głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
natala17 najgorzej jest nie umieć być obojętnym. nie wątpie w to że myślałeś. chyba jednak nie tą głową do trzeba. nie znam definicji słowa miłość. kojarzy mi się to jed

natala17

natala17.moblo.pl
najgorzej jest nie umieć być obojętnym.
najgorzej jest nie umieć być... teksty

natala17 dodano: 13 czerwca 2013

najgorzej jest nie umieć być obojętnym.

nie wątpie w to  że myślałeś.... teksty

natala17 dodano: 13 czerwca 2013

nie wątpie w to, że myślałeś. chyba jednak nie tą głową do trzeba.

nie znam definicji słowa miłość.... teksty

natala17 dodano: 13 czerwca 2013

nie znam definicji słowa miłość. kojarzy mi się to jedynie z bólem, sercem w kawałkach i milionem chusteczek. zwyczajnie ze strachem.

Pamiętasz? Byłaś moją najlepszą... teksty

natala17 dodano: 13 czerwca 2013

Pamiętasz? Byłaś moją najlepszą przyjaciółką, siostrą, wciąż nią jesteś przecież, boże kurwa, kochałam Cię, przecież, och kurwa, byłaś jak ja, rozumiałaś mój ból, rozumiałaś moje rozgoryczenie światem, moje szyderstwo ze wszystkiego co się rusza, mój cynizm, to, jak bardzo jestem złamana, rozumiałaś moje wszystko, kurwa, byłaś jak ja, mimo tego, że byłyśmy zupełnie inne, kurwa, kurwa, kurwa, byłaś moją jedyną prawdziwą przyjaciółką, nie pamiętasz ? Ci wszyscy ludzie, którzy nas zawiedli, wielogodzinne rozmowy, pomstowanie na świat, na ludzi, na facetów, którzy okazywali się być fałszywymi chujami i na facetów, których chciałyśmy ponad wszystko, ale oni nie chcieli nas, pamiętasz ? Upijanie się w dziwnych miejscach, darcie ryja na imprezach, leżenie na drodze,nagrywanie filmików, wielogodzinne telefony, boże, to wszystko co robiłyśmy razem ?Kurwa, wróć, przypomnij sobie kim byłaś zanim w końcu udało Ci się z nim być, przypomnij sobie, kto był, gdy nie było nikogo. Potrzebuję Cię, kurwa.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

nie miałam dwóch czarnych kruków... teksty

natala17 dodano: 13 czerwca 2013

nie miałam dwóch czarnych kruków wydziaranych na łopatkach i lubiłam gasić światło.

nie pozwolę sobie wmówić  że... teksty

natala17 dodano: 13 czerwca 2013

nie pozwolę sobie wmówić, że jestem nikim.

czytać w twoich myślach  wykraść... teksty

natala17 dodano: 13 czerwca 2013

czytać w twoich myślach, wykraść twoje myśli, zabić twoje myśli.

i na prawdę nie rozumiem ludzi... teksty

natala17 dodano: 12 czerwca 2013

i na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy mają tak nudne życie, że kiedy człowiek już wyjdzie z tego gównianego towarzystwa i zacznie układać sobie życie, wracają tylko po to, żeby zniszczyć to wszystko.

nie mów mi  że nie mam uczuć.... teksty

natala17 dodano: 12 czerwca 2013

nie mów mi, że nie mam uczuć. ktoś po prostu mnie ich kiedyś pozbawił. bardzo mocno je podeptał. a na koniec zgniótł i wyrzucił do kosza.

ej kochanie  mam ochotę na poranny... teksty

natala17 dodano: 12 czerwca 2013

ej kochanie, mam ochotę na poranny seks i życie z Tobą.

połóż się obok. obejmij tak jak... teksty

natala17 dodano: 12 czerwca 2013

połóż się obok. obejmij tak jak zawsze. przytul. pocałuj. nie pozwól się dalej bać. daj pewność, że twoje ramiona to najbezpieczniejsze miejsce na ziemi, że do śmierci to się nie zmieni.

mieliśmy wspólne plany. w końcu te... teksty

natala17 dodano: 12 czerwca 2013

mieliśmy wspólne plany. w końcu te same marzenia. codzinnie żałuję tego, że nas już nie ma . ludzie mi mówią, że to kwestia czasu i punkt widzenia się zmienia. wiem, że to nie prawda, za dużą cząstkę mnie wziąłeś ze sobą. oni tegonie rozumieją. nie przeżyli tych wszystkich chwil z tobą. nie uzależnili się od ciebie. uzależnienie od fajek zamieniłam na ciebie, alkohol przestał istnieć. byłeś tylko TY. teraz powróciły chujowe kontakty z przeszłości, codzinnością stała się paczka fajek i wieczorne piwo pod blokiem. zniszczyłeś tym, że odszedłeś tą lepszą mnie. nie jestem taka jaką mnie poznałeś, jestem trzy razy gorsza. nieobecna dla ludzi, chłodna na uczucia. po prostu wypalona na tyle, na ile może wypalić się człowiek zanim umrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV