wszystko podzielone, również na zadania zamknięte i otwarte. Wystarczy kliknąć odpowiedź i również tłumaczy i wyjaśnia zadania. WSPIERAJMY SIĘ :D :* do wpisu 30 kwietnia 2013
Granice absurdu? Jakie granice?... teksty

niekoffana dodano: 29 kwietnia 2013

Granice absurdu? Jakie granice? Kochani, gdyby absurd miał granice to byłby czymś uporządkowanym, a przecież dobrze wiemy, że nie jest. Absurd to właśnie brak granic. Brak granic we własnych kretyńskich poczynaniach! To właśnie czyni nasze zachowanie absurdalnym. — dziękuję, dobranoc.

Ten moment w którym nie chcesz... teksty

niekoffana dodano: 29 kwietnia 2013

Ten moment w którym nie chcesz płakać i próbujesz przełknąć ślinę, zamykając oczy ale ma to zbyt gorzki smak i łzy bezwiednie spływają ci po policzkach.

uczę się albo inaczej... próbuję... teksty

niekoffana dodano: 29 kwietnia 2013

uczę się, albo inaczej... próbuję uczyć się do matury. wyścig z czasem, kurwa.

Jutro Ci to wszystko wynagrodzę.... teksty

niekoffana dodano: 29 kwietnia 2013

Jutro Ci to wszystko wynagrodzę. Przeproszę za krzywdy, które popełniłem i zmienię się. Naprawdę kurwa, zmienię się. Będę taki, jaki zawsze chciałaś żebym był. Zawsze mówiłaś o mnie dobrze. Idealizowałaś mnie i chwaliłaś, kiedy ktoś Cię o mnie zapytał. W końcu muszę Ci pokazać, że jestem wart tych słów, że to co mówiłaś o mnie jest prawdą. Jutro zabiorę Cię na spacer. To nic, że pogoda jest chujowa, nie przeszkadza mi to. Wezmę Cię za rękę i pokaże Ci miejsca, w które będę zabierał tylko Ciebie. To będą nasze miejsca. Zabiorę Cię też na cmentarz. Pewnie Cię to przestraszy, albo poczujesz się urażona. Ale zabiorę Cię tam po to, żeby wskazać Ci miejsce przy murku i powiedzieć 'tutaj będziemy leżeć razem, kiedy śmierć zajrzy nam w oczy'./mr.lonely
Autor cytatu: mr.lonely

Kochałam go. Kochałam tak bardzo... teksty

niekoffana dodano: 29 kwietnia 2013

Kochałam go. Kochałam tak bardzo, że aż bolało. Nie mieliśmy nic do przykrycia, lecz nie czułam zimna, osłonięta jego ciałem. Nie wiedziałam, gdzie kończę się ja, a zaczyna on. Poczułam, że tak właśnie miało być. Nigdy nie powinniśmy się rozdzielać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV