głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niekoffana Uczucie musi się mieścić w granicach rozsądku. Choćbyś miała przestać spać i zesrać się żwirem nigdy nigdy się nie poddawaj moja droga. Zapamiętaj to sobie bo j

niekoffana

niekoffana.moblo.pl
Uczucie musi się mieścić w granicach rozsądku.
Uczucie musi się mieścić w... teksty

niekoffana dodano: 25 sierpnia 2013

Uczucie musi się mieścić w granicach rozsądku.

Choćbyś miała przestać spać i... teksty

niekoffana dodano: 24 sierpnia 2013

Choćbyś miała przestać spać i zesrać się żwirem, nigdy, nigdy się nie poddawaj, moja droga. Zapamiętaj to sobie, bo jeszcze nie raz będziesz płakać pod prysznicem i tak samo często będziesz musiała wyjść spod strumienia gorącej wody i żyć dalej. Nie zgub się w tym syfie.

Płaczę. Idę ulicą i płaczę.... teksty

niekoffana dodano: 24 sierpnia 2013

Płaczę. Idę ulicą i płaczę. Łzy mi wchodzą do ust. A taka byłam wesoła nie tak dawno, tak sobie szłam w podskokach wesoło. A teraz płaczę. Cały brzuch mi się trzęsie od płaczu.

Uwielbiam to co banalne... banalne... teksty

niekoffana dodano: 24 sierpnia 2013

Uwielbiam to co banalne... banalne przepuszczanie w drzwiach, podanie dłoni przy wysiadaniu z samochodu, dosunięcie krzesła przy kolacji, pocałunek w dłoń na powitanie, no i miłość - też całkiem banalne.

  Jaka Ona była?    A płakałeś... teksty

niekoffana dodano: 24 sierpnia 2013

- Jaka Ona była? - A płakałeś kiedyś, synu? - Każdy chyba.. - Ja płakałem, gorzko płakałem, jak było mi źle, jak jej nie było, nie miałem jej, a chciałem, potrzebowałem. Wiedziałem od początku, że tylko ją.. i tylko z nią, wszystko. Z nią leżeć w słońcu, z nią wędrować, jak oglądać świat to jej oczami, mówić, to jej ustami... ale znikała i nie miałem jej, i sił też nie miałem, i łamałem się jak sucha gałąź. I rwałem włosy z głowy, myśląc, jak ją zatrzymać, kiedy traciłem ją z oczu. Potrzebowałem jej głosu, śmiechu, jej łez, bardziej niż ona mnie całego... Myślisz, synu, że mi wstyd? Postawiłbym pomnik i zapisał to wszystko na nim, i klękałbym przed nim, do końca życia.

Zwie­rza­nie się dru­giemu... teksty

niekoffana dodano: 24 sierpnia 2013

Zwie­rza­nie się dru­giemu człowieko­wi jest w grun­cie rzeczy jak gra, w której al­bo wszys­tko się przeg­ry­wa, al­bo wyg­ry­wa. Ten dru­gi jest zaw­sze prze­ciw­ni­kiem i dokład­nie tak na­leży go trak­to­wać. Żaden gracz nie kładzie od­kry­tych kart na sto­le. Trzy­ma je w dłoni i wy­biera, które wyrzu­cić pier­wsze, a które zat­rzy­mać do końca.

Są kobiety  które nie potrafią... teksty

niekoffana dodano: 23 sierpnia 2013

Są kobiety, które nie potrafią docenić facetów, którzy je po prostu kochają. Szukają w związku nieustannego napięcia, emocji, kłótni. Dobra miłość jest synonimem nudy. Pociągają ich faceci, którzy są nieosiągalni albo niezaangażowani uczuciowo, o których muszą nieustannie walczyć. Są kobiety, które zawsze będą wybierały drani, a potem płakały nad zniszczonym życiem.

Patrzę w lustro i widzę jak... teksty

niekoffana dodano: 23 sierpnia 2013

Patrzę w lustro i widzę jak codziennie coraz bardziej gasną moje oczy.

Wszyscy Ci którzy uwielbiają kawę... teksty

niekoffana dodano: 23 sierpnia 2013

Wszyscy Ci którzy uwielbiają kawę, wiedzę, że nie tylko ona sama jest ważna, ale też KUBEK w którym ją pijesz. Dla kogoś kto przywiązuje się szybko do rzeczy, strata ulubionego kubka do kawy to straszny smutek.

Płaczę od smutnych piosenek... teksty

niekoffana dodano: 23 sierpnia 2013

Płaczę od smutnych piosenek, płaczę ze złości, ze wzruszenia, z nudów. Mam w sobie tyle łez, że gdybym mogła, płakałabym całą powierzchnią skóry.

Kocham Cię. Jesteś moim natchnieniem. teksty

niekoffana dodano: 22 sierpnia 2013

Kocham Cię. Jesteś moim natchnieniem.

NIE MA WIĘKSZEJ RZEŹNI  NIŻ PAMIĘĆ. teksty

niekoffana dodano: 22 sierpnia 2013

NIE MA WIĘKSZEJ RZEŹNI, NIŻ PAMIĘĆ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV