głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Zapewniam Cię że któregoś dnia zabraknie Ci mojej osoby . Zabraknie Ci osoby która kiedyś zrobiłaby dla Ciebie wszystko. Będziesz chciał żebym z Tobą porozmawia

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Zapewniam Cię że któregoś dnia zabraknie Ci mojej osoby . Zabraknie Ci osoby która kiedyś zrobiłaby dla Ciebie wszystko. Będziesz chciał żebym z Tobą porozmawiała. P
Zapewniam Cię  że któregoś dnia... teksty

need.you.here dodano: 28 kwietnia 2013

Zapewniam Cię, że któregoś dnia zabraknie Ci mojej osoby . Zabraknie Ci osoby, która kiedyś zrobiłaby dla Ciebie wszystko. Będziesz chciał żebym z Tobą porozmawiała. Poprosisz mnie o radę , powiesz, że jestem kochana, że nie ma drugiego takiego Anioła jak ja. Będziesz czarował swoim słodkim głosem mówiąc, że mnie kochasz i że niewyobrażalnie tęskniłeś. Zobaczysz, że się uśmiecham. Poczujesz się pewniej , chwycisz mnie za rękę i z tak wielką gracją jak zawsze złożysz na niej słodki pocałunek. Zaczniesz dla rozluźnienia prawić mi komplementy i opowiadać głupie historyjki, które tak bardzo uwielbiałam, choć wszystkie były wytworem Twojej wyobraźni. W końcu gdy ja patrząc na Ciebie nie będę się odzywać zapytasz czy wszystko w porządku . I wiesz co Ci powiem ? Że nic już nie jest w porządku. Że zraniłeś mnie cholernie. Zraniłeś swoją obojętnością i chłodem . I że nie chcę już tak dłużej . Zapytasz co masz teraz zrobić? Spojrzę na Ciebie szklanymi oczami szepcząc cokolwiek..

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

need.you.here dodano: 28 kwietnia 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Chyba każda dziewczyna chciałaby mieć Takiego brata.. Skarb. teksty need.you.here dodał komentarz: Chyba każda dziewczyna chciałaby mieć Takiego brata.. Skarb. do wpisu 28 kwietnia 2013
Zrób coś co zapamiętam na długo.... teksty

need.you.here dodano: 27 kwietnia 2013

Zrób coś co zapamiętam na długo. Coś co będzie przypominało mi że warto w Ciebie wierzyć i czekać. Zrób coś abym poczuła choć przez chwilę, że starasz się tyle samo co ja . Spraw, że kąciki moich ust uniosą się i szczerym uśmiechem pokażę Ci, że jesteś najważniejszy. Chwyć mnie za rękę, pokaż ten lepszy świat, udowodnij mi, że jest na świecie prawdziwe szczęście. Ale przede wszystkim po prostu BĄDŹ .

Świetneee ! teksty need.you.here dodał komentarz: Świetneee ! do wpisu 27 kwietnia 2013
Istnieje przyjaźń damsko męska..... teksty

need.you.here dodano: 27 kwietnia 2013

Istnieje przyjaźń damsko-męska.. Ale w pierw trzeba przeżyć z tą osobą najgorsze i najlepsze chwile, dzień w dzień, niczym para, albo po prostu jak para. Wtedy się zżywa z tą osobą.. dowiaduje się, jak bardzo ona jest dla Ciebie ważna. Rozstaniecie się. W pierw jest nienawiść, złość i ból.. a później ? Później masz tą świadomość, że osoba, która była zawsze wtedy kiedy jej potrzebowałeś będzie dalej, bo nie jest Ci obojętna. Przechodziliście wspólnie wszystko, uczyliście się wspólnie żyć, doświadczaliście wspólnych przeżyć.. Takiej osobie możesz ufać bezgranicznie.. Nawet wtedy kiedy to jest Twój ex.
Autor cytatu: agathe96

Dziesięć przykazań: 1.  Nie okazuj... teksty

need.you.here dodano: 27 kwietnia 2013

Dziesięć przykazań: 1. "Nie okazuj uczuć" 2. "Nie myśl o nim" 3. "Nie czekaj na niego" 4. "Nie zaczynaj rozmowy" 5. "Nie wierz mu" 6. "Nie chodź za nim" 7. "Nie wysyłaj sms-ów" 8. "Nie dzwoń" 9. "Nie wspominaj" 10. "Nie kochaj!"
Autor cytatu: agaaa666

Wcale nie jest dobrze. Jest cholernie... teksty

need.you.here dodano: 27 kwietnia 2013

Wcale nie jest dobrze. Jest cholernie źle. Powoli mam dość całej sytuacji. Staram się nie przejmować . Powoli przestaje Ci ulegać nie pozwolę byś robił ze mną co chcesz. Nie na tym polega to wszystko. Jesteś po to by być blisko a nie po to abym ja się starała a Ty nie robił ze swojej strony nic. Skończyłam ten rozdział. Czas na zmianę. Zapisuję pierwsze słowo nowej części. Zatytułuję ją - może banalnie ale Twoim i moim imieniem wraz ze znakiem zapytania. Początek będzie mówił o tym jakich uczuć się wyzbyłam i jak zaczynam żyć od nowa, inaczej. Opowiem jak zahartowałeś we mnie ideę by nie wierzyć każdemu Twojemu słowu i Twoim słodkim oczkom. Przedstawię schemat naszych relacji, wypiszę za i przeciw kontaktom z Tobą i przeanalizuję każde zdanie, które wypowiadałeś. Ich moc, która daję mi jeszcze odrobinę siły na przeżycie kolejnego dnia.

   mój mistrz ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: ;( mój mistrz ♥ do wpisu 26 kwietnia 2013
łap     teksty need.you.here dodał komentarz: łap ; * do wpisu 26 kwietnia 2013
Tak. Jestem zazdrosna o każdą... teksty

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2013

Tak. Jestem zazdrosna o każdą laskę z którą gadasz . Choć nie powinnam . Wiem. Ale po prostu cała się gotuję kiedy widzę Ciebie w towarzystwie dziewczyn. Nawet kiedy wiem, że to Twoja kuzynka, "przyjaciółka". Jestem zła nawet wtedy gdy jest Ci któraś obojętna ale ona Cię lubi.. Nie jestem zła na Ciebie. Jestem zła na siebie. Może to obsesja, może to choroba ale nawet nie zdajesz sobie sprawy jak się wtedy czuję. Jak reaguję na to mój organizm. To uczucie nie do opisania. Choć nie jesteś mój. Nie należysz do mnie nie mogę wyzbyć się tej blokady. Nie potrafię ze spokojem reagować na to, że jakakolwiek dziewczyna może mi Ciebie " zabrać". Jestem straszną zazdrośnicą. Nienawidzę siebie za to. Staram się walczyć ze samą sobą. Nie potrafię.. ""Proszę napraw mnie..""

2.osiemnastolatką bez kłopotów i... teksty

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2013

2.osiemnastolatką bez kłopotów i zmartwień. Na pozór. Niech wszyscy tak myślą. Jest łatwiej. I tak nikt nie jest w stanie w jakikolwiek sposób pomóc. Sama nie potrafię. Dlaczego tak bardzo nie mogę przestać o Tobie myśleć? Co takiego pozostawiłeś mi, że nie chcę Cię zapomnieć. Jak bardzo wszczepiłeś się w mój organizm, że brak Ciebie powoduje u mnie nie tylko złe samopoczucie ale też objawy fizyczne. Czy istnieje na Ciebie lekarstwo ? Mam nadzieję, że nie bo nawet gdyby w tym momencie wymazano całą pamięć i nie pamiętałabym Cię to i tak pozostałaby ogromna pustka, która nie pozwoliłaby mi normalnie funkcjonować. Zostałeś wyznaczony do tego by uczestniczyć w moim życiu, by towarzyszyć mi nawet jeśli Ty tego nie chcesz. Jesteś codziennie. W moich myślach, kiedy robię śniadanie i kiedy wracam po całym dniu do domu i w przerwach i sytuacjach stresujących. Na egzaminach, i kiedy jestem ze znajomymi pijąc piwo. Ty jesteś i będziesz. Już zawsze. Nic tego nie zmieni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV