głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestessama chciałeś i miałeś. teraz gdy to wszystko dobiegło ku końcowi muszę przyznać że nie żałuje. chociaż czasami mam chwile słabości. siedzę wtedy w domu i płacze bo

niejestessama

niejestessama.moblo.pl
chciałeś i miałeś. teraz gdy to wszystko dobiegło ku końcowi muszę przyznać że nie żałuje. chociaż czasami mam chwile słabości. siedzę wtedy w domu i płacze bo wiem
chciałeś i miałeś. teraz gdy to... teksty

niejestessama dodano: 4 września 2011

chciałeś i miałeś. teraz gdy to wszystko dobiegło ku końcowi muszę przyznać, że nie żałuje. chociaż czasami mam chwile słabości. siedzę wtedy w domu i płacze, bo wiem, że to co robiliśmy było złe. ale to zaraz mija. przypominam sobie nas, razem. i mija. zawsze mija.

 ale powiedz mi dlaczego odchodzisz?... teksty

niejestessama dodano: 3 września 2011

-ale powiedz mi dlaczego odchodzisz? -wrzeszczał na cały głos. -dlaczego? ty chyba najlepiej powinieneś wiedzieć dlaczego, powinieneś wiedzieć co zrobiłeś.- odpowiadałam lekko podwyższonym tonem. -przecież ja nic nie zrobiłem... -odpowiedział krzycząc. -nic? to super. -łzy stanęły mi w oczach. -nie chce Cię znać, nie chce Cię pamiętać. zostaw mnie. nie szukaj, nie pisz, nie dzwoń. zostaw mnie w spokoju. na zawsze.

moja radość gdy ujrzałam Cię po... teksty

niejestessama dodano: 2 września 2011

moja radość gdy ujrzałam Cię po tygodniu? nie do opisania... :));*

 będę na Ciebie czekać. zawsze... teksty

niejestessama dodano: 1 września 2011

-będę na Ciebie czekać. zawsze, rozumiesz? -zapytałam gdy wyjeżdżał do szkoły -obiecuje, że wróce. kiedy tylko będę mógł będę wracał. dla Ciebie, do Ciebie i dla nas. nas. rozumiesz? -kiwnęłam głową i się rozpłakałam. musiałam na jakiś czas pożenać moją miłość. ale czekam. póki co czekam.

chciałam żebyś był. ze mną  przy... teksty

niejestessama dodano: 1 września 2011

chciałam żebyś był. ze mną, przy mnie, obok. obojętnie. tylko żebyś był. tylko tyle.

tańczyłam z nim w momencie w... teksty

niejestessama dodano: 1 września 2011

tańczyłam z nim w momencie w którym wszedł na sale. spojrzał. postał chwile i z ogromnym hukiem zamknął za sobą drzwi wychodząc. wiedziałam, że jest zły. chciałam, żeby był. tylko w sumie nie rozumiałam dlaczego, bo parą nie byliśmy od około dwóch miesięcy. przeprosiłam kolege z którym tańczyłam i wybiegłam za nim. -o co Ci chodzi do cholery? co ty za sceny odstawiasz? -wrzeszczałam na niego. -ja? do cholery spójrz na siebie. widziałaś jak ona na Ciebie patrzy? tak jakby chciał Cię mieć tam i w tej chwili... - wykrzyczał mi w twarz. -i Ciebie to obchodzi, tak? po co ty się wtrącasz w moje życie? powiedz mi po co? przecież odszedłeś. zdradziłeś mnie i odszedłeś. -zaczęłam płakać. -odszedłem, bo myślałem, że tak będzie lepiej. poza tym powiedziałaś, że nigdy mi tego nie wybaczysz. -a ty byś mi wybaczył. - nie usłyszałam odpowiedzi i dodałam -no właśnie. a teraz pozwól, że wróce na sale, bo Piotrek na mnie czeka. daj mi się dobrze bawić. daj mi zapomnieć. pozwól mi.

a pamiętasz jak pierwszy raz dałeś... teksty

niejestessama dodano: 1 września 2011

a pamiętasz jak pierwszy raz dałeś mi fajke i powiedziałeś "mamy tylko jedno życie skarbie, zapal sobie". od tej chwili pale. ale już nie z Tobą, bo Ciebie niestety już nie ma.

a wiesz czego będzie mi najbardziej... teksty

niejestessama dodano: 1 września 2011

a wiesz czego będzie mi najbardziej brakowało? nie tego, że nie będziemy mogli porozmawiać, bo przecież jest telefon. nie tego, że nie będę mogła Cię zobaczyć, bo mamy kamerki internetowe. nie będzie mi nawet brakowało tego, że rano nie będziesz mnie budził swoim dotykiem, bo przecież możesz zadzwonić i powiedzieć "wstawaj kotku". będzie mi brakowało Twoich pocałunków o poranku, po szkole i wieczorem. zawsze kiedy tego potrzebuje. będzie mi brakowało tego, że nie będę mogła wtulić się w Twoje ramiona gdy będzie mi tak cholernie źle, smutno i samotnie. tak. na pewno. tego będzie mi brakowało.

my heart is close. for him. for you... teksty

niejestessama dodano: 31 sierpnia 2011

my heart is close. for him. for you is open.

mam to samo... pale  bo ona palił... teksty niejestessama dodał komentarz: mam to samo... pale, bo ona palił... do wpisu 31 sierpnia 2011
I'm waiting for you. forever. teksty

niejestessama dodano: 31 sierpnia 2011

I'm waiting for you. forever.

 Będę nocą zanurzoną w snach.... teksty

niejestessama dodano: 31 sierpnia 2011

"Będę nocą zanurzoną w snach. Twoim wierszem kiedy słow Ci brak. Zakochaniem w jeden letni dzień. Będę blisko jeśli tylko zaczniesz szukać mnie." / Kasia Rodowicz "Będę" ;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV