głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie.bylbym.tu.soba Totalna pustka Myślę i nic. Miłość to nie odrywanie się od filmu by przytulić osobę leżącą obok miłość to oderwanie się od tej osoby by obejrzeć najlepszy momen

nie.bylbym.tu.soba

nie.bylbym.tu.soba.moblo.pl
Totalna pustka Myślę i nic.
Totalna pustka  Myślę i nic. teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 19 luty 2013

Totalna pustka, Myślę i nic.

Miłość to nie odrywanie się od... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 18 luty 2013

Miłość to nie odrywanie się od filmu by przytulić osobę leżącą obok, miłość to oderwanie się od tej osoby by obejrzeć najlepszy moment w filmie.

Zawsze uwielbiałem rozmowy z Tobą... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 16 luty 2013

Zawsze uwielbiałem rozmowy z Tobą, i mimo, że już Cię nie ma, że jesteś gdzieś tam wysoko, to wciąż z Tobą rozmawiam, codziennie zgadując, w której z jaśniejących gwiazd się chowasz.
Autor cytatu: zwykly_skurwiel

:  teksty nie.bylbym.tu.soba dodał komentarz: :) do wpisu 15 luty 2013
Ciebie nie ma  ale jednak nie umieram... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 15 luty 2013

Ciebie nie ma, ale jednak nie umieram, żyję bez Twego oddechu, czułych słów, dotyku. Żyję choć mnie nie ma. Tęsknię dławiąc się rzeczywistością, która wciąż przypomina brak Twej osoby. Czekam, czekam aż wszelkie uczucia mnie opuszczą, mniej więcej na takiej zasadzie jak zrobiłaś to Ty, odchodząc niespodziewanie.

Co przeznaczenie rozdzieli  serce... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 15 luty 2013

Co przeznaczenie rozdzieli, serce nigdy nie wymaże. Moja dusza bez Ciebie jest tylko marnym pyłem, delikatnym i nienamacalnym w swojej kruchości, jest niemal iluzją, bo to Ty nadajesz jej wyrazu i ubarwiasz uczuciami. /Leeaa

Jeśli przyjdzie mi we śnie umrzeć... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 15 luty 2013

Jeśli przyjdzie mi we śnie umrzeć, do nieba zabierz moją duszę.

Wyciągam drżace dłonie przed... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 15 luty 2013

Wyciągam drżace dłonie przed siebie, podnoszę wzrok, kieruję tęczówki przed siebie, wypisana jest w nich tęsknota i nadzieja na cud. Prócz cienia rzucanego na sufit nie dostrzegam niczego więcej. Czuję lekki powiew wiatru dobijającego się przez niezamknięte okno. Przymykam oczy, drobinki unoszące się w powietrzu zaczynają tańczyć w świetle latarni zaglądającej do pokoju. Czuję muścięcie na policzku, zimno przeszywające nagą klatkę piersiową, uśmiecham się na myśl iż wybłagałem Twą obecność. Na dłoniach czuję delikatny uścisk. Czuję zapach włosów, ulubione perfumy, którymi spryskiwałaś się nawet do łóżka. Mógłbym trwać w tej ekstazie wieczność, gdyby nie świadomość braku Twego pulsu, bicia ciepłego serca.

Jakiś czas temu pewna osoba... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 14 luty 2013

Jakiś czas temu pewna osoba czytając moje teksty stwierdziła, że moje słowa nie mogą być w pełni prawdziwe. Najpierw piszę o smutku, po chwili sprawiam wrażenie szczęśliwego, opisuję przeżycia związane z odejściem bliskiej osoby, strach przed życiem, zaraz po tym dzielę się rodością. Nostalgia przeplata się z euforią, melancholijny dzban po brzegi zapełniony jest uniesieniami i poczuciem wyższości. Ale to świadczy tylko o tym że nie zatrzymałem sie w jednym rozdziale, idę dalej przez życie mimo trudności, małymi kroczkami. Jednak nie zapominam o przeszłości, często do niej wracam właśnie w swych tekstach. Moje rozsypane życie zaczęło się sklejać, pomaga mi miłość, daje mi oparcie, daje mi siłę by żyć, choć wie, że nadal trzymam w sercu skrawek pierwszej miłości patrzącej na mnie z góry.

Miałem ją spławić? Mogłem jednym... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 14 luty 2013

Miałem ją spławić? Mogłem jednym słowem. Mogłem wstrzymać oddech, dać do zrozumienia iż dalsze rozmowy niczego nie zmienią. Mogłem spławić ją raz na zawsze. Mogłem powiedzieć że odległość jest zbyt wielka na to co tworzymy, że brak między nami porozumienia. Zrobiłbym to, gdyby w głowie nie pojawiła się myśl, jedna, mówiąca że tak naprawdę tego nie chcę. Więc dalej siedziałem oddychając zadziwiająco spokojnie, budując miedzy nami kolejny most.

'Sprawa jest łatwa aż sie pogmatwa... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 14 luty 2013

'Sprawa jest łatwa aż sie pogmatwa, uczucia schodzą na bok, wchodzi matma.'

Kochanie  dlaczego do mnie nie... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 14 luty 2013

Kochanie, dlaczego do mnie nie wracasz? Dlaczego już mnie nie kochasz? Kochanie, wiesz, wciąż troszczę się o Ciebie . Wiesz, będę Cię kochać na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV