głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestessama Nie oddalaj się teraz. Trzymasz w dłoniach mój świat! Tyle chwil nam umyka tyle chwil tak co dnia! ... Teraz chcę żebyś został dał mi choć małą część tego co kr

niejestessama

niejestessama.moblo.pl
Nie oddalaj się teraz. Trzymasz w dłoniach mój świat! Tyle chwil nam umyka tyle chwil tak co dnia! ... Teraz chcę żebyś został dał mi choć małą część tego co kryjes
Nie oddalaj się teraz. Trzymasz w... teksty

niejestessama dodano: 14 sierpnia 2011

Nie oddalaj się teraz. Trzymasz w dłoniach mój świat! Tyle chwil nam umyka, tyle chwil tak co dnia! (...) Teraz chcę żebyś został, dał mi choć małą część, tego co kryjesz w sobie i co sam pragniesz mieć. /P.Markowska "Eliksir życia"

przyjdź i powiedz  że warto... bo... teksty

niejestessama dodano: 14 sierpnia 2011

przyjdź i powiedz, że warto... bo warto, prawda?

pomyślałam życzenie do spadającej... teksty

niejestessama dodano: 13 sierpnia 2011

pomyślałam życzenie do spadającej gwiazdy:) życzenie, a raczej marzenie, które pewnie się nie spełni, ale pomyślałam, bo może jednak warto...

burzaaaaa... teksty

niejestessama dodano: 13 sierpnia 2011

burzaaaaa...

a dziś jest noc spadających gwiazd... teksty

niejestessama dodano: 12 sierpnia 2011

a dziś jest noc spadających gwiazd, noc którą powinno się spędzić z kimś wyjątkowym. dlatego właśnie spędze ją sama.

Wróćmy do miejsca w którym nie... teksty

niejestessama dodano: 11 sierpnia 2011

Wróćmy do miejsca w którym nie myśleliśmy jak to bedzie gdy wyjedziemy stamtąd... Bądźmy tam bo nie myśleliśmy o tym jak będziemy tęsknić. /czarnypisak ;))

nie jestem pewna  że jutro będę z... teksty

niejestessama dodano: 11 sierpnia 2011

nie jestem pewna, że jutro będę z Tobą, ale prócz Ciebie nie chce nikogo obok.

 poczekaj daj mi to wszystko... teksty

niejestessama dodano: 11 sierpnia 2011

-poczekaj daj mi to wszystko wytłumaczyć...- zatrzymywał mnie. -co ty chcesz tłumaczyć? to co widziałam mi wystarczy. całowałeś tą dziewczynę i tego się nie wyprzesz.- krzyczałam do niego. -to ona mnie pocałowała. -jasne, a ty jesteś święty. -nie jestem święty- złapał mnie mocno za rękę i zatrzymał -ale kocham Cię. nieodwzajemniłem jej pocałunku, rozumiesz? kocham Cię. z całych sił. jesli teraz odejdziesz ja zostane tu zupełnie sam. całe moje życie się zmieni. cholernie mi na Tobie zależy... prosze Cię wybacz mi. -stał i patrzył na moją reakcje. - puść mnie- powiedziałam stanowczo, a on wykonał moje polecenie -jesteś dla mnie najważniejszy. tylko tyle moge Ci powiedzieć. i nie zniose takich rzeczy, jestem tylko kobietą. -podszedł i z całych sił wtulił mnie w swoje ramiona.

niecałe 2 miesiące temu byłam w... teksty

niejestessama dodano: 11 sierpnia 2011

niecałe 2 miesiące temu byłam w stanie uwierzyć w każde Twoje słowo. byłam w stanie spojrzeć na Ciebie i nie zacząć płakać. dziś nie jestem w stanie nawet wypowiedzieć Twojego imienia na głos. dziś gdy Cię mijam odwracam głowe, żeby nie rzucić Ci się na szyje i nie zacząć mówić jak bardzo tęsknie i jak mi Ciebie brakuje. wolałabym, żeby znowu było tak jak te 2 miesiące temu. ale dziś jest dziś. i jutro. jutro też jest dziś.

nie będę mówić  że już mi nie... teksty

niejestessama dodano: 10 sierpnia 2011

nie będę mówić, że już mi nie zależy, bo po co mam kłamać? nie będę mówić, że już Cię nie kocham, bo cholernie Cię kocham. nie będę mówić, że to koniec, skoro planuje z Tobą swoje dalsze życie.

i właśnie dlatego  że ty nie... teksty

niejestessama dodano: 10 sierpnia 2011

i właśnie dlatego, że ty nie kochasz mnie ja nie moge kochać Ciebie. nie moge Tobą oddychać, nie moge oddychać bez Ciebie. a wiesz z czym to się wiąże? ze śmiercią.

od pięciu miesięcy nie napisałam... teksty

niejestessama dodano: 10 sierpnia 2011

od pięciu miesięcy nie napisałam ani litery, nie wykonałam ani jednego połączenia, nie powiedziałam ani słowa. pogodziłam się już z tym, że obojętność to jedyne uczucie, którym mnie darzysz. to nic, że nadal tęsknie, że część mojego serca wciąż jest przy Tobie. moje wyobrażenia były całkiem inne od rzeczywistości. Twoja miłość istniała tylko w mojej głowie, udawałeś ją, bo ponoć nie chciałeś mnie zranić. uwierzyłam, bo pomijając fakt, że jesteś świetnym aktorem, ja po prostu pragnęłam uznać kłamstwo, za prawdę. nie chcę żebyś był moim wrogiem, nie chcę byś był przyjacielem. chcę traktować Cię jak powietrze, bo prawdopodobnie tak będzie lepiej. skąd ta zmiana? czas jest dobrym doradcą. poza tym, w końcu zrozumiałam, co w moim życiu jest naprawdę ważne. to rodzina i wiara, nie Ty. mam jedną prośbę - nie odzywaj się do mnie nigdy więcej. jestem jeszcze zbyt słaba, i w stosunku do Ciebie - zawsze będę. / pstrokatawmilosci
Autor cytatu: pstrokatawmilosci

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV