głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niekoffana Prawda jest taka że niektóre wspomnienia a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci czy tego chcemy czy też nie. Pamiętamy szczególnie te pr

niekoffana

niekoffana.moblo.pl
Prawda jest taka że niektóre wspomnienia a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci czy tego chcemy czy też nie. Pamiętamy szczególnie te przykre
Prawda jest taka  że niektóre... teksty

niekoffana dodano: 27 maja 2013

Prawda jest taka, że niektóre wspomnienia, a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci, czy tego chcemy czy też nie. Pamiętamy szczególnie te przykre sytuacje, które zmusiły nas do wybrania jakiejś następnej życiowej drogi, zakończenia pewnych rozdziałów, pójścia naprzód wbrew wszystkim przeciwnościom losu. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nawet to co było złe w przeszłości w pewnym stopniu pomogło nam dotrzeć do mniejsca w którym teraz się znajdujemy. Pamiętam wielu ludzi, którzy kiedyś mieli na mnie taki, czy inny wpływ. Ci, którzy mnie zranili, kiedyś byli dla mnie całym światem, dziś już nie mają dla mnie takiego znaczenia. zastąpili ich inni, którzy są dla mnie ważniejsi niż ktokolwiek inny.

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

niekoffana dodano: 27 maja 2013

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.

Jeśli się kogoś kocha to się go... teksty

niekoffana dodano: 27 maja 2013

Jeśli się kogoś kocha to się go nie zostawia, tylko dlatego że przytrafiły się gorsze dni.

Tak dobrze czuję się  gdy jesteś... teksty

niekoffana dodano: 27 maja 2013

Tak dobrze czuję się, gdy jesteś obok, przy mnie.

Jesteś piękną kobietą.... teksty

niekoffana dodano: 27 maja 2013

Jesteś piękną kobietą. Wywołujesz pragnienia.

jak dobrze  że jest moblo  bo... teksty

niekoffana dodano: 25 maja 2013

jak dobrze, że jest moblo, bo nadmiar moich myśli zabija.

Czasami wolę milczeć  milczenie... teksty

niekoffana dodano: 25 maja 2013

Czasami wolę milczeć, milczenie jest piękne. Lubię tylko się patrzeć i nic nie mówić. W tych momentach jestem najszczęśliwsza. Patrzeć w oczy, nie otwierać ust. Tylko całą swoją osobę, uczucia, rozterki i starach przakazywać spojrzeniem. W ten sposób można zobaczyć w człowieku więcej niż rozmawiając z nim całymi dniam. Bo oczy są duszą. Lubię oczy. Lubię Twoje oczy.

Co jest większym dowodem miłości?... teksty

niekoffana dodano: 25 maja 2013

Co jest większym dowodem miłości? Bezgraniczne zaufanie czy zdolność do wybaczania?

Nie mylić miłości z zakochaniem.... teksty

niekoffana dodano: 25 maja 2013

Nie mylić miłości z zakochaniem. Zakochanie to jest reakcja fizjologiczna, jak erekcja. To się po prostu zdarza, czasem samo z siebie. Jak ktoś nie chce, żeby się zdarzyło, to ucieknie na czas, jasne. A miłość to nie jest uczucie, to postawa względem drugiego człowieka i seria decyzji, jakie się podejmuje. Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje. Kocham swoją żonę, bo kiedyś tak zdecydowałem: "Będę kochał właśnie ciebie".

Gdzie moje kalosze  głupi deszczu? teksty

niekoffana dodano: 25 maja 2013

Gdzie moje kalosze, głupi deszczu?

Coś mnie kłuje w okolicy serca i... teksty

niekoffana dodano: 25 maja 2013

Coś mnie kłuje w okolicy serca i jak na złość nie chce przestać. Taka już nasza kobieca natura, że rozsypujemy się na drobne kawałeczki.

Twoje kompleksy nie biorą się z... teksty

niekoffana dodano: 25 maja 2013

Twoje kompleksy nie biorą się z tego jaki jesteś, tylko z tego, co myślisz o sobie. Zamiast oglądać się z każdej strony w lustrze, zacznij się uśmiechać. To najlepszy dodatek do ubrania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV