głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Kapryśna zaraza całego Śląska utożsamiona w metrze dziewięćdziesiąt jeden była nieugięta. Zarówno ja jak i Zbyszek czuliśmy się jakbyśmy rozmawiali ze ścianą na

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Kapryśna zaraza całego Śląska utożsamiona w metrze dziewięćdziesiąt jeden była nieugięta. Zarówno ja jak i Zbyszek czuliśmy się jakbyśmy rozmawiali ze ścianą na doda
Kapryśna zaraza całego Śląska... teksty

najaranapoziomka dodano: 15 maja 2014

Kapryśna zaraza całego Śląska, utożsamiona w metrze dziewięćdziesiąt jeden, była nieugięta. Zarówno ja, jak i Zbyszek czuliśmy się, jakbyśmy rozmawiali ze ścianą, na dodatek w koreańskim języku.

''Wciskam gaz  kiedy jadę przez... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 maja 2014

''Wciskam gaz, kiedy jadę przez miasto Słucham muzyki, kiedy nie mogę zasnąć Nas nie ma już dawno, nie będzie już nigdy Mam blizny, bo parę chwil pokłuło jak igły Dziś to tylko parę dni z kalendarza Do których nie wracamy, no cóż, tak się zdarza Czujesz ból? No to dzwoń po lekarza Ja dzisiaj nie czuję nic, a Ciebie to przeraża''

''Te dni dały tlen moim płucom.... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 maja 2014

''Te dni dały tlen moim płucom. Dziś oboje wiemy, że te dni już nie wrócą. Patrzymy wstecz, bo tyle za nami. Lecz ważne są tylko dni, których nie znamy.''

Za przyjaźń  bo bez tego nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 maja 2014

Za przyjaźń, bo bez tego nie doszedłbym nigdzie, Choć z roku na rok, co raz mniej nas na tej liście. Z każdej sytuacji wspólnie znajdziemy wyjście, Jeszcze parę zwycięstw, razem będziemy na szczycie. Za siłę, energię i nadludzką motywację, Kiedy wszystko się sypie ja znajduję mokry piasek. I buduję z niego zamek, który przetrwa każdą burzę, Zawsze na powierzchni wbrew logice i naturze.

To ten kolejny dzień kiedy myślę... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 maja 2014

To ten kolejny dzień kiedy myślę nad sensem, Cieszę się, że jeszcze czuje coś, bo to znaczy, że jestem tu Jak te wiersze pełne melancholii, Nawet grób ma miejsce ja idę już milion mil. Co to szczęście? Powiedz mi gdzie go szukać? Chyba byłem już wszędzie. Gdzie jeszcze mam zapukać?

 Nigdy nie będziesz latać  jeśli... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 maja 2014

"Nigdy nie będziesz latać, jeśli będziesz zbyt przerażony wysokością"

Wiem  że to chore ale czułem  że... teksty

najaranapoziomka dodano: 14 maja 2014

Wiem, że to chore ale czułem, że się uda. To silniejsze niż ja, zrozum serce nie sługa.

 Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy... teksty

najaranapoziomka dodano: 13 maja 2014

"Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy, wiesz o tym prędzej, niż się spodziewasz. Poznajesz to instynktownie i masz pewność, że cokolwiek się stanie, już nigdy nie będzie nikogo takiego jak on."

 Pewnym osobom wybaczymy rzeczy... teksty

najaranapoziomka dodano: 13 maja 2014

"Pewnym osobom wybaczymy rzeczy, których innym nie bylibyśmy w stanie darować do końca życia. Pamiętaj,za nic w świecie nie oddawaj osoby, na której widok mocniej bije serce."

 Gdy wie się  jakie ktoś czyta... teksty

najaranapoziomka dodano: 13 maja 2014

"Gdy wie się, jakie ktoś czyta książki, jakie ma autorytety, za co najbardziej podziwia swoich rodziców, jak spędza wolny czas, jakiej muzyki słucha, jakie wiersze zna na pamięć, co go oburza, a co go wzrusza lub jakie ma marzenia, to w zupełności wystarcza."

 Trzeba umieć czekać.   Wszystko w... teksty

najaranapoziomka dodano: 13 maja 2014

"Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie, nie?"

 Nig­dy nie miej skru­pułów... teksty

najaranapoziomka dodano: 13 maja 2014

"Nig­dy nie miej skru­pułów po­wie­dzieć mężczyźnie, co o nim myślisz. Mężczyżni są ok­ropnie za­rozu­miali. I tak nie uwierzą, jeśli się mówi o nich coś niepochlebnego."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV