głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Bo jakby tak ślisko i lepko jest bo wszystko się rozciąga a granice się sypią i teraz gdy tak na Ciebie patrzę nie wiem czy Ty to Ty czy ktoś kogo wymyślasz kre

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Bo jakby tak ślisko i lepko jest bo wszystko się rozciąga a granice się sypią i teraz gdy tak na Ciebie patrzę nie wiem czy Ty to Ty czy ktoś kogo wymyślasz kreujes
Bo jakby tak ślisko i lepko jest  bo... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 września 2011

Bo jakby tak ślisko i lepko jest, bo wszystko się rozciąga, a granice się sypią i teraz, gdy tak na Ciebie patrzę, nie wiem czy Ty to Ty czy ktoś kogo wymyślasz, kreujesz na moje potrzeby i gdy trzeba dopisujesz kolejną stronę. Po prostu nie wiem czy jesteś fałszywą kurwą czy nie.

Jeśli masz jeszcze jakieś... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 września 2011

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to osobą którą kochasz jest ta, przy której chciałabyś zasnąć gdy jest Ci cholernie źle.

Była przez cały czas kiedy byłam w... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 września 2011

Była przez cały czas kiedy byłam w tragicznym stanie, była kiedy 1,5 roku temu zaczęłam upijać się w domu całkiem sama, była kiedy spławiałam wszystkich tych kolesi którzy chcieli Cię zastąpić, odprowadzała do domu i kładła do łózka, kiedy nie byłam w stanie sama wrócić z kolejnej imprezy. Słuchała, rozmawiała, opieprzała, była zawsze, zawsze kurwa, była najważniejsza, najlepsza,a teraz, teraz nawet nie jesteśmy w stanie spojrzeć sobie w oczy, teraz prychamy z irytacją na swój widok, teraz z chęcią rzuciłybyśmy się na siebie, teraz jesteśmy dla siebie nikim.

Otworzyłam swoją duszę i... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 września 2011

Otworzyłam swoją duszę i pokazałam mu całą tą miłość, a On się uśmiechnął i w tym uśmiechu zobaczyłam dokładnie to samo.

Jeśli z niecierpliwością czekasz... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 września 2011

Jeśli z niecierpliwością czekasz na miłość życia, zwolnij, nie śpiesz się. Ona przyjdzie, w odpowiedniej chwili znajdzie Cię i zabije. Szczerze, nie ma do czego się spieszyć.

Odpalam papierosa  jakaś babcia... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 września 2011

Odpalam papierosa, jakaś babcia siedząca ławkę obok chyba ma ochotę zwrócić mi uwagę, ale rozmyśla się widząc moją minę, nie czuje już niczego, świeci słońce, a mi jest jakby zimno, patrzę w otchłań i widzę tam nasze splecione ręce, a potem przychodzi On i znów muszę udawać, że jeszcze potrafię czuć cokolwiek.

Pachniał złem  namiętnością i... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 września 2011

Pachniał złem, namiętnością i szczęściem, pachniał tym wszystkim, o czym marzy każda z nas, pachniał miłością.

Czuje Twój zapach i myślę o Tobie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 września 2011

Czuje Twój zapach i myślę o Tobie, mam przed oczami Twoją twarz i chwile spędzone razem, słucham piosenek które przypominają mi o Tobie, a wszystkie uczucia skraplają się na moich policzkach i wiesz, w takich chwilach sądzę, że miłość nie powinna mieć prawa istnieć.

Dostrzegam  że słońce świeci ale... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 września 2011

Dostrzegam, że słońce świeci ale przed oczami mam tylko Ciebie, czuję, że wieje wiatr, ale to nie przez to jest mi tak zimno, słyszę co mówią ludzie, ale nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia, wiem tylko, że miałeś zadzwonić, że wzięłam mniej tabletek, że wciąż Cię kocham i chyba nie jestem już sobą.

Nie  nie będzie już tak jak kiedyś... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 września 2011

Nie, nie będzie już tak jak kiedyś, nie pójdę z Tobą już nigdzie, nie wypije z Tobą już niczego więcej, nie wysłucham więcej tego co leży Ci na sercu i już nigdy nie poświecę dla Ciebie ani chwili, nie mam czasu który mogłabym marnować dla Ciebie w zamian dostając tylko brak szacunku i podłe traktowanie.

Nie trzeba mieć odpowiedniego wieku... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 września 2011

Nie trzeba mieć odpowiedniego wieku, nie trzeba posiadać świadectwa zdania matury czy ukończenia liceum, nie trzeba mieć za sobą pierwszego razu czy kupna pierwszego własnego mieszkania, wiesz, bo żeby dorosnąć wystarczy mieć złamane serce.

ale świetne    teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ale świetne ^^ do wpisu 22 września 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV