głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Bo ja nie wiem czy Ty mnie kochasz czy co Ty robisz bo nigdy do końca nie pokazujesz co jest prawdą a co tylko wymyślasz sobie na moje potrzeby nie wiem bo prze

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Bo ja nie wiem czy Ty mnie kochasz czy co Ty robisz bo nigdy do końca nie pokazujesz co jest prawdą a co tylko wymyślasz sobie na moje potrzeby nie wiem bo przecież n
Bo ja nie wiem czy Ty mnie kochasz... teksty

niecalkiemludzka dodano: 30 października 2011

Bo ja nie wiem czy Ty mnie kochasz czy co Ty robisz, bo nigdy do końca nie pokazujesz co jest prawdą, a co tylko wymyślasz sobie na moje potrzeby, nie wiem, bo przecież nigdy kurwa nie potrafiłeś kochać.

Nie jestem jakaś wyszukana czy... teksty

niecalkiemludzka dodano: 30 października 2011

Nie jestem jakaś wyszukana czy nieosiągalna, nie jestem ani trochę jak Ci się wydaje, nie jestem idealna, ja nawet koło ideału nie stałam, lubię nawpierdalać się po 23, lubię wracać nad ranem do domu i słyszeć tylko stukot obcasów uderzających o chodnik, lubię pieprzyc głupoty ludziom, których poznałam 10 minut wcześniej, lubię upić się i płakać na ławce w parku, ściągam na klasówkach, nie uczę się, palę papierosy, czytam, słucham muzyki, potrafię być w chuj zazdrosna, potrafię w chuj dobrze słuchać, często brudzę się jedzeniem i zawsze wypadają mi wszystkie warzywa z cheeseburgera, nie jestem zimna ani zamknięta w sobie, nie jestem jakaś nadzwyczajna, więc proszę, nie wypowiadaj się na mój temat skoro kurwa zwyczajnie nie masz o mnie pojęcia.

Każdy z nas mówił  że w życiu... teksty

niecalkiemludzka dodano: 30 października 2011

Każdy z nas mówił, że w życiu nie pozwoli sobie upić się tak bardzo, żeby urwał mu się film, każdy z nas zarzekał się, że papierosy śmierdzą i że nie wyobraża sobie siebie z papierosem w ustach, nie mogliśmy sobie wyobrazić jak to jest, którąś noc z rzędu nie wrócić do domu na noc, wszyscy uważaliśmy, że seks jest obrzydliwy i nie mogliśmy zrozumieć jak można być z kimś aż tak blisko, a wbicie sobie igły w żyłę, przekraczało według nas ludzkie pojęcie, pamiętasz? To było tak dawno, my wszyscy, głupie, naiwne dzieci, myślące, że wiedzą nie wiadomo jak dużo o życiu, nawet nie zdające sobie sprawy jakimi potworami się staną.

  3 !!! teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: < 3 !!! do wpisu 29 października 2011
Był jak każdy  ale tak niesamowicie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 29 października 2011

Był jak każdy, ale tak niesamowicie różnił się od wszystkich, których znałam. Mówiło się, że jest kruchy, ale emanowała od Niego dziwna siła, mówiło się, że nienawidzi jak palę, a sam często pokazywał się z papierosem w ustach, mówiło się, że nie dostrzega innych dziewczyn poza mną, mówiło się, że kiedy patrzymy sobie w oczy to robi się jaśniej, mówiło się, że widać, że nie moglibyśmy żyć bez siebie, teraz mówi się, że musimy jakoś poradzić sobie osobno.

Boże  jedyne co mnie przy nim trzyma... teksty

niecalkiemludzka dodano: 29 października 2011

Boże, jedyne co mnie przy nim trzyma to zamiłowanie do seksu i grubych melanży, i ja jeszcze mam czelność kłamać mu prosto w twarz, nazywając to miłością.

Ktoś wokół kogo kręciła się... teksty

niecalkiemludzka dodano: 29 października 2011

Ktoś wokół kogo kręciła się Ziemia, ktoś, kto uzasadniał istnienie wszechświata, ktoś kto ustawiał w kolejce do Ciebie wszystkie inne rzeczy i sprawy, szczyt Twojej hierarchii wartości, ktoś dzięki komu to wszystko posiadało jakiś głębszy sens, ktoś, kto był dla Ciebie tak niesamowity, że aż boski, wiesz, mam nadzieję, że nigdy tego nie doświadczysz, ale gdy taki ktoś odchodzi, to gorsze niż umieranie.

Nie przyjmuj do wiadomości  że... teksty

niecalkiemludzka dodano: 29 października 2011

Nie przyjmuj do wiadomości, że istnieje jakaś rzecz, której nie byłabyś w stanie zrobić, nie wierz w to, że istnieje ktoś, kto byłby bardziej wartościowy od Ciebie, nie pozwól sobie wierzyć, że powinnaś się zmienić skoro ludzie tego od Ciebie wymagają, nigdy też nie pozwól sobie wmówić, że proszenie o miłość jest normalne.

Im dłużej Cię nie widzę  tym... teksty

niecalkiemludzka dodano: 26 października 2011

Im dłużej Cię nie widzę, tym bardziej jestem martwa.

Był tak niesamowity  że za każdym... teksty

niecalkiemludzka dodano: 26 października 2011

Był tak niesamowity, że za każdym razem gdy przybliżał swoje usta do moich, a jego zapach owiewał mi nozdrza, po prostu zatykało mnie z zachwytu.

Rocznikowo lat 17  na twarzy koło 19... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 października 2011

Rocznikowo lat 17, na twarzy koło 19, w sercu po 60-ce.

To są tacy ludzie  że nie ja nie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 października 2011

To są tacy ludzie, że nie ja nie wiem, są dla mnie ważniejsi niż rodzina, są ze mną zawsze gdy trzeba i gdy nie trzeba, to też są. Rozumieją moją każdą, nawet najbardziej pojebaną i chorą myśl, nie oceniają, nie osądzają, po prostu patrzą i słuchają, akceptują wszystko, mojego zjebanego faceta 'na chwilę', moje samotne wypady do barów w najkrótszych kieckach jakie mam w szafie, moich starszych, mój charakter, mój dziwne gusta, moje wszystko. Mogę nie widzieć ich 3 tygodnie, a potem rozmawiać tak, jakbyśmy nie widzieli się przez ledwie 10 minut, mogę powiedzieć im wszystko co sądzę, mogę wytknąć im ich błędy, nawet jeśli to będzie bolało, mogę, bo oni mogą robić to mnie, mogą, bo kocham ich jak nikogo i wiem, że nie robią tego z złośliwości . W życiu nikt nie pokazał mi, że można akceptować mnie tak całkowicie i bezwarunkowo,w życiu nie usłyszałam z ich ust złego słowa pod moim adresem, w życiu nie przyjmę do wiadomości tego, że kiedyś nie będziemy mogli być ze sobą tak blisko jak teraz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV