głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Narzekamy na to że jesteśmy ranieni a nie zwracamy uwagi na to jak bardzo ranimy sami. Tak bardzo zaślepiona własną pogonią za szczęściem a szczęście jest tak b

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Narzekamy na to że jesteśmy ranieni a nie zwracamy uwagi na to jak bardzo ranimy sami. Tak bardzo zaślepiona własną pogonią za szczęściem a szczęście jest tak blisko na
Narzekamy na to że jesteśmy ranieni... teksty

mistrzunii0 dodano: 28 sierpnia 2014

Narzekamy na to że jesteśmy ranieni a nie zwracamy uwagi na to jak bardzo ranimy sami. Tak bardzo zaślepiona własną pogonią za szczęściem a szczęście jest tak blisko nas, na wyciągniecie ręki stoi przed nami. Mimo tego nie widzimy go, myślimy że to nie to. Z czasem okazuje się, że to mogło być to ale w tym momencie już nie ma nic. Już jest za późno na to aby móc to szczęście złapać za nogi i rozwijać. Skończyło się na ślepocie własnej wyobraźni... Koniec.

 ...ty będziesz tańczyć  ja stać... teksty

mistrzunii0 dodano: 27 sierpnia 2014

"...ty będziesz tańczyć, ja stać przy barze."

http:  www.czytadelko.pl humor 6893... teksty

mistrzunii0 dodano: 27 sierpnia 2014

http://www.czytadelko.pl/humor/6893 haha :D żarty narty letnie :)

 Wiesz  choćbyś miał paść po... teksty

mistrzunii0 dodano: 27 sierpnia 2014

"Wiesz, choćbyś miał paść po chwili Nie raz już Cię podnosili, co to ten jeden raz więcej Dla niej byłby to cios w samo serce Niczym ostrze, przebiłby Ją mój widok z nimi I może godzinę temu opuściłbym to miejsce Teraz nie ma chuja żebym znał limit"

TMK aka Piekielny   Najlepszy film... teksty

mistrzunii0 dodano: 26 sierpnia 2014

TMK aka Piekielny - Najlepszy film (prod. Sakier)

Nie chcę wierzyć  czas wyliże rany... teksty

mistrzunii0 dodano: 26 sierpnia 2014

Nie chcę wierzyć, czas wyliże rany me. Przez te ciosy rosnę w siłę, stracił broń, nie chcę by był Moim tłem.

Odchodzisz. A Ja zostaje na haju... teksty

mistrzunii0 dodano: 26 sierpnia 2014

Odchodzisz. A Ja zostaje na haju cały czas, Na haju cały czas, by się wspinać, By wywalić Cię z Moich myśli. / Tak było M. Stąd te wszystkie wydarzenia negatywne ostatniego roku... robiłam wszystko, by o Tobie zapomnieć i się zemścić. Tym samym narobiłam sobie tylko źle. Ale spokojnie, już dawno się ze wszystkim pogodziłam. Już Mi nie zależy by Cię MIEĆ. przeszłość. zarazem miłosna jak i żałosna. + toksiko/romantiko.

Odchodzisz.  A Ja zostaje na haju... teksty

mistrzunii0 dodano: 26 sierpnia 2014

Odchodzisz. A Ja zostaje na haju cały czas, Na haju cały czas, by się wspinać, By wywalić Cię z Moich myśli. / Tak było M. Stąd te wszystkie wydarzenia negatywne ostatniego roku... robiłam wszystko, by o Tobie zapomnieć i się zemścić. Tym samym narobiłam sobie tylko źle. Ale spokojnie, już dawno się ze wszystkim pogodziłam. Już Mi nie zależy by Cię MIEĆ. przeszłość. zarazem miłosna jak i żałosna. + toksyczna.

Wiesz  co jest najgorsze? Gdy kochasz... teksty

mistrzunii0 dodano: 26 sierpnia 2014

Wiesz, co jest najgorsze? Gdy kochasz kogoś każdą najmniejszą cząsteczką w sobie, do granic. Widzisz w tej osobie ideał w ciele człowieka, Twoje serce ubrane w skórę. Jej uśmiech jest drogowskazem w ciemnych alejach codzienności, krwiobiegiem napędzającym Cię do życia, sensem bez którego nie potrafisz istnieć. A Ty jesteś Skurwiałym dupkiem, który wszystko niszczy jak tornado, w kilka sekund rozwalasz całą utopię waszych serc, uczucie, o którym sobie szeptały i uśmiechy tak szczere jak małe dzieci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV