głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nadniebem “Są takie chwile sytuacje ludzie którzy sprawiają że się rumienimy. Wstyd o tym powiedzieć głośno ale często jest nam z tym dobrze.” “Sen jest Twoim drugim życi

nadniebem

nadniebem.moblo.pl
“Są takie chwile sytuacje ludzie którzy sprawiają że się rumienimy. Wstyd o tym powiedzieć głośno ale często jest nam z tym dobrze.”
“Są takie chwile  sytuacje  ludzie... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

“Są takie chwile, sytuacje, ludzie, którzy sprawiają, że się rumienimy. Wstyd o tym powiedzieć głośno, ale często jest nam z tym dobrze.”

“Sen jest Twoim drugim życiem.... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

“Sen jest Twoim drugim życiem. Widzisz w nim to czego naprawdę pragniesz.”

'Przestań grać na czyiś uczuciach... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

'Przestań grać na czyiś uczuciach, bo przyjdzie dzień, kiedy Twoje staną się dla kogoś instrumentem.'

'Gdyby tęsknił to by powiedział.... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

'Gdyby tęsknił to by powiedział. Gdyby chciał to by napisał. Gdyby kochał to by się starał. Bez ale. Kropka. A teraz to zapamiętaj.'\

“jak tak bardzo będę chciała... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

“jak tak bardzo będę chciała wejść do twego serca, to i klucz nie będzie mi potrzebny. rozpierdolę drzwi łomem.”

Zamierzam być szczęśliwa!... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

Zamierzam być szczęśliwa! Cholernie szczęśliwa! :-) tylko nie wiem czy mi wyjdzie bo wątpie

masz rację  jestem 15 letnią... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

masz rację, jestem 15-letnią gówniarą, która nic nie wie o życiu, ale wiesz? dobrze mi z tym.

XXl w   w wieku 14 lat zostajesz... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

XXl w - w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką , zbyt częste melanże i odloty psują ci psychikę , na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzasz swojego chłopaka na prawo i lewo , po czym jedynym twoim wytłumaczeniem jest 'kochanie ale byłam pijana' . Kiedy po kilku takich razach chłopak już Ci nie wybacza , jesteś tak wkurzona , iż robisz wszystko by zniszczyć mu życie . Temat miłości zakończyliśmy, albowiem są też uczciwe przypadki związków . Przyjaźń - XXl wiem i to słowo traci na swojej wartości . Dziś , w przyjaźni chodzi jedynie o to by mieć z kim obgadać ludzi , kogo opalić i może kiedy już chłopak nas zostawi -wypłakać się . Nie ma zaufania i szczerości . Rodzina - większość nastolatków widuje ją rano kiedy wstaje i późnym wieczorem gdy wraca do domu . W sumie to widzi ją na oczy może jedyne 5h . - XXI - hojność , egoizm i zero szacunku.

Stali przy świetle księżyca... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

Stali przy świetle księżyca , patrząc sobie w oczy . Wiał wiatr . Delikatnie trzęsła się z zimna .Na jej ciele robiła się gęsia skórka , a do tego dochodziły dreszcze przechodzące jej plecy . Zauważył to . Zdjął z siebie bluzę i otulił ją troskliwie - Dlaczego nie dasz mi drugiej szansy . Zmienię się , obiecuję ci . Musisz mi uwierzyć , rozumiesz . ? ! Musisz . - nie reagowała na jego słowa , jakby totalnie ją to nie obchodziło - Przecież ty mnie potrzebujesz , wiem to ! - ręcę mu drżały , denerwował się . Widziała w jego oczach lęk , a mimo to nadal stała bezczynnie a łzy cisnęły jej się do oczu - " nie płacz mała , nie teraz . " - powtarzała to zdanie setki razy w myślach . Nie mogła mu powiedziec przecież jak cholernie jest jej jego brak , duma na to nie pozwalała , szczególnie po tym jak nie dała mu drugiej szansy . - wtuliła się w jego bluzę , ostatni raz wdychając głęboko w płuca jego zapach .

to dzięki tobie upokorzyłam się... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

to dzięki tobie upokorzyłam się przed matką. ale nie żałuję..

wiesz że cie bardzo kocham ?   może... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

wiesz że cie bardzo kocham ? - może i wiesz ale to olewasz. mówiłeś ze wiem co czuje bo też cie zostawiałam dla innych co teraz chcesz osiągnąć? chcesz sprawić taki sam ból jaki ja zadałam tobie? no to już ci się udało proszę skończ. a jeśli to sen uszczypnij mnie nie chce w nim grać głównej roli. teraz wiem że miłość istnieje ale nie zawsze szczęśliwa mam nadzieje że mnie pamiętasz mimo że nie rozmawiamy i nie widujemy się. chce żebyś wiedział ze bardzo tęsknie i czekam na znak. tylko mi go daj. bo już nie mam siły . nie mogę oddychać dusze się.. nie mam nawet odwagi napisać ci ze tęsknie nawet nikt nie wie co teraz czuje. tęsknie skarbie mimo wszytko .

przez ciebie nie moge oddychać dusze... teksty

nadniebem dodano: 4 czerwca 2011

przez ciebie nie moge oddychać dusze sie , błagam o pomoc..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV