głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Płakaliśmy. Płakaliśmy wszyscy miałem wtedy dwadzieścia lat i płakałem także choć nie za dobrze wiedziałem dlaczego. Brakowało mi czegoś co pozwoliłoby mi zroz

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Płakaliśmy. Płakaliśmy wszyscy miałem wtedy dwadzieścia lat i płakałem także choć nie za dobrze wiedziałem dlaczego. Brakowało mi czegoś co pozwoliłoby mi zrozumieć
 Płakaliśmy. Płakaliśmy wszyscy... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

"Płakaliśmy. Płakaliśmy wszyscy; miałem wtedy dwadzieścia lat i płakałem także, choć nie za dobrze wiedziałem dlaczego. Brakowało mi czegoś, co pozwoliłoby mi zrozumieć jasno i czysto nasze łzy. Bo dziś wiem już, że często najbardziej kochamy tych ludzi, te sprawy i te rzeczy, od których bieg życia każe nam odchodzić - nieraz na zawsze."

Uczucia coraz gorsze zrozumiałem... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Uczucia coraz gorsze zrozumiałem przeszłość wreszcie, wiem jak może wpłynąć na człowieka złe nieszczęście.

https:  scontent b ams.xx.fbcdn.net... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1974976_686073074771833_1681745570_n.jpg / tak bardzo się cieszyłam gdy tak było. Dziś mogę powiedzieć jedynie, z dnia na dzień coraz mniej czuje. Dziś, został tylko niesmak po kłamstwach ukrytych w dyskretnych gestach. Sentyment, jedynie.

Nie wiem. W szkole jeszcze jakoś... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Nie wiem. W szkole jeszcze jakoś normalnie funkcjonuję. Śmieję się, wszyscy Mnie mają za zakręconą dziewczynę. Tylko że jak wracam do domu, to mentalnie przestaję dawać radę. I nieraz rozpadam się na kawałki... Ale Ty nigdy tego nie zobaczysz ani się nie dowiesz. Jak Mnie zniszczyłeś w środku, mówiąc swoje "I Love You" przepełnione kłamstwami. Wiedziałeś o tym, no powiedz? /SM. w sumie to już nie czuję nic ale tak było.

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już nie czekam aż zadzwonisz i powiesz, że żałujesz. Że nadal jestem dla Ciebie najważniejsza.Już nawet nie pamiętam zapachu Twoich perfum i Twojego głosu. Nie płaczę po nocach i nie piszę do Ciebie żałosnych sms'ów z nadzieją, że odpiszesz. Czasami przechodząc obok ławki, na której siedzieliśmy na pierwszym spotkaniu, coś łapie mnie za gardło. Ale to już nie to samo. Nie potrzebuję Cię. Męczyłam się pół roku i dopiero teraz mogę to przyznać. Zrozumiałam, że to nic dla Ciebie nie znaczyło. Może byłam jedną z wielu. Może właśnie teraz mówisz swojej dziewczynie, że nigdy nie spotkałeś kogoś takiego. Że kochasz ją najmocniej na świecie. Chociaż zawsze mówiłeś to mi. Nie wiem. I nigdy się nie dowiem. / W połowie prawda, pomijając to że nie wiem. Bo wiem, że byłam dla Ciebie Najważniejsza mimo wszystko. I dalej trochę jestem... bo przecież to już nie to samo. M.

Tracę zasięg Twego serca  gdy... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Tracę zasięg Twego serca, gdy mijasz Mnie obojętnie. "Sokół ft Marysia Starosta - Obojętnie" Jeszcze niczyja dusza, nie wyglądała tak pięknie. Gwiazdy galaktyki szczęścia dalej Nam świecą. Nie bój się żyć, nie boj się żyć, nie bój się żyć ze Mną. /SM

A ona znów udawała  że ma go... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

A ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem. /SM

Tęsknota to chyba najdziwniejsze... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Tęsknota to chyba najdziwniejsze uczucie na świecie. Z jednej strony obumierasz, bo jest tak silna, ze nie możesz funkcjonować normalnie. Z drugiej strony to dzięki niej uświadamiasz sobie jak bardzo Ci kogoś brakuje.. Tęsknota za osobami, które sie kocha i niemoc, w wyniku, której nie możesz nic zrobić jest gorsza niż tortury.

Żadna wielka miłość nie umiera do... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Wczoraj Mnie Kochałeś  dziś Mnie... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Wczoraj Mnie Kochałeś, dziś Mnie nienawidzisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV