głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nat.xd cześć jestem Dagmara mam 16 lat i jedyne co potrafię to spierdolić sobie życie. rozbite lustro wywołuje 7 lat nieszczęścia. kurwa ja i bez tego mam jebanego pec

nat.xd

nat.xd.moblo.pl
cześć jestem Dagmara mam 16 lat i jedyne co potrafię to spierdolić sobie życie.
cześć jestem Dagmara  mam 16 lat i... teksty

nat.xd dodano: 7 sierpnia 2012

cześć jestem Dagmara, mam 16 lat i jedyne co potrafię to spierdolić sobie życie.

rozbite lustro wywołuje 7 lat... teksty

nat.xd dodano: 6 sierpnia 2012

rozbite lustro wywołuje 7 lat nieszczęścia. kurwa ja i bez tego mam jebanego pecha.

uwielbiam te kurwiska   które... teksty

nat.xd dodano: 6 sierpnia 2012

uwielbiam te kurwiska , które wiedzą o mnie więcej , niż ja sama .| dzyndzel

Pytał o moje marzenia   a ja... teksty

nat.xd dodano: 6 sierpnia 2012

Pytał o moje marzenia , a ja nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc , jak ująć w słowach wyznanie , że spełnił je wszystkie samym sobą . | dzyndzel

Kiedy nagle mnie zabraknie  tak się... teksty

nat.xd dodano: 6 sierpnia 2012

Kiedy nagle mnie zabraknie, tak się kurwa zastanawiam, Kto wyśmieje moją śmierć, a kto kurwa będzie płakał, Kogo łzy rozpaczy doprowadzą do szaleństwa, Komu serce z żalu będzie mocniej biło w piersiach, Kto splunie w moją trumnę, kiedy zejdzie już pod ziemie, Kto wrzuci bukiet róż z napisem Kocham Ciebie" Kto dziękował będzie Bogu, że witają mnie już piekle, Kto zaciśnie mocno pięść, będzie głośno krzyczał w gniewie.

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny... teksty

nat.xd dodano: 6 sierpnia 2012

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny, nie zapomnisz go. I nieważne czy to był kochanek, czy przyjaciel czy chomik.

Miłość potrafi znaleźć drogę... teksty

nat.xd dodano: 6 sierpnia 2012

Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki

3. I wszystko co złe  każda łza... teksty

nat.xd dodano: 6 sierpnia 2012

3. I wszystko co złe, każda łza, cios w ścianę, zaciśnięta pięść zostanie Ci wybaczona, zapomniana i znów powiem, że jestem TYLKO twój, i kocham Cię, choć to nie jest takie łatwe, i choć jest to trudniejsze każdego dnia.

2. Natomiast  gdy będziesz chciała... teksty

nat.xd dodano: 6 sierpnia 2012

2. Natomiast, gdy będziesz chciała nocą przejść się po mieście, lecz nie będziesz czuła się bezpiecznie, pamiętaj, że zjawię się w parę sekund gotowy oddać za Ciebie życie. A gdy będziesz chciała wyżyć się na kimś, nastawię policzek byś mogła bić i ulżyć emocjom. Jeśli będziesz chciała odejdę, ale musisz mnie zapewnić, że będziesz szczęśliwa, że uśmiech będzie czymś normalnym, ale nie ten z maski, ten prawdziwy. Natomiast jeśli będziesz chciała, abym nigdy więcej nie wspominał o uczuciach zamilknę jak posąg, byle twoje 36,6 było przy mnie i pozwalało się sobą opiekować. Pamiętaj, proszę, zapamiętaj, że Cię NIGDY nie zostawię, bo kocham cię na dobre i na złe. Szczególnie na złe, bo to właśnie dzieję się najczęściej. Najczęściej płaczemy z bólu i najczęściej cierpimy niemiłosiernie. Dlatego nieważne co zrobisz, jak bardzo mnie zranisz, jak bardzo będzie bolała twoja obojętność, twój brak uczucia, ja BĘDĘ, tak jak BYŁEM, i tak jak JESTEM.

1. Pamiętaj  że jestem  kiedy... teksty

nat.xd dodano: 6 sierpnia 2012

1. Pamiętaj, że jestem, kiedy płaczesz, bo ktoś Cię zranił. Pamiętaj, że jestem dla Ciebie gdy coś Cię boli. Pamiętaj, że przejadę pół Polski, kurwa cały świat, by Cię przytulić. By ukoić Twój ból. By łzy nie leciały już strumieniem, a usta znów ułożą się w odpowiedni kształt. Pamiętaj, że moje ramiona są otwarte na Ciebie, by koiły strach podczas burzy, czy podczas opalania przy wodzie. Pamiętaj, że moje palce są zawsze w gotowości by gładzić Twoją skórę podczas, gdy Ty będziesz zasypiać. Pamiętaj, że gdy tylko powiesz, że źle się czujesz stanę w progu z startą leków, zakupów, gotowy przejechać miliony kilometrów, by spełnić Twoją zachciankę. I gdy chcesz się z kimś pośmiać to wiedz, że zrobię z siebie największego błazna, by słyszeć Twój beztroski śmiech, by Twoje dołeczki ujrzał świat i zakochał się w nich jak ja. A gdy będziesz chciała zrobić coś szalonego, zadzwoń, będę za 5 minut z pełną głową pomysłów, gotowy do realizacji każdego planu.

Mówisz  że zrobiłam się... teksty

nat.xd dodano: 3 sierpnia 2012

Mówisz, że zrobiłam się oziębłą suką ? Pomyśl przez kogo tak się stało.

teraz już wiem  że niczego nie... teksty

nat.xd dodano: 3 sierpnia 2012

teraz już wiem, że niczego nie można być pewnym. marzenia pękają jak bańki mydlane, obietnice są nic niewarte a serce jest po prostu bezużytecznym organem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV