głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nat.xd Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to by jego kobieta była zazdrosna o inne. Prawdziwy mężczyzna sprawi że to inne będą zazdrosne o nią. są tacy ludzie którzy d

nat.xd

nat.xd.moblo.pl
Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to by jego kobieta była zazdrosna o inne. Prawdziwy mężczyzna sprawi że to inne będą zazdrosne o nią.
Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na... teksty

nat.xd dodano: 19 stycznia 2013

Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to by jego kobieta była zazdrosna o inne. Prawdziwy mężczyzna sprawi, że to inne będą zazdrosne o nią.

są tacy ludzie  którzy... teksty

nat.xd dodano: 19 stycznia 2013

są tacy ludzie, którzy doprowadzają mnie do kurwicy samym swoim byciem, co dopiero zachowaniem.

pamiętaj suko: życie to nie... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

pamiętaj suko: życie to nie pudełko czekoladek tylko beczka gówna, która spierdoli Ci się na ten jebany ryj za to jaka jesteś. zobaczysz.

Co czujesz  gdy patrzysz na łzy... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

Co czujesz, gdy patrzysz na łzy osoby, którą kochasz najbardziej na świecie i wiesz, że płacze z Twojego powodu?

To właśnie nocą rozgrywa się... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

To właśnie nocą rozgrywa się największa walka pomiędzy tym, co czujesz, a tym, co wiesz.

Za mało o mnie wiesz  a za dużo o... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

Za mało o mnie wiesz, a za dużo o mnie mówisz.

Uwielbiam te chwile gdy siedząc na... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

Uwielbiam te chwile gdy siedząc na parapecie, patrząc się przez okno na deszcz i słuchając muzyki daje się ponieść mojej cudownej, nieujarzmionej wyobraźni.

Walczysz o kogoś  po czasie okazuję... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

Walczysz o kogoś, po czasie okazuję się, że ta osoba Cie pokochała, zaczynasz coraz mniej się nią interesować, zastanawiasz się dlaczego to uczucie, którym darzyłeś tą osobę, tak nagle znikło wraz z faktem, że jest odwzajemnione. Odpuszczasz. To koniec. Niszczysz siebie i tą osobę, bo to uczucie wróci. Prędzej czy później będziesz dławić się łzami, lecącymi wprost na twoją poduszkę, a o drugiej szansie nie będziesz nawet mowy./ ecto?

Nie myśl o tym  jak długą drogę... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

Nie myśl o tym, jak długą drogę masz przed sobą. Nie mierz odległości między startem a metą. Takie rachuby powstrzymają cię przed zrobieniem następnego małego kroczku. Jeśli chcesz zrzucić 20 kilogramów, zamawiasz sałatkę zamiast frytek. Jeśli chcesz być lepszym przyjacielem, odbierasz telefon, zamiast go wyciszać. Jeśli chcesz napisać powieść, siadasz i zaczynasz od jednego akapitu. Boimy się poważnych zmian, ale zazwyczaj mamy dość odwagi, żeby zrobić następny, właściwy krok. Jeden nie-wielki krok, a potem kolejny. To wystarczy, żeby wychować dziecko, zdobyć dyplom, napisać książkę, spełnić swoje najśmielsze marzenia. Jaki powinien być Twój następny, właściwy krok? Nieważne, o co chodzi – po prostu zrób to.

było jakoś po północy.... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

było jakoś po północy. leżeliśmy w łóżku. Damian zasypiał, a ja spoglądałam na choinkę, nie mogąc spać. nagle zaczęłam wbijać mu z nudów paznokcie pod żebra. przebudził się, krzywo na mnie patrząc. 'co Ty robisz głupia babo' - wkurzył się. 'nie śpij,proszę noooo'- marudziłam. 'Żaklina, zamknij się, ja Cię proszę'- powiedział, ściągając ze mnie kołdrę i odwracając się w drugą stronę. 'Ty mnie chyba na prawdę nienawidzisz' - zaśmiałam się. 'baardzo. tak bardzo, że zostanę z Tobą do końca życia tylko po to żeby Cię wkurwiać' - powiedział, całując mnie w czoło, i mocno się we mnie wtulając. || kissmyshoes

popełniasz ogromny błąd... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

popełniasz ogromny błąd spuszczając wzrok, i nie patrząc na mnie do końca. nawet nie wiesz jak bardzo pogrążasz się lekceważąc mnie - bo nawet nie masz pojęcia jak silnym przeciwnikiem potrafię być. || kissmyshoes

pamiętasz? zawsze byłam inna  niż... teksty

nat.xd dodano: 18 stycznia 2013

pamiętasz? zawsze byłam inna, niż te wszystkie dziewczyny, które Cię otaczały. nigdy za Tobą nie biegałam, i nie świeciłam przed Tobą tyłkiem, a mimo to był jedynym, za którym się oglądałeś. nigdy nie życzyłam sobie specjalnego traktowania, i noszenia na rękach, a mimo to, to właśnie mnie nosiłeś na barana. ja byłam po prostu sobą - zwykłą dziewczyną, która nigdy nie pozwalała się innym do siebie zbyt mocno zbliżyć. a Ty po prostu podchodziłeś - bez względu na konsekwencje, byłeś coraz bliżej - a teraz? teraz jesteś najbliżej, i nie wyobrażam sobie by kiedykolwiek Cię nie było.. nie wyobrażam. || kissmyshoes

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV