głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niebespieczna Boję się spróbować bo jeśli mi się nie uda to nie wyobrażam sobie reszty mojego życia. Bezpieczniej jest pozostawać w sferze marzeń niż ryzykować popełnienie bł

niebespieczna

niebespieczna.moblo.pl
Boję się spróbować bo jeśli mi się nie uda to nie wyobrażam sobie reszty mojego życia. Bezpieczniej jest pozostawać w sferze marzeń niż ryzykować popełnienie błędu.
Boję się spróbować  bo jeśli mi... teksty

niebespieczna dodano: 16 luty 2012

Boję się spróbować, bo jeśli mi się nie uda, to nie wyobrażam sobie reszty mojego życia. Bezpieczniej jest pozostawać w sferze marzeń, niż ryzykować popełnienie błędu.
Autor cytatu: yyep

znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

niebespieczna dodano: 1 luty 2012

znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej . ? wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej . znasz to uczucie . ? gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie . ? potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec . nie ma ich już . więc po co w ogóle zaczynać . ?
Autor cytatu: sadusnaa

Lubię spalić dobre zioło i chuj... teksty

niebespieczna dodano: 29 stycznia 2012

Lubię spalić dobre zioło i chuj przynajmniej jest mi wesoło.
Autor cytatu: niebanalnieproste

http:  www.youtube.com... teksty

niebespieczna dodano: 29 stycznia 2012

Zadzwonił ktoś dzwonkiem do drzwi... teksty

niebespieczna dodano: 29 stycznia 2012

Zadzwonił ktoś dzwonkiem do drzwi otworzyłam i zauważyłam przyjaciółkę, rzuciła mi się na szyję z płaczem. - Jak się czujesz? - Zapytała ocierając mi rękawem łzy. - A jak się mam czuć? Czuję się taka pusta i niepotrzebna. - Wyszeptałam siadając na szafce. - Ale ty pieprzysz, ogar ciołku. - Krzyknęła siadając obok mnie. - Łatwo Ci mówić, nawet nie wiesz jak mi go brakuje, potrzebuję go kurwa, potrzebuję jego obecności, tęsknie za nim, boję się chodzić spać bo w każdym śnie pojawia się on z tym poważnym wyrazem twarzy i słowami na ustach o treści 'to koniec'. Patrz, myślisz, że po co mi ten telefon z ręce? Bo ciągle czekam na wiadomość od niego. - Mówiłam dusząc się łzami po czym biorąc zamach zwaliłam wszystko co leżało na szafce. Podbiegła do mnie i przytulając mnie mocno zapewniła chwilowe bezpieczeństwo.

wiesz co Ci powiem chłopczyku? na... teksty

niebespieczna dodano: 28 stycznia 2012

wiesz co Ci powiem chłopczyku? na dzień dzisiejszy, po tym wszystkim co nas łączyło i się rozpierdoliło, stwierdzam fakt iż sprawialiśmy tylko "pozory idealnej pary", bo byliśmy tacy tylko w paru sytuacjach.. wybierz sobie, które to dla Ciebie. / kij_im_w_oko

A kiedy cię pocałuję  trzy dni w... teksty

niebespieczna dodano: 25 stycznia 2012

A kiedy cię pocałuję, trzy dni w gębie cukier czuję.
Autor cytatu: o_fuck

  Czego się boisz ?   zapytał.  W... teksty

niebespieczna dodano: 23 stycznia 2012

- Czego się boisz ? - zapytał. W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli: boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym. Także tego, że nie będę w stanie dawać radości, osobom które kocham. Boję się życia... Ale najbardziej boję się tego, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę Ci powiedzieć, że kocham Cię odkąd Cię poznałam, bo to jest dla mnie za trudne. - Boję się pająków - odpowiedziała.
Autor cytatu: canbelieveme

a teraz przed Państwem ta naiwna... teksty

niebespieczna dodano: 22 stycznia 2012

a teraz przed Państwem ta naiwna dziewczyna , która wierzyła w Jego wszystkie kłamstwa. Dziękuję za uwagę. / eeiiuzalezniasz
Autor cytatu: jestembeznicku

  Cześć Kochanie co robisz .?   Nic... teksty

niebespieczna dodano: 8 stycznia 2012

- Cześć Kochanie co robisz .? - Nic specjalnego . Jestem strasznie zmęczony i idę zaraz spać . A Ty Skarbie .? - Stoję za Tobą w tym klubie .
Autor cytatu: true.love

Wczoraj. Kilka godzin. Momentów.... teksty

niebespieczna dodano: 8 stycznia 2012

Wczoraj. Kilka godzin. Momentów. Chwil. Kilka oddechów. Dotyków. Twoje dłonie, oczy, usta. Znowu były moje. Byłeś mój. Tylko dla mnie. Tylko ja i Ty. Cały świat na marginesie. Ja i On.

mam dość tej pustej rzeczywistości... teksty

niebespieczna dodano: 11 grudnia 2011

mam dość tej pustej rzeczywistości; ((((((

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV