głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Chciałaby usiąść u niego na kolanach powiedzieć mu jak tęskniła cały rok i co chciała mu udowodnić pijąc piwo. Jednak gdy udawała upitą przechodząc koło niego o

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Chciałaby usiąść u niego na kolanach powiedzieć mu jak tęskniła cały rok i co chciała mu udowodnić pijąc piwo. Jednak gdy udawała upitą przechodząc koło niego on tylko
Chciałaby usiąść u niego na... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Chciałaby usiąść u niego na kolanach, powiedzieć mu jak tęskniła cały rok i co chciała mu udowodnić pijąc piwo. Jednak gdy udawała upitą przechodząc koło niego on tylko z pod włosów na nią spojrzał.... Jedno krótknie spotkanie naszych oczu wystarczyło aby ona zrozumiała że jednak coś dla niego znaczy, że sie o nią martwi a przynajmniej że ją zauważył../ Trochę pojebane.

Odezwij się jak już bedę... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Odezwij się jak już bedę wazniejsza od całej reszty.. ale czy ja jeszcze wtedy bedę tego chciała nie gwarantuje.. / He He :D faza.

Gówno o mnie wiesz   a w chuj o mnie... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Gówno o mnie wiesz, a w chuj o mnie gadasz. Bardzo ładnie. Czasem lubię odpierdalać w życiu ale to mnie jara

 ..zapamiętaj trzymaj język za... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

`..zapamiętaj trzymaj język za zębami, przemyśl co chcesz powiedzieć byś później się nie żalił, zapamiętaj zawsze co by się nie działo, oczy widzą usta milczą tak nas wychowano..`

Tyle przeszkód pokonaliśmy razem.... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Tyle przeszkód pokonaliśmy razem. Wszystko co najgorsze, wszystko co najlepsze. Więc dlaczego nie ma Nas tu razem dziś? Zabrakło wiary. Zabrakło siły by walczyć. Jakie decyzje, takie efekty. Mogłeś być tu ze Mną, nie ma Cię i jest mi trochę z tego powodu smutno. /S.

Nasza Miłość przetrwała wszystko.... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nasza Miłość przetrwała wszystko. Chwile dobre, cudowne, najlepsze ! Chwile gorsze, złe, tragiczne. Rozstania - Powroty. Zdrady, kłamstwa, brak kontaktu. ODLEGŁOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM. Ludzi, tych wszystkich którzy chcieli Nas zniszczyć swoimi pomówieniami i czynami. Związki z innymi osobami, poza nami samymi. Razem - Oddzielnie - zawsze mentalnie i emocjonalnie razem. Przetrwaliśmy wszystko. Więc dlaczego to zabiliśmy? Lub zabijamy z dnia na dzień coraz bardziej. Zabijając wzajemną Miłość, zabijamy samych siebie. /Kocham Cię. (i brak mi słów Twoich tak słodkich jak miód i dotyku który sprawiał że odlatywałam 3 metry nad niebem, brak mi znów twoich oczu i Twoich ust, brak mi Ciebie tu. tak bardzo brak mi znów...) /S.

Nasze życie małżeńskie było... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nasze życie małżeńskie było pewnie dlatego tak monotonne, bo ona i ja nie docenialiśmy się, a nie dlatego, że nie kochamy się!

Nasze małżeństwo nie przeszło na... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

Nasze małżeństwo nie przeszło na niej bez szwanku.

miłość poznajemy po tym jak długo... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 kwietnia 2014

miłość poznajemy po tym jak długo o nią walczymy i ile jesteśmy w stanie dla niej poświęcić. /M. S. Brak. Wszystkiego i Niczego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV