głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Od ilu ludzi trzeba się będzie jeszcze odzwyczajać? Strasznie potrzebuję Cię w tym momencie. Potrzebuję żebyś tu był abyś powiedział że już nigdy mnie nie zosta

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Od ilu ludzi trzeba się będzie jeszcze odzwyczajać?
Od ilu ludzi trzeba się będzie... teksty

need.you.here dodano: 21 kwietnia 2013

Od ilu ludzi trzeba się będzie jeszcze odzwyczajać?
Autor cytatu: 49sekund

Strasznie potrzebuję Cię w tym... teksty

need.you.here dodano: 20 kwietnia 2013

Strasznie potrzebuję Cię w tym momencie. Potrzebuję żebyś tu był, abyś powiedział, że już nigdy mnie nie zostawisz i że nie będę musiała za Tobą tęsknić. Potrzebuję Cię dziś jutro, za tydzień, za rok .. Potrzebuję Cię aby oddychać. Teraz duszę się, dławię łzami, które spływają po gorącym policzku. Czuję ich słony smak i towarzyszący mu ból.. Potrzebuję Twojej bliskości, Twojego ciepła Twoich słów, Twojego dotyku, po prostu cholernie potrzebuję Twojej obecności. Nie radzę sobie bez Ciebie. Nie chcę sobie bez Ciebie radzić. Chcesz zobaczyć moje dłonie, które w tym momencie drżą jak u narkomana, który potrzebuje kolejnej dawki fety? Uwierz mi nie chcesz . Nie zniósłbyś tego widoku. Tylko widoku. Ja muszę z tym żyć.

I kocham i tęsknię i tęsknię i... teksty

need.you.here dodano: 20 kwietnia 2013

I kocham i tęsknię i tęsknię i kocham i myślę i tęsknię i tęsknię i myślę i kocham i już nie mam sił .

♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 20 kwietnia 2013
I że tak powiem dobrze gadasz siostra ♥♥ teksty need.you.here dodał komentarz: I że tak powiem dobrze gadasz siostra ♥♥ do wpisu 19 kwietnia 2013
Codzienne czynności takie jak... teksty

need.you.here dodano: 19 kwietnia 2013

Codzienne czynności takie jak mieszanie herbaty, ścielenie łóżka, którego zwykle nie ściele bo nie mam ochoty, wycieranie kurzu czy leżenie na łóżku stają się dla mnie w chuj uciążliwe. Robię to z przymusu . Z przymusu wstaję każdego dnia rano obiecując sobie , że dziś na pewno będzie mój najlepszy dzień, że dziś zrobię coś z czego będę dumna, że dziś uda mi się zaskoczyć pozytywnie samą siebie. Chciałabym zrobić coś mega ważnego dla siebie. Chciałabym to zacząć i skończyć z powodzeniem a nie tak jak wszystko inne kolejną porażką. Podobno jak się czegoś bardzo chcę to tak też się stanie .. Więc chcę . Bardzo .

Potrzebuję siły do przetrwania... teksty

need.you.here dodano: 19 kwietnia 2013

Potrzebuję siły do przetrwania kolejnego dnia. Dnia, w którym wiem , że Ciebie nie będzie. Dnia. w którym wiem, że będę się śmiała próbując o Tobie nie myśleć. Dnia, w którym będę przypominała sobie najpiękniejsze chwile w moim życiu. Robię to choć to cholernie boli. Boli myśl, że nigdy nie będzie już tak samo, że nigdy nie spotkam drugiej takiej osoby jaką byłeś Ty . Boli to, że właśnie teraz gasząc światło w pokoju mam ochotę rozpłakać się jak małe dziecko. Ale nie chcę się nad sobą użalać . Nie chce myśleć o tym , że kolejny dzień był do bani. że kolejny dzień musiałam walczyć z tym żeby się z nikim nie pokłócić, że kolejny raz gościsz w mojej głowie. Nawet nie wiesz ile dałabym, żeby wiedzieć co w tym momencie Ty myślisz o mnie i czy w ogóle znajdujesz w swoim życiu czas, choćby jedną minutę na wspomnienie o mnie..

Każda komórka mojego ciała dawała... teksty

need.you.here dodano: 19 kwietnia 2013

Każda komórka mojego ciała dawała sygnał, że czegoś potrzebuje. Zgadywałam czy może jest to sok pomarańczowy czy może lody truskawkowe. Z całych sił próbowałam się oszukać, że nie pragnę Ciebie. Chciałam wmówić sobie, że nie potrzebuje Twojej obecności, że nie mam takiej potrzeby patrzenia w Twoje oczy. Chciałam.. ale nawet to mi dobrze nie wychodzi. Nawet nie potrafię definitywnie powiedzieć sobie, że nie chce się już tak czuć .

♥! teksty need.you.here dodał komentarz: ♥! do wpisu 19 kwietnia 2013
Usiadłam na ławce w parku... teksty

need.you.here dodano: 19 kwietnia 2013

Usiadłam na ławce w parku, zamknęłam oczy, promienie słońca otulały mnie swoim ciepłem, śpiew ptaków dawał pierdolone ukojenie, którego tak bardzo mi brakowało. Wszystko było takie prawdziwe.. Ludzie, którzy byli w pobliżu , pies który bawił się ze swoim panem, znajomy, który przechodził obok rzucając "siema", widok jeżdżących aut, odgłosy ich silników. Wszystko zdawało się być tak jak powinno. Jednak w tamtej chwili brakowało mi tam Ciebie. Opuszczając ponownie powieki, wdychając zapach wiosny próbowałam sobie wyobrazić, że akurat teraz będziesz przechodził tędy i że będę mogła się w Ciebie wtulić mówiąc, jak bardzo tęskniłam. Próbowałam jednak to było nierealne. Zupełnie inne niż cały otaczający mnie wtedy świat. To nie było już tak prawdziwe. Oddałabym wiele żeby takie się stało.

Mistrzuu pisz tu pisz bo jestem głodna Twoich wpisów!     teksty need.you.here dodał komentarz: Mistrzuu pisz tu pisz bo jestem głodna Twoich wpisów! ; ) do wpisu 19 kwietnia 2013
A Ty się dobrze czujesz ? ! teksty need.you.here dodał komentarz: A Ty się dobrze czujesz ? ! do wpisu 19 kwietnia 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV