głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 ... zanim odważyliśmy się na pierwsze dotknięcie od którego do pierwszego pocałunku było jeszcze wiele kilometrów drżenia ... Jacek Podsiadło Mimo że mamy wsta

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
... zanim odważyliśmy się na pierwsze dotknięcie od którego do pierwszego pocałunku było jeszcze wiele kilometrów drżenia ... Jacek Podsiadło Mimo że mamy wst
  ...  zanim odważyliśmy się na... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

"(...) zanim odważyliśmy się na pierwsze dotknięcie, od którego do pierwszego pocałunku było jeszcze wiele kilometrów drżenia, (...)" Jacek Podsiadło "Mimo, że mamy wstać rano do pracy, zamiast spać wspominamy niezwykłe zdarzenia"

We dwójkę sam na sam  przed oczami... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

We dwójkę sam na sam, przed oczami twarz znajoma, brat. Wiem, że ją znam, lecz nie potrafię rozpoznać, gdy się przyglądam jest coraz bardziej obca. Jednak wiem, że wiele razy była mi pomocna. Do cna wypłukana z uczuć owca zagubiona, dość ma już złości, ktoś przez nią kona. Chodź i dorośnij, chodź a się przekonasz, sam masz swój rozum, zrozum zabij potwora. Ta postać chora, stoi przede mną wiecznie, chociaż jej nie ma i tak przed nią nie ucieknę i brodzę w tym piekle, w jej oczach to widzę, namacalne zła odbicia, z którego dziś szydzę.

Łatwo mówić jest   bądź kim... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Łatwo mówić jest - bądź kim chcesz, rób co chcesz - to proste, owszem, wszyscy gadacie, wszyscy bardzo mądrze, ale to nie takie proste wszystko jest, jak się wydaje, nie jeden nie może ruszyć się w miejscu zostaje, los szansę daje raz dotknąć gwiazd i przestaje, popatrz w swoje oczy, a teraz tam, w którą stronę kroczysz, idąc sam, świat nie jest taki prosty, widzisz brat?

 Spójrz na mnie  jak ja na Ciebie... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

"Spójrz na mnie, jak ja na Ciebie patrzę, i pocałuj mnie, a potem zacznij już do mnie wracać!"

 Płakaliśmy. Płakaliśmy wszyscy... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

"Płakaliśmy. Płakaliśmy wszyscy; miałem wtedy dwadzieścia lat i płakałem także, choć nie za dobrze wiedziałem dlaczego. Brakowało mi czegoś, co pozwoliłoby mi zrozumieć jasno i czysto nasze łzy. Bo dziś wiem już, że często najbardziej kochamy tych ludzi, te sprawy i te rzeczy, od których bieg życia każe nam odchodzić - nieraz na zawsze."

Uczucia coraz gorsze zrozumiałem... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Uczucia coraz gorsze zrozumiałem przeszłość wreszcie, wiem jak może wpłynąć na człowieka złe nieszczęście.

https:  scontent b ams.xx.fbcdn.net... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1974976_686073074771833_1681745570_n.jpg / tak bardzo się cieszyłam gdy tak było. Dziś mogę powiedzieć jedynie, z dnia na dzień coraz mniej czuje. Dziś, został tylko niesmak po kłamstwach ukrytych w dyskretnych gestach. Sentyment, jedynie.

Nie wiem. W szkole jeszcze jakoś... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Nie wiem. W szkole jeszcze jakoś normalnie funkcjonuję. Śmieję się, wszyscy Mnie mają za zakręconą dziewczynę. Tylko że jak wracam do domu, to mentalnie przestaję dawać radę. I nieraz rozpadam się na kawałki... Ale Ty nigdy tego nie zobaczysz ani się nie dowiesz. Jak Mnie zniszczyłeś w środku, mówiąc swoje "I Love You" przepełnione kłamstwami. Wiedziałeś o tym, no powiedz? /SM. w sumie to już nie czuję nic ale tak było.

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już nie czekam aż zadzwonisz i powiesz, że żałujesz. Że nadal jestem dla Ciebie najważniejsza.Już nawet nie pamiętam zapachu Twoich perfum i Twojego głosu. Nie płaczę po nocach i nie piszę do Ciebie żałosnych sms'ów z nadzieją, że odpiszesz. Czasami przechodząc obok ławki, na której siedzieliśmy na pierwszym spotkaniu, coś łapie mnie za gardło. Ale to już nie to samo. Nie potrzebuję Cię. Męczyłam się pół roku i dopiero teraz mogę to przyznać. Zrozumiałam, że to nic dla Ciebie nie znaczyło. Może byłam jedną z wielu. Może właśnie teraz mówisz swojej dziewczynie, że nigdy nie spotkałeś kogoś takiego. Że kochasz ją najmocniej na świecie. Chociaż zawsze mówiłeś to mi. Nie wiem. I nigdy się nie dowiem. / W połowie prawda, pomijając to że nie wiem. Bo wiem, że byłam dla Ciebie Najważniejsza mimo wszystko. I dalej trochę jestem... bo przecież to już nie to samo. M.

Tracę zasięg Twego serca  gdy... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 marca 2014

Tracę zasięg Twego serca, gdy mijasz Mnie obojętnie. "Sokół ft Marysia Starosta - Obojętnie" Jeszcze niczyja dusza, nie wyglądała tak pięknie. Gwiazdy galaktyki szczęścia dalej Nam świecą. Nie bój się żyć, nie boj się żyć, nie bój się żyć ze Mną. /SM

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV