głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need_you_now Nawet jakbym chciała cię znienawidzić to nie mogę nie potrafię... chciałam iść przez życie w koszuli pachnącej Tobą. tysiące razy w życiu przechodziłam momenty

need_you_now

need_you_now.moblo.pl
Nawet jakbym chciała cię znienawidzić to nie mogę nie potrafię...
Nawet jakbym chciała cię... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

Nawet jakbym chciała cię znienawidzić, to nie mogę , nie potrafię...

chciałam iść przez życie w... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

chciałam iść przez życie w koszuli pachnącej Tobą.

tysiące razy w życiu przechodziłam... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

tysiące razy w życiu przechodziłam momenty smutku i rozczarowania. znowu nastał taki czas, a moment zdaje się trwać wiecznie, ale mam na niego sposób. wiecie jaki? to działa. przypominam sobie jak Jego miłość i wsparcie pomagały mi znieść ten ból. przypominam sobie z jaką ulgą odkrywałam się przed nim i zwierzałam ze swojej słabości. przypominam sobie jaką lekkość i ukojenie dawała mi jego miłość. biorę głęboki oddech i cofam się w czasie. wyobrażam sobie, że on jest tu ze mną, że wyciąga rękę i mnie przytula. wtedy wszystko inne znika.

spędziłam tak wiele nocy  myśląc... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

spędziłam tak wiele nocy, myśląc jak źle mnie traktował, ale wzmocniłam się. nie zapomnę jak mnie poniżył, jak dotkliwie zranił, jak wielkie coś pod moim okiem przypominało mi o tym dupku z każdym spojrzeniem w lustro. dałam sobie radę. poźniej spotkałam Ciebie, niby nic mi nie zrobiłeś, a jednak zostawiłeś. i znów jestem sama. co bolało bardziej? z tamtym sobie już poradziłam, w tym jeszcze trwam.

ależ nie ma za co  d nie dość  że świetne wpisy to jeszcze całkowicie oddające moje myśli i moją sytuację. teksty need_you_now dodał komentarz: ależ nie ma za co ;d nie dość, że świetne wpisy to jeszcze całkowicie oddające moje myśli i moją sytuację. do wpisu 10 luty 2013
Twoje niezdecydowanie nie daje mi... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

Twoje niezdecydowanie nie daje mi normalnie żyć. sprawiłeś, że teraz i ja nie wiem czego chce. zapomnieć o Tobie i iść dalej czy wierzyć, że jeszcze kiedyś będziemy MY ?

  jesteś jakby moją osobistą... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

` jesteś jakby moją osobistą, życiową blokadą. Kiedy byliśmy razem nie pozwalałeś, mi palić, pić, ćpać. Nie pozwalałeś chodzić na samotne, wieczorne spacery po lesie. Nie mogłam rozmawiać ze starszymi facetami bo mówiłeś, że to niebezpieczne. Odgradzałeś mnie od złego towarzystwa, chroniłeś przed każdym złem. Otwierałeś nade mną parasol kiedy padało, ale taki składający się z uczucia miałam nad sobą nawet w najbardziej słoneczny dzień. Opiekowałeś się mną o każdej porze dnia i nocy. Dziś nie pozwalasz mi zasnąć, nie dajesz chwili bez myśli o Tobie. Każdego dnia wylewam morze łez bo brakuje mi wszystkiego co było z Tobą. Blokujesz mi możliwość bycia szczęśliwą z kimś innym, bo przecież Ty zawsze musisz być najlepszy. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

  może i kiedyś się zakocham... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

` może i kiedyś się zakocham, pewnie ułożę sobie życie z kimś innym, lepszym. Takim, który pokocha mnie tak jak ja Ciebie teraz. I chociaż on włoży w "nas" całego siebie, ja nie będę mogła zrobić tego samego. Przecież zostawiłam w tej Twojej skale zwanej u innych sercem, ogromny kawał siebie. Już nigdy go nie odzyskam bo wiem, że Twój sukinsynowaty charakter mi go nie odda. Nie bo nie, znam Cię. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

znów jest źle. znów wszędzie Cię... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

znów jest źle. znów wszędzie Cię widzę, a unosząca się woń cynamonu ciągle mi o Tobie przypomina. na ulicy szukam Cię w tłumie chociaż wiem, ze tak naprawdę nigdzie Cię nie spotkam. boli. kurewsko boli .
Autor cytatu: magical_fate

mój też. teksty need_you_now dodał komentarz: mój też. do wpisu 10 luty 2013
ja już nie szaleję na twoim punkcie... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

ja już nie szaleję na twoim punkcie, to za płytkie określenie. mnie raczej opętało./ fakajsielamo

kiedy się spotykaliśmy  kiedy... teksty

need_you_now dodano: 10 luty 2013

kiedy się spotykaliśmy, kiedy pisaliśmy, kiedy rozmawialiśmy i kiedy się całowaliśmy czułam coś tak nieziemskiego, że zapragnęłam czuć to już zawsze, a teraz? tęsknie za tym no..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV