głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
łap   teksty need.you.here dodał komentarz: łap ; * do wpisu 26 kwietnia 2013
Tak. Jestem zazdrosna o każdą... teksty

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2013

Tak. Jestem zazdrosna o każdą laskę z którą gadasz . Choć nie powinnam . Wiem. Ale po prostu cała się gotuję kiedy widzę Ciebie w towarzystwie dziewczyn. Nawet kiedy wiem, że to Twoja kuzynka, "przyjaciółka". Jestem zła nawet wtedy gdy jest Ci któraś obojętna ale ona Cię lubi.. Nie jestem zła na Ciebie. Jestem zła na siebie. Może to obsesja, może to choroba ale nawet nie zdajesz sobie sprawy jak się wtedy czuję. Jak reaguję na to mój organizm. To uczucie nie do opisania. Choć nie jesteś mój. Nie należysz do mnie nie mogę wyzbyć się tej blokady. Nie potrafię ze spokojem reagować na to, że jakakolwiek dziewczyna może mi Ciebie " zabrać". Jestem straszną zazdrośnicą. Nienawidzę siebie za to. Staram się walczyć ze samą sobą. Nie potrafię.. ""Proszę napraw mnie..""

2.osiemnastolatką bez kłopotów i... teksty

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2013

2.osiemnastolatką bez kłopotów i zmartwień. Na pozór. Niech wszyscy tak myślą. Jest łatwiej. I tak nikt nie jest w stanie w jakikolwiek sposób pomóc. Sama nie potrafię. Dlaczego tak bardzo nie mogę przestać o Tobie myśleć? Co takiego pozostawiłeś mi, że nie chcę Cię zapomnieć. Jak bardzo wszczepiłeś się w mój organizm, że brak Ciebie powoduje u mnie nie tylko złe samopoczucie ale też objawy fizyczne. Czy istnieje na Ciebie lekarstwo ? Mam nadzieję, że nie bo nawet gdyby w tym momencie wymazano całą pamięć i nie pamiętałabym Cię to i tak pozostałaby ogromna pustka, która nie pozwoliłaby mi normalnie funkcjonować. Zostałeś wyznaczony do tego by uczestniczyć w moim życiu, by towarzyszyć mi nawet jeśli Ty tego nie chcesz. Jesteś codziennie. W moich myślach, kiedy robię śniadanie i kiedy wracam po całym dniu do domu i w przerwach i sytuacjach stresujących. Na egzaminach, i kiedy jestem ze znajomymi pijąc piwo. Ty jesteś i będziesz. Już zawsze. Nic tego nie zmieni.

1.Nie chcę czekać na wiadomość od... teksty

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2013

1.Nie chcę czekać na wiadomość od Ciebie, której się pewnie nie doczekam. Znajduję resztki sił by spojrzeć na Twój numer i nie napisać jako pierwsza. Powstrzymuję się od tego by nie wybrać Cię z listy kontaktów i nie wykrzyczeć do słuchawki jak bardzo chcę żebyś tu był. Staram się ignorować wszystko co mi Cię przypomina. Gdy usłyszę najpiękniejsze imię na świecie - Twoje imię moje serce robi piruet obracając się o 360 stopni. Kiedy w radiu leci piosenka , ta nasza , w moich oczach mimowolnie pojawiają się łzy. W momencie gdy kładę się spać i spojrzę w niebo widzę tamto niebo – nasze, o których mi opowiadałeś. Nie chcę tego. Chcę być nieczuła na wszystkie te bodźce, wbijające się w moją duszę jak tysiące ostrych gwoździ . Mijając miejsca w których bywaliśmy, miejsca, w których mnie przytulałeś staram się wyłączyć myślenie by tylko nie rozpłakać się. Pewnie dawno bym to zrobiła gdyby nie to że nie chcę pokazywać swojej słabości i tłumaczyć się komukolwiek. Bo przecież jestem wesołą

Mam dość tego cyrku. Mam dość... teksty

need.you.here dodano: 24 kwietnia 2013

Mam dość tego cyrku. Mam dość tych humorów. Nie chcę znów zgadywać czy warto dziś z Tobą porozmawiać czy może lepiej sobie odpuścić. Nie mówiąc już o tym, że ciężko jest Ci wyciągnąć pierwszy rękę i wypalić zwykłe "cześć". Nie zniosę kolejny raz tej obojętności. W końcu wybuchnę. Nie będę już dławić w sobie tych wszystkich negatywnych emocji, które żywię do Ciebie pomimo mojej miłości.Nie mam ochoty dłużej mówić Ci, że wszystko gra skoro tak nie jest. Zapytaj mnie choć raz co u mnie a gdy napiszę "wszystko w porządku" odpisz szybko " nie wierzę". Proszę.. Zainteresuj się mną tak inaczej niż zwykle..

pokaż w końcu że Ci kurwa zależy... teksty

need.you.here dodano: 24 kwietnia 2013

pokaż w końcu, że Ci kurwa zależy ! / allyouneedisloove
Autor cytatu: allyouneedisloove

I zdaje się że dziś znów... teksty

need.you.here dodano: 23 kwietnia 2013

I zdaje się, że dziś znów minęliśmy się bez słowa. Dziś znów nie było między nami żadnego kontaktu, żadnej chemii. Dziś znów nie poczułam twojego kojącego dotyku, który pomaga bardziej niż jakikolwiek antybiotyk. Dziś znów nie usłyszałam Twojego głosu, który tak dźwięcznie rozbrzmiewa w moich uszach docierając do kolejnych komórek ciała. Dziś kolejny raz straciłam nadzieję, która przyjdzie z powrotem jutro wraz ze świtem. Dziś znów słychać ten bit w głośnikach, który przypomina mi o tym, że jesteś. Dziś znów ciężko mi udawać, że nie rusza mnie Twoja obojętność. Dziś znów karmię wszystkich kłamstwem, że u mnie wszystko w porządku. Dziś znów tęskniąc do Ciebie obiecywałam, że już nie będę o Tobie tyle myśleć.. I w końcu dziś znów postaram się nie płakać przed snem. Znów.

Dziękuję  teksty need.you.here dodał komentarz: Dziękuję ;* do wpisu 23 kwietnia 2013
2.Zamknięta pośród tych sześciu... teksty

need.you.here dodano: 22 kwietnia 2013

2.Zamknięta pośród tych sześciu ścian, na które składają się tysiące mniejszych uczuć, których nie sposób opisać ..

1.Mam taki mętlik w głowie że... teksty

need.you.here dodano: 22 kwietnia 2013

1.Mam taki mętlik w głowie, że już sama nie wiem co do czego dopasować. To jest jak.. Kostka Rubika. Każdy element połączony odpowiednio buduje pewną ścianę. 6 ścian. Tak samo jest z moimi uczuciami. Miliony myśli, odczuć budują sześć ścian. Pierwsza to BÓL. Przeszywający ból, któremu towarzyszy roztargnienie, który przeszywa mnie na wskroś nie pozwalając bez cierpienia połknąć śliny. Druga-SMUTEK, który można zaobserwować w moich oczach, strach przed odrzuceniem i chęć bycia kochaną. Trzecia ściana to TĘSKNOTA, która paraliżuje moje ruchy i uniemożliwia swobodne oddychanie. NADZIEJA – czwarta ze ścian. Nadzieja na lepsze jutro, na to że skończy się moja zła passa, nadzieja na szczęście. Piąta ściana to POŻĄDANIE- pożądanie Jego zapachu, Jego słów, Jego dotyku, Jego obecności, Jego.. MIŁOŚĆ- szósta ze ścian – najcenniejszy dar jaki mogę ofiarować. Gorące serce oplecione nutką zmysłowości, milionem impulsów czekające w osamotnieniu na choćby odrobinę ludzkich uczuć. Jestem jeszcze ja.

Cześć . Co u Ciebie? Wszystko... teksty

need.you.here dodano: 21 kwietnia 2013

Cześć . Co u Ciebie? Wszystko dobrze ? Jesteś szczęśliwy ? Nie masz żadnych problemów ? Pewnie nie masz bo gdybyś je miał dawno już byś napisał . Zawsze tak robisz. A ja dalej naiwnie wierzę, że się zmieniłeś. Że jednak coś dla Ciebie znaczę. Że chcesz, potrzebujesz kontaktu ze mną . Chcę w to wierzyć bo jeszcze to daje mi siłę trwać. Właśnie to pozwala mi marzyć i mieć nadzieję na lepsze jutro. Chcę mieć tą nadzieję i zawsze będę wtedy gdy będziesz mnie potrzebował. Zawsze ..

miazga.. w tym momencie wyglądam o tak : :O! Poruszyłeś tym wpisem ziemię. Dziękuję że mogłam to przeczytać. teksty need.you.here dodał komentarz: miazga.. w tym momencie wyglądam o tak : ":O!" Poruszyłeś tym wpisem ziemię. Dziękuję, że mogłam to przeczytać. do wpisu 21 kwietnia 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV