głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Istnieje przyjaźń damsko męska.. Ale w pierw trzeba przeżyć z tą osobą najgorsze i najlepsze chwile dzień w dzień niczym para albo po prostu jak para. Wtedy się

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Istnieje przyjaźń damsko męska.. Ale w pierw trzeba przeżyć z tą osobą najgorsze i najlepsze chwile dzień w dzień niczym para albo po prostu jak para. Wtedy się zżyw
Istnieje przyjaźń damsko męska..... teksty

need.you.here dodano: 27 kwietnia 2013

Istnieje przyjaźń damsko-męska.. Ale w pierw trzeba przeżyć z tą osobą najgorsze i najlepsze chwile, dzień w dzień, niczym para, albo po prostu jak para. Wtedy się zżywa z tą osobą.. dowiaduje się, jak bardzo ona jest dla Ciebie ważna. Rozstaniecie się. W pierw jest nienawiść, złość i ból.. a później ? Później masz tą świadomość, że osoba, która była zawsze wtedy kiedy jej potrzebowałeś będzie dalej, bo nie jest Ci obojętna. Przechodziliście wspólnie wszystko, uczyliście się wspólnie żyć, doświadczaliście wspólnych przeżyć.. Takiej osobie możesz ufać bezgranicznie.. Nawet wtedy kiedy to jest Twój ex.
Autor cytatu: agathe96

Dziesięć przykazań: 1.  Nie okazuj... teksty

need.you.here dodano: 27 kwietnia 2013

Dziesięć przykazań: 1. "Nie okazuj uczuć" 2. "Nie myśl o nim" 3. "Nie czekaj na niego" 4. "Nie zaczynaj rozmowy" 5. "Nie wierz mu" 6. "Nie chodź za nim" 7. "Nie wysyłaj sms-ów" 8. "Nie dzwoń" 9. "Nie wspominaj" 10. "Nie kochaj!"
Autor cytatu: agaaa666

Wcale nie jest dobrze. Jest cholernie... teksty

need.you.here dodano: 27 kwietnia 2013

Wcale nie jest dobrze. Jest cholernie źle. Powoli mam dość całej sytuacji. Staram się nie przejmować . Powoli przestaje Ci ulegać nie pozwolę byś robił ze mną co chcesz. Nie na tym polega to wszystko. Jesteś po to by być blisko a nie po to abym ja się starała a Ty nie robił ze swojej strony nic. Skończyłam ten rozdział. Czas na zmianę. Zapisuję pierwsze słowo nowej części. Zatytułuję ją - może banalnie ale Twoim i moim imieniem wraz ze znakiem zapytania. Początek będzie mówił o tym jakich uczuć się wyzbyłam i jak zaczynam żyć od nowa, inaczej. Opowiem jak zahartowałeś we mnie ideę by nie wierzyć każdemu Twojemu słowu i Twoim słodkim oczkom. Przedstawię schemat naszych relacji, wypiszę za i przeciw kontaktom z Tobą i przeanalizuję każde zdanie, które wypowiadałeś. Ich moc, która daję mi jeszcze odrobinę siły na przeżycie kolejnego dnia.

   mój mistrz ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: ;( mój mistrz ♥ do wpisu 26 kwietnia 2013
łap     teksty need.you.here dodał komentarz: łap ; * do wpisu 26 kwietnia 2013
Tak. Jestem zazdrosna o każdą... teksty

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2013

Tak. Jestem zazdrosna o każdą laskę z którą gadasz . Choć nie powinnam . Wiem. Ale po prostu cała się gotuję kiedy widzę Ciebie w towarzystwie dziewczyn. Nawet kiedy wiem, że to Twoja kuzynka, "przyjaciółka". Jestem zła nawet wtedy gdy jest Ci któraś obojętna ale ona Cię lubi.. Nie jestem zła na Ciebie. Jestem zła na siebie. Może to obsesja, może to choroba ale nawet nie zdajesz sobie sprawy jak się wtedy czuję. Jak reaguję na to mój organizm. To uczucie nie do opisania. Choć nie jesteś mój. Nie należysz do mnie nie mogę wyzbyć się tej blokady. Nie potrafię ze spokojem reagować na to, że jakakolwiek dziewczyna może mi Ciebie " zabrać". Jestem straszną zazdrośnicą. Nienawidzę siebie za to. Staram się walczyć ze samą sobą. Nie potrafię.. ""Proszę napraw mnie..""

2.osiemnastolatką bez kłopotów i... teksty

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2013

2.osiemnastolatką bez kłopotów i zmartwień. Na pozór. Niech wszyscy tak myślą. Jest łatwiej. I tak nikt nie jest w stanie w jakikolwiek sposób pomóc. Sama nie potrafię. Dlaczego tak bardzo nie mogę przestać o Tobie myśleć? Co takiego pozostawiłeś mi, że nie chcę Cię zapomnieć. Jak bardzo wszczepiłeś się w mój organizm, że brak Ciebie powoduje u mnie nie tylko złe samopoczucie ale też objawy fizyczne. Czy istnieje na Ciebie lekarstwo ? Mam nadzieję, że nie bo nawet gdyby w tym momencie wymazano całą pamięć i nie pamiętałabym Cię to i tak pozostałaby ogromna pustka, która nie pozwoliłaby mi normalnie funkcjonować. Zostałeś wyznaczony do tego by uczestniczyć w moim życiu, by towarzyszyć mi nawet jeśli Ty tego nie chcesz. Jesteś codziennie. W moich myślach, kiedy robię śniadanie i kiedy wracam po całym dniu do domu i w przerwach i sytuacjach stresujących. Na egzaminach, i kiedy jestem ze znajomymi pijąc piwo. Ty jesteś i będziesz. Już zawsze. Nic tego nie zmieni.

1.Nie chcę czekać na wiadomość od... teksty

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2013

1.Nie chcę czekać na wiadomość od Ciebie, której się pewnie nie doczekam. Znajduję resztki sił by spojrzeć na Twój numer i nie napisać jako pierwsza. Powstrzymuję się od tego by nie wybrać Cię z listy kontaktów i nie wykrzyczeć do słuchawki jak bardzo chcę żebyś tu był. Staram się ignorować wszystko co mi Cię przypomina. Gdy usłyszę najpiękniejsze imię na świecie - Twoje imię moje serce robi piruet obracając się o 360 stopni. Kiedy w radiu leci piosenka , ta nasza , w moich oczach mimowolnie pojawiają się łzy. W momencie gdy kładę się spać i spojrzę w niebo widzę tamto niebo – nasze, o których mi opowiadałeś. Nie chcę tego. Chcę być nieczuła na wszystkie te bodźce, wbijające się w moją duszę jak tysiące ostrych gwoździ . Mijając miejsca w których bywaliśmy, miejsca, w których mnie przytulałeś staram się wyłączyć myślenie by tylko nie rozpłakać się. Pewnie dawno bym to zrobiła gdyby nie to że nie chcę pokazywać swojej słabości i tłumaczyć się komukolwiek. Bo przecież jestem wesołą

Mam dość tego cyrku. Mam dość... teksty

need.you.here dodano: 24 kwietnia 2013

Mam dość tego cyrku. Mam dość tych humorów. Nie chcę znów zgadywać czy warto dziś z Tobą porozmawiać czy może lepiej sobie odpuścić. Nie mówiąc już o tym, że ciężko jest Ci wyciągnąć pierwszy rękę i wypalić zwykłe "cześć". Nie zniosę kolejny raz tej obojętności. W końcu wybuchnę. Nie będę już dławić w sobie tych wszystkich negatywnych emocji, które żywię do Ciebie pomimo mojej miłości.Nie mam ochoty dłużej mówić Ci, że wszystko gra skoro tak nie jest. Zapytaj mnie choć raz co u mnie a gdy napiszę "wszystko w porządku" odpisz szybko " nie wierzę". Proszę.. Zainteresuj się mną tak inaczej niż zwykle..

pokaż w końcu  że Ci kurwa zależy... teksty

need.you.here dodano: 24 kwietnia 2013

pokaż w końcu, że Ci kurwa zależy ! / allyouneedisloove
Autor cytatu: allyouneedisloove

I zdaje się  że  dziś znów... teksty

need.you.here dodano: 23 kwietnia 2013

I zdaje się, że dziś znów minęliśmy się bez słowa. Dziś znów nie było między nami żadnego kontaktu, żadnej chemii. Dziś znów nie poczułam twojego kojącego dotyku, który pomaga bardziej niż jakikolwiek antybiotyk. Dziś znów nie usłyszałam Twojego głosu, który tak dźwięcznie rozbrzmiewa w moich uszach docierając do kolejnych komórek ciała. Dziś kolejny raz straciłam nadzieję, która przyjdzie z powrotem jutro wraz ze świtem. Dziś znów słychać ten bit w głośnikach, który przypomina mi o tym, że jesteś. Dziś znów ciężko mi udawać, że nie rusza mnie Twoja obojętność. Dziś znów karmię wszystkich kłamstwem, że u mnie wszystko w porządku. Dziś znów tęskniąc do Ciebie obiecywałam, że już nie będę o Tobie tyle myśleć.. I w końcu dziś znów postaram się nie płakać przed snem. Znów.

Dziękuję    teksty need.you.here dodał komentarz: Dziękuję ;* do wpisu 23 kwietnia 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV