głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Pierwsze 3 zdania które przychodzą Ci do głowy jeśli chciałabyś Go opisac? Molton Brown Nike i jaskrawe kolory. Niebieskie oczy ekstrawagancja Tupac N Dubz dub

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Pierwsze 3 zdania które przychodzą Ci do głowy jeśli chciałabyś Go opisac? Molton Brown Nike i jaskrawe kolory. Niebieskie oczy ekstrawagancja Tupac N Dubz
  Pierwsze 3 zdania  które... teksty

niecalkiemludzka dodano: 20 września 2011

- Pierwsze 3 zdania, które przychodzą Ci do głowy jeśli chciałabyś Go opisac? - Molton Brown, Nike i jaskrawe kolory. Niebieskie oczy, ekstrawagancja, Tupac, N-Dubz, dubstep, Blackberry i darmowe smsy. Kidulthood, Tyskie, cannabis, Men's Health i czysta, Space Bound, LSD, Slipknot i miłość po wieki. / < 3

Zabierzcie mnie stąd  zróbcie mi... teksty

niecalkiemludzka dodano: 20 września 2011

Zabierzcie mnie stąd, zróbcie mi coś, dajcie mi drinka, albo dwa, albo siedem, albo czystej wódki najlepiej, pomóżcie mi uciec przed sobą samą, przecież tak doskonali w tym jesteście, proszę.

Ej ale ja chcę Cię już  teraz... teksty

niecalkiemludzka dodano: 20 września 2011

Ej,ale ja chcę Cię już, teraz, natychmiast, a nie dopiero za rok albo i więcej, chcę znów mieć Cię blisko i nie odrywać od Ciebie wzroku, rąk zresztą też nie, chce znowu liczyć Twoje pieprzyki i wciągać Twój zapach jak najgłębiej się da.

dziękuje! :D teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: dziękuje! :D do wpisu 19 września 2011
Nie lubię września  zawsze... teksty

niecalkiemludzka dodano: 19 września 2011

Nie lubię września, zawsze kojarzył mi się ze skurwysyńską tęsknota i brakiem serca, wieczorami z emocjonalnym Pezetem i paczką papierosów na dzień, z pustką, dymem, ciszą, pisaniem i tym, że Ciebie nie ma, a ja znów czekam, ten miesiąc nie powinien mieć prawa istnieć, nie mogę września.

Pierdol to wszystko  bądź mój. teksty

niecalkiemludzka dodano: 18 września 2011

Pierdol to wszystko, bądź mój.

Wszystko to co było  wszystko co... teksty

niecalkiemludzka dodano: 18 września 2011

Wszystko to co było, wszystko co spieprzyliśmy i wszystko czego nie potrafiliśmy spieprzyć, więc inni zrobili to za nas, sprowadzenie związku tylko i wyłącznie do poziomu seksu, kaleczenie słowami, pierdolona obojętność, zazdrość, budowanie wszystkiego na kłamstwie i fakt, że tak naprawdę to my się nawet nie lubiliśmy, więc wiesz brat, przez to wszystko, ja Cię po prostu nienawidzę.

Dzisiaj się zbieram  dziś odchodzę... teksty

niecalkiemludzka dodano: 18 września 2011

Dzisiaj się zbieram, dziś odchodzę, a Ty pójdziesz za mną.

Boję się że znajdziesz jakąś... teksty

niecalkiemludzka dodano: 17 września 2011

Boję się że znajdziesz jakąś lepszą, boje się,że znajdziesz taką która będzie umiała okazać Ci w pełni swoje uczucie,bo ja jeszcze nie do końca to potrafię, boje się że kiedyś ktoś się zjawi i zabierze mi słonce.

Mogłabym wszystko dla Ciebie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 16 września 2011

Mogłabym wszystko dla Ciebie, mogłabym być taka, jaka nigdy nie byłam, mogłabym odpuścić sobie wszystko inne, mogłabym żyć tylko dla Ciebie, mogłabym tez umrzeć Ci na rękach.

Nie tylko po to żeby znów móc cie łapać za tyłek :D teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: Nie tylko po to żeby znów móc cie łapać za tyłek :D do wpisu 14 września 2011
Pieprz się  nie chcę Cię  nie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 14 września 2011

Pieprz się, nie chcę Cię, nie potrzebuję, tak jak Ty nie potrzebujesz mnie, nie potrzebuję nikogo, pieprz się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV