głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 ..zapamiętaj trzymaj język za zębami przemyśl co chcesz powiedzieć byś później się nie żalił zapamiętaj zawsze co by się nie działo oczy widzą usta milczą tak

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
..zapamiętaj trzymaj język za zębami przemyśl co chcesz powiedzieć byś później się nie żalił zapamiętaj zawsze co by się nie działo oczy widzą usta milczą tak nas
 ..zapamiętaj trzymaj język za... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

`..zapamiętaj trzymaj język za zębami, przemyśl co chcesz powiedzieć byś później się nie żalił, zapamiętaj zawsze co by się nie działo, oczy widzą usta milczą tak nas wychowano..`

Tyle przeszkód pokonaliśmy razem.... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Tyle przeszkód pokonaliśmy razem. Wszystko co najgorsze, wszystko co najlepsze. Więc dlaczego nie ma Nas tu razem dziś? Zabrakło wiary. Zabrakło siły by walczyć. Jakie decyzje, takie efekty. Mogłeś być tu ze Mną, nie ma Cię i jest mi trochę z tego powodu smutno. /S.

Nasza Miłość przetrwała wszystko.... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nasza Miłość przetrwała wszystko. Chwile dobre, cudowne, najlepsze ! Chwile gorsze, złe, tragiczne. Rozstania - Powroty. Zdrady, kłamstwa, brak kontaktu. ODLEGŁOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM. Ludzi, tych wszystkich którzy chcieli Nas zniszczyć swoimi pomówieniami i czynami. Związki z innymi osobami, poza nami samymi. Razem - Oddzielnie - zawsze mentalnie i emocjonalnie razem. Przetrwaliśmy wszystko. Więc dlaczego to zabiliśmy? Lub zabijamy z dnia na dzień coraz bardziej. Zabijając wzajemną Miłość, zabijamy samych siebie. /Kocham Cię. (i brak mi słów Twoich tak słodkich jak miód i dotyku który sprawiał że odlatywałam 3 metry nad niebem, brak mi znów twoich oczu i Twoich ust, brak mi Ciebie tu. tak bardzo brak mi znów...) /S.

Nasze życie małżeńskie było... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nasze życie małżeńskie było pewnie dlatego tak monotonne, bo ona i ja nie docenialiśmy się, a nie dlatego, że nie kochamy się!

Nasze małżeństwo nie przeszło na... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nasze małżeństwo nie przeszło na niej bez szwanku.

miłość poznajemy po tym jak długo... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

miłość poznajemy po tym jak długo o nią walczymy i ile jesteśmy w stanie dla niej poświęcić. /M. S. Brak. Wszystkiego i Niczego.

To nie zazdrość raczej poczucie... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

To nie zazdrość,raczej poczucie niepewności.

Oddałbym wszystko wiesz  byś była... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Oddałbym wszystko wiesz, byś była tu ze Mną. Nie z nim tam gdzieś, gdzie ponoć czegoś brakuje Ci i sama nie wiesz czy chcesz tam być. Ej i kurwa znów mi przykro, znów błądzę i pije i chce pierdolić to wszystko i chce wyjść stąd, chce wyjść stąd, i kurwa zniknąć. W końcu wiesz zapomnieć o tym, bo kurwa ile mam z tym żyć? Mam już tego dosyć w chuj! To Mnie przerasta, nie chce być tu, żyć z tym tu, bo się pochlastam. I zostanie tylko list po mnie i tylko parę wspomnień o Tobie. Kilka słów napisanych skromnie mogłaś tu być, a ja mogłem być przy Tobie. /Blizna - Chodź ze Mną.

Walcz do końca  nigdy nie mów sobie... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Walcz do końca, nigdy nie mów sobie, że nie dasz rady, dąż do celu jak taran, pomimo, że na drodze spotykasz wielkie przeszkody i każdy będzie się starać by ci się nie udało.Lecz bądź twardy, zaciśnij pięści i powtarzaj sobie na głos DAM RADĘ, nie zważaj na środki ani na ból, jaki będziesz przy tym odnosił bo gdy w końcu dotrzesz do swojego celu będziesz wiedział, że naprawdę było warto.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV