głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niekoffana Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz usprawiedliwienie dla jego każdego zachowania nawet jeśli to co zrobił rozerwało Ci serce. W myślach będziesz powtarzać że zro

niekoffana

niekoffana.moblo.pl
Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz usprawiedliwienie dla jego każdego zachowania nawet jeśli to co zrobił rozerwało Ci serce. W myślach będziesz powtarzać że zrozumie
Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz... teksty

niekoffana dodano: 23 lipca 2013

Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz usprawiedliwienie dla jego każdego zachowania, nawet jeśli to co zrobił rozerwało Ci serce. W myślach będziesz powtarzać, że zrozumie swój błąd, że jeszcze będzie dobrze. Jeśli kogo kochasz to sama wbijasz sobie sztylet w serce, bo wolisz codziennie palić się bólem, niż odejść i tlić się tęsknotą.

najłatwiej kogoś oceniać ślepotą... teksty

niekoffana dodano: 23 lipca 2013

najłatwiej kogoś oceniać ślepotą własnej pychy.

http:  www.youtube.com... teksty

niekoffana dodano: 23 lipca 2013

Ślubuję kochać Cię namiętnie pod... teksty

niekoffana dodano: 22 lipca 2013

Ślubuję kochać Cię namiętnie pod każdą postacią, teraz i na zawsze ślubuję i nigdy nie zapomnieć, że jesteś miłością mojego życia i zawsze czuć w najgłębszych zakamarkach duszy, że niezależnie od wyzwań losu, które mogą nas rozdzielić, będziemy zawsze potrafili do siebie wrócić.

Zatrzymaj się na rogu ruchliwej... teksty

niekoffana dodano: 22 lipca 2013

Zatrzymaj się na rogu ruchliwej ulicy i wyobraź sobie, że cię tu nie ma. Właściwie, wyobraź sobie, że nie ma cię nigdzie. Przechodnie idą, samochody jadą, otwierają się i zamykają drzwi sklepów, zmieniają się pasażerowie na przystanku. W rzeczy samej – świat dalej się kręci bez ciebie. Zrozumienie tego boli. Ale to bardzo ważne doznanie.

Mężczyzny nie można trzymać... teksty

niekoffana dodano: 22 lipca 2013

Mężczyzny nie można trzymać kurczowo przy sobie. Podobnie jak koty, oni mają swoje drogi. Wypuść go więc na wolność. Wróci. A jeśli nie, wzruszysz ramionami i pójdziesz przed siebie. Bo to on stracił, nie Ty.

Czy dos­tałaś kiedyś wszys­tko... teksty

niekoffana dodano: 22 lipca 2013

Czy dos­tałaś kiedyś wszys­tko, cze­go pragnęłaś? I wte­dy zro­zumiałaś, że nie o to ci chodziło?

Jeśli czujesz  że ktoś się od... teksty

niekoffana dodano: 21 lipca 2013

Jeśli czujesz, że ktoś się od Ciebie oddala, nie goń go, bo zacznie uciekać. Raczej Ty sama zmilknij, zniknij, przyczaj się. Zrobisz o wiele większe wrażenie, bardziej zaintrygujesz, niż organizując ciągłą nagonkę, której faceci bardzo nie lubią.

masz zajebiście smutne moblo. teksty niekoffana dodał komentarz: masz zajebiście smutne moblo. do wpisu 21 lipca 2013
Lekcja pozbawiona bólu nie ma sensu.... teksty

niekoffana dodano: 21 lipca 2013

Lekcja pozbawiona bólu nie ma sensu. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak, jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miała serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak, stalowe serce.

Kocham Cię i chcę  żeby było... teksty

niekoffana dodano: 21 lipca 2013

Kocham Cię i chcę, żeby było znów dobrze, bardzo dobrze, wspaniale tak jak wcześniej, choć z Tobą mimo wszystko zawsze jest wspaniale. Nie wiem co bez Ciebie bym zrobiła, jesteś moim oparciem, silnym ramieniem, potrzebuję Cię i wiem, że czasem tego nie pokazuję, wręcz odwrotnie, przepraszam. Tęsknie za Tobą bardzo, chciałabym Cię już przytulić, pocałować, wtulić się w Ciebie i iść z Tobą za rękę. Mogłabym być gdziekolwiek, byle z Tobą, Ty jesteś nierozłącznym elementem mojego życia. Ty jesteś całym moim życiem.

Kocham Cię Kochanie. Jesteś... teksty

niekoffana dodano: 21 lipca 2013

Kocham Cię Kochanie. Jesteś wszystkim tym co mam. Nie chcę i nie umiem bez Ciebie żyć. Nie wiem jak wyglądałoby moje życie bez Ciebie. Tylko na Tobie mi tak strasznie zależy i zrobię wszystko, żebyś nigdy nie odszedł. Kocham Cię. Jesteś spełnieniem moich marzeń, sensem mojego życia, najważniejszą osobą, moim ideałem, jesteś najlepszym, co mnie w życiu spotkało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV