głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 'Siedzę sobie skulona przez laptopem. Patrzę na tą klawiaturę którą zalewam swoimi łzami. Powinno mi być wstyd. Tak płaczę ale co mam zrobić? Przecież nie odejd

mona18

mona18.moblo.pl
'Siedzę sobie skulona przez laptopem. Patrzę na tą klawiaturę którą zalewam swoimi łzami. Powinno mi być wstyd. Tak płaczę ale co mam zrobić? Przecież nie odejdę stąd
'Siedzę sobie skulona przez... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

'Siedzę sobie skulona przez laptopem. Patrzę na tą klawiaturę, którą zalewam swoimi łzami. Powinno mi być wstyd. Tak płaczę, ale co mam zrobić? Przecież nie odejdę stąd na zawsze. Mam przyjaciół, którym to wczoraj obiecałam. Obiecałam, że będę się trzymała i podawała Tobie dłoń, nawet jeśli Jej nie dotkniesz to nie rozpłynę się. Będę snuła znowu nasze plany i czekała. Wiesz, jakie to już trudne się staje? Nikt nie chce słuchać moich marzeń z Tobą związanych. W głębi serca myślą o mnie, jak o naiwnym dzieciaku, któremu wmówiono miłość. Od początku wiedziałam w co się wpakowałam, ale przecież dla mnie walczenie o Ciebie, było wspaniałe. Mogłam się wykazać w tym trudnym celu. Dopiełam swego, a później nagle straciłam skarb sensu życia. Teraz jest mi z tym ciężko, ale dalej nie umiem. Zrozum wszystko, a ja jak dawniej, codziennie będę Ci przynosiła buziaka.

Siedziała zapatrzona w okno  za... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

Siedziała zapatrzona w okno, za którym padał pierwszy śnieg. Zapomniała już ten widok, oczekiwała go od dłuższego czasu. Jak zahipnotyzowana liczyła każdy płatek lecący z taką gracją, wolno wirując. W dłoni trzymała telefon. Szybko zerknęła na ekran, który rozświetlił panującą ciemność w pokoju. Gdyby On jeszcze był Jej... - wdarły się smutne myśli do zamyślonej głowy - to tak jak rok temu zachwycaliby się razem pierwszym śniegiem, pierwszą miłością, pierwszymi, topiącymi się kroplami na ich złączonych ustach, przytulając się pod pretekstem 'jest zimno'. Niestety, nie w każdym przypadku czas leczy rany czy przyzwyczaja do bólu, w takiej sytuacji lecący czas jeszcze bardziej kłuje, boli lub swędzi z myślą, że już nie wróci.

chciałabym dostać 20 000zł na... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

chciałabym dostać 20 000zł na zakupy, najdroższą lustrzankę z MEDIA MARKT i wyje*ane najki, małego jorka i.....i Ciebie. wszystko nierealne, ale marzyć nikt mi nie zabroni, no nie?

To przecież tylko internet .... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

To przecież tylko internet . Otworzyła Gadu- Gadu, i "Archiwum" w którym przechowywała wszystkie wiadomości od Niego. Zaznaczyła wszystkie do usunięcia . Program pytał : Czy jesteś pewny , że chcesz usunąc te wiadomości ? (tak/nie). Siedziała chwilę nieruchomo, wpatrując się w ekran . Idiotyczne pytanie ! - pomyślała z wściekłością . Nagle poczuła się tak , jakby od tej odpowiedzi zależało czyjeś życie . Kliknęła na ' tak ' . Nic się nie wydarzyło . Świat istniał dalej . Widownia odetchnęła z ulgą . . .

gówniara  która ma słabość do... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

gówniara, która ma słabość do czekolady, nowych ciuchów i Jego Brązowych Oczu, w które zajrzała może kilka razy.

Potrafię fałszywie się... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

Potrafię fałszywie się uśmiechnąć. Uwielbiam patrzeć z nienawiścią i pogardą, odzywać się z ironią. Jestem w stanie zrobić ci krzywdę, aby się zemścić. Po dniach, tygodniach, latach, kiedy znajdę odpowiednią okazję. Czasem płaczę, bo nie mam siły. Śmieję się wtedy, kiedy mam ochotę. Wiem, że jeśli ktoś zdradzi raz, zrobi to znowu. Wybaczam, tylko jeśli kocham. Boje się jedynie śmierci lub samotności. Nie jesteś w stanie mnie poniżyć, bo doskonale znam swoją wartość. Nie wymagam od innych tego, czemu sama nie potrafiłabym sprostać. Lecz stać mnie na wiele.

zdecydowanie wolę męskie grono niż... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

zdecydowanie wolę męskie grono niż damskie. do szczęścia wystarczą mi dwie przyjaciółki, a nie banda pustych lalek, które za plecami cię obgadują, a przy tobie liżą dupę. .

żal dupe ściska  jak widzę te... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

żal dupe ściska, jak widzę te sztuczne przyjaźnie, i te głupie osoby, które myślą, że są super

czasami mam takie dni  że zaraz po... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

czasami mam takie dni, że zaraz po przebudzeniu szukam telefonu w pobliżu poduszki by ci napisać dzień dobry i opowiedzieć co mi się śniło, albo gdy zbliża się noc - wystukuję na klawiaturze "słodkich snów skarbie" albo gdy po ciężkim dniu szkoły mam ochotę Ci opowiedzieć co się działo na każdym przedmiocie z osobna i jak ciekawe były przerwy. ale Ciebie już nie ma. przynajmniej nie dla mnie

potem odkryłem  że obojętność... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

potem odkryłem, że obojętność mniej boli. / Dr.House

najchętniej napisałabym mu na czele... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

najchętniej napisałabym mu na czele "MÓJ" i z wysoko zadartą głową maszerowała tuż przy jego boku. Tak by dać raz na zawsze do zrozumienia tym dziwkarskim pannom, że nie mają tu czego szukać.

Wszyscy zdają się być mądrzejsi... teksty

mona18 dodano: 5 kwietnia 2012

Wszyscy zdają się być mądrzejsi od ciebie.Dobrze wiedzą co czujesz, przeżywasz. Sypią radami... lecz tak naprawdę żadno z nich nie podejdzie, nie przytuli i nie zada jednego prostego pytania "Co ci jest?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV