głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka 'Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie że zwierzęta są nieme tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.' Nie jestem bez szans leps

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
'Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie że zwierzęta są nieme tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.'
'Zarozumiałością oraz... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 czerwca 2014

'Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.'

Nie jestem bez szans  lepszego... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 czerwca 2014

Nie jestem bez szans - lepszego motywu tu nie znam... Żeby ruszyć w końcu z miejsca w miejsce Miej sceptyzm i optymizm w ręce... Ruszam z miejsca - prędzej! - Nie chce stać w kolejce... Gdzie jestem...? - Tam gdzie serce..

Warto było cię spotkać  aby się... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 czerwca 2014

Warto było cię spotkać, aby się dowiedzieć, że istnieją takie oczy jak twoje.

 Pokochaj mnie różną  brzydką... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 czerwca 2014

"Pokochaj mnie różną - brzydką, krzykliwą i skłonną do płaczu, jaka jestem, kiedy wędruję po ciemnych zakamarkach pamięci, gdzie piętrzą się przykryte zakurzoną czarną płachtą skrzynki złych myśli i złych uczynków, rozpadające się, z ostrymi kantami. Natykam się na nie, kaleczę czoło, palce u nóg i klnę przez zęby... Myślisz, że jestem dobra, a tak naprawdę też zła, niesprawiedliwa, nieszczęśliwa. Łatwo pokochać piękną, ale taką?"

 W życiu pojawiają się sytuacje... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 czerwca 2014

"W życiu pojawiają się sytuacje takiego stresu i zamętu, że człowiek ma tendencję, aby skryć się w pierwszych z brzegu ramionach. Na ogół okazuje się, że nie są to te ramiona, które powinny przytulić."

  Kochałam wtedy.  Milczałaś... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 czerwca 2014

" - Kochałam wtedy. - Milczałaś wtedy. Gdybyś powiedziała choć jedno słowo, wszystko byłoby inaczej."

 Nie za wygląd się kocha ale nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 czerwca 2014

"Nie za wygląd się kocha, ale nie wiadomo za co. A jak kocha się, to i co na wierzchu się kocha, i co ukryte, i co może się stać, tak tobie, jak i mnie, czyli jemu albo jej. I wtedy nieważne, czy ktoś łysy, czy że poci się. Nie kocha się osobno, że ktoś wysoki jest, a ktoś ma takie czy inne oczy, czy choćby ktoś najpiękniej mówił, bo jeden może być wymowny, a drugi nie. Z ilu zresztą ludzi trzeba by składać na takiego jednego czy jedną, żeby nie miał żadnej wady, a jeszcze mógłby wyjść z tego jakiś stwór, nie człowiek. Kocha się tak samo przez wady i nieszczęścia i może nawet głębiej, a najgłębiej kocha się przez ból. Może być ktoś wysoki, zadbany, wymyty, pachnący, a nie ma go za co kochać."

 Nie wiem czy Bóg istnieje ale... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 czerwca 2014

"Nie wiem czy Bóg istnieje, ale byłoby z korzyścią dla jego reputacji, gdyby nie istniał."

 Tam gdzie przemawia serce nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 czerwca 2014

"Tam gdzie przemawia serce, nie wypada, aby rozum zgłaszał wątpliwości."

 Wszystko polega na tym żeby... teksty

najaranapoziomka dodano: 5 czerwca 2014

"Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą."

„Nigdy się nie tłumacz –... teksty

najaranapoziomka dodano: 15 maja 2014

„Nigdy się nie tłumacz – przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą.”

Kapryśna zaraza całego Śląska... teksty

najaranapoziomka dodano: 15 maja 2014

Kapryśna zaraza całego Śląska, utożsamiona w metrze dziewięćdziesiąt jeden, była nieugięta. Zarówno ja, jak i Zbyszek czuliśmy się, jakbyśmy rozmawiali ze ścianą, na dodatek w koreańskim języku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV