głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Nasza Miłość przetrwała wszystko. Chwile dobre cudowne najlepsze ! Chwile gorsze złe tragiczne. Rozstania Powroty. Zdrady kłamstwa brak kontaktu. ODLEGŁOŚĆ PRZE

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Nasza Miłość przetrwała wszystko. Chwile dobre cudowne najlepsze ! Chwile gorsze złe tragiczne. Rozstania Powroty. Zdrady kłamstwa brak kontaktu. ODLEGŁOŚĆ PRZEDE
Nasza Miłość przetrwała wszystko.... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nasza Miłość przetrwała wszystko. Chwile dobre, cudowne, najlepsze ! Chwile gorsze, złe, tragiczne. Rozstania - Powroty. Zdrady, kłamstwa, brak kontaktu. ODLEGŁOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM. Ludzi, tych wszystkich którzy chcieli Nas zniszczyć swoimi pomówieniami i czynami. Związki z innymi osobami, poza nami samymi. Razem - Oddzielnie - zawsze mentalnie i emocjonalnie razem. Przetrwaliśmy wszystko. Więc dlaczego to zabiliśmy? Lub zabijamy z dnia na dzień coraz bardziej. Zabijając wzajemną Miłość, zabijamy samych siebie. /Kocham Cię. (i brak mi słów Twoich tak słodkich jak miód i dotyku który sprawiał że odlatywałam 3 metry nad niebem, brak mi znów twoich oczu i Twoich ust, brak mi Ciebie tu. tak bardzo brak mi znów...) /S.

Nasze życie małżeńskie było... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nasze życie małżeńskie było pewnie dlatego tak monotonne, bo ona i ja nie docenialiśmy się, a nie dlatego, że nie kochamy się!

Nasze małżeństwo nie przeszło na... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nasze małżeństwo nie przeszło na niej bez szwanku.

miłość poznajemy po tym jak długo... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

miłość poznajemy po tym jak długo o nią walczymy i ile jesteśmy w stanie dla niej poświęcić. /M. S. Brak. Wszystkiego i Niczego.

To nie zazdrość raczej poczucie... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

To nie zazdrość,raczej poczucie niepewności.

Oddałbym wszystko wiesz  byś była... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Oddałbym wszystko wiesz, byś była tu ze Mną. Nie z nim tam gdzieś, gdzie ponoć czegoś brakuje Ci i sama nie wiesz czy chcesz tam być. Ej i kurwa znów mi przykro, znów błądzę i pije i chce pierdolić to wszystko i chce wyjść stąd, chce wyjść stąd, i kurwa zniknąć. W końcu wiesz zapomnieć o tym, bo kurwa ile mam z tym żyć? Mam już tego dosyć w chuj! To Mnie przerasta, nie chce być tu, żyć z tym tu, bo się pochlastam. I zostanie tylko list po mnie i tylko parę wspomnień o Tobie. Kilka słów napisanych skromnie mogłaś tu być, a ja mogłem być przy Tobie. /Blizna - Chodź ze Mną.

Walcz do końca  nigdy nie mów sobie... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Walcz do końca, nigdy nie mów sobie, że nie dasz rady, dąż do celu jak taran, pomimo, że na drodze spotykasz wielkie przeszkody i każdy będzie się starać by ci się nie udało.Lecz bądź twardy, zaciśnij pięści i powtarzaj sobie na głos DAM RADĘ, nie zważaj na środki ani na ból, jaki będziesz przy tym odnosił bo gdy w końcu dotrzesz do swojego celu będziesz wiedział, że naprawdę było warto.

Bliźnią się rany  odchodzi w... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Bliźnią się rany, odchodzi w niepamięć złość. / Jopel i Komar - Odskocznia.

Nie ma tu miłości  nie ma... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nie ma tu miłości, nie ma nienawiści. Po prostu mówię że czasem mi się przyśnisz, to jest jak zimny prysznic. Gdy wcześniej Mnie wkurwiasz, wywołujesz silne emocje, powinnaś być z siebie dumna. /Jurek Kiler - Utracona Duma.

Coś pękło i zabiłem coś między... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Coś pękło i zabiłem coś między nami. (Mam świadomość ze Mnie Kocha, lecz wiem że to minie.) // Stochu - Coś pękło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV