głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka On jest... właściwie ciężko powiedzieć jaki tak naprawdę jest. Udaje że lubi chłód udaje że jest obojętny udaje że kocha tylko rap udaje że ludzie nic dla niego

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
On jest... właściwie ciężko powiedzieć jaki tak naprawdę jest. Udaje że lubi chłód udaje że jest obojętny udaje że kocha tylko rap udaje że ludzie nic dla niego ni
On jest... właściwie ciężko... teksty

niecalkiemludzka dodano: 2 listopada 2011

On jest...,właściwie ciężko powiedzieć jaki tak naprawdę jest. Udaje, że lubi chłód, udaje, że jest obojętny, udaje, że kocha tylko rap, udaje, że ludzie nic dla niego nie znaczą, wszystko udaje, a tak naprawdę to wielkie, gorące serce, schowane za dresami z Mass Denim'a.

I to  że masz takie pełne wargi. I... teksty

niecalkiemludzka dodano: 1 listopada 2011

I to, że masz takie pełne wargi. I to, jak te Twoje wargi dotykają moich.

  3 teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: < 3 do wpisu 1 listopada 2011
Bo wciąż wszystko jest tak samo... teksty

niecalkiemludzka dodano: 1 listopada 2011

Bo wciąż wszystko jest tak samo, nikt się nie zmienia, nikt nie odchodzi, ale też nikt się nie pojawia, trwam w stagnacji i chodzę po ulicach ze sztyletem w sercu i nożem w plecach, wciąż słucham tej samej muzyki, wciąż płaczę na tych samych filmach, wciąż za dużo palę, wciąż za bardzo mi Ciebie brakuje.

My  urodzeni w końcu XX wieku... teksty

niecalkiemludzka dodano: 1 listopada 2011

My, urodzeni w końcu XX wieku, jesteśmy najdziwniejszym pokoleniem jakie żyło na Ziemi. Mówimy sloganami, myślimy stereotypami, działamy schematami, krzyczymy, że miłości nie ma, a potem z braku kogokolwiek, przytulamy się do swoich kotów, każdy z nas niby ma tak wyjebane, a jak przyjdzie co do czego to zgłaszamy nieprzygotowanie do życia. Nie dajemy rady, niszczymy się, gubimy, choćbyśmy nie wiem jak zaprzeczali, jesteśmy puści, zdajemy rozszerzone matury z matematyki, bo to niby gwarantuje dobrą przyszłość, udajemy, że najbardziej pragniemy, żeby wszyscy dali nam święty spokój, chodzimy własnymi drogami, nie oglądamy się na innych, pijemy w pustych, ciemnych pokojach najtańszą whiskey z lodem i marzymy, żeby ktoś w końcu przyszedł, przytulił, pogłaskał, zaakceptował, żeby ktoś w końcu zechciał nas tak naprawdę.

Że zawsze  że na zawsze  że... teksty

niecalkiemludzka dodano: 31 października 2011

Że zawsze, że na zawsze, że wiecznie i że bez przerwy. Kiedyś Ci powiem.

Mam 17 lat i pije alkohol... teksty

niecalkiemludzka dodano: 31 października 2011

Mam 17 lat i pije alkohol przeciwbólowo, stoję i słucham pustych, wypranych z emocji ludzi wrzeszczących na całe gardła, że miłości nie ma, stoję i słucham jak próbują przekonać o tym samych siebie, stoję i słucham i uświadamiam sobie, że to, że Cie kocham jest pewniejsze niż wszechświat.

Bo to Ty jesteś tym jedynym  tym... teksty

niecalkiemludzka dodano: 31 października 2011

Bo to Ty jesteś tym jedynym, tym który uratuje mnie przed ostatecznym upadkiem, tym który rozwieje woń bezsilności i da mi dom z ramion, to jesteś Ty, prawda ? To musisz być Ty.

Wysłał mi w kopercie z angielskim... teksty

niecalkiemludzka dodano: 31 października 2011

Wysłał mi w kopercie z angielskim znaczkiem, kawałki swojego serca zawinięte w folię bąbelkową, a ja głupia, rzuciłam się z rękoma i pokaleczyłam sobie palce.

No i co z tego  że się mną jarają... teksty

niecalkiemludzka dodano: 31 października 2011

No i co z tego, że się mną jarają, co z tego, że mnie lubią i że na mój widok robi im się gorąco, co z tego kurwa, że stawiają mi drinki i uśmiechają się na ulicy, co z tego, że rozbierają mnie wzrokiem i mówią, że jestem piękna, co z tego, że chcieliby mnie mieć, pierdole to, nie chce być panna o której myśli 100 facetów robiących sobie dobrze, chcę być panną, która jest kochana przez tego jednego, tylko tyle.

Ciemno  wracam kompletnie pijana  w... teksty

niecalkiemludzka dodano: 31 października 2011

Ciemno, wracam kompletnie pijana, w słuchawkach jakże adekwatne "Where is my mind ?", nawet nie wiem jak ma imię koleś, który trzyma mnie za rękę, nie wiem czy wzięłam wszystko z tego baru, nie wiem która jest godzina i czy mam na sobie płaszcz, wiem tylko, że sama siebie nienawidzę i jedyne co wciąż i wciąż staje mi przed oczami to Twoja twarz.

No przecież nie będę Cię prosić... teksty

niecalkiemludzka dodano: 31 października 2011

No przecież nie będę Cię prosić, nie po raz piętnasty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV