głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulić Cię chcę  coraz mocniej... teksty

misiupysiuu dodano: 6 czerwca 2014

przytulić Cię chcę, coraz mocniej i coraz częściej

nie mogłabym być z Tobą mimo iż... teksty

misiupysiuu dodano: 4 czerwca 2014

nie mogłabym być z Tobą mimo iż myślę o Tobie i tęsknię. Bo co to za sens kiedy ja od razu zrezygnowałabym z Ciebie dla tego drugiego ; wystarczyłoby jego jedno jedyne słowo i byłabym na jego wyłączność. Więc muszę o tym pamiętać, kiedy kolejny raz do mnie przyjdziesz, muszę pamiętać, że nie mogę kolejny raz angażować się w nasz związek, bo to nie ma żadnej przyszłości. Kiedy byłeś wszystkim ; teraz nie wiem już co dla mnie znaczysz ....

o naszej miłości powstałaby... teksty

misiupysiuu dodano: 3 czerwca 2014

o naszej miłości powstałaby niezła książka z efektami specjalnymi .

podejrzewam  że rajcuje mnie to  że... teksty

misiupysiuu dodano: 3 czerwca 2014

podejrzewam, że rajcuje mnie to, że my ciągle się tak schodzimy i rozchodzimy . To dlatego nie zapominam o Tobie, to dlatego myślę o tobie. Bo to jest taaaakie inne. To jak kolejny raz musimy się ukrywać przed wszystkimi, że znowu nas coś łączy. To tylko ten fakt trzyma mnie przy Tobie. Jednak zaczynam dorośleć już chyba ; bo teraz potrzebuję czegoś stabilnego i stałego, więc będziesz musiał żyć beze mnie Misiuuu

tylko Ciebie chcę ... teksty

misiupysiuu dodano: 3 czerwca 2014

tylko Ciebie chcę ...

nie pozwalasz zapomnieć o sobie. ja... teksty

misiupysiuu dodano: 3 czerwca 2014

nie pozwalasz zapomnieć o sobie. ja też Tobie na to nigdy nie pozwolę ! zawsze będziesz miał mnie w swojej pamięci jako kogos najważniejszego.

no i buuuuum   doszło do spotkania !... teksty

misiupysiuu dodano: 31 maja 2014

no i buuuuum ; doszło do spotkania ! teraz jak się czuję? dziwnie, bo czuję, że coś we mnie z Ciebie jeszcze tkwi. Jeszcze odrobinę tęsknie i potrzebuję tych chwil .

za każdym razem gdy bywaliśmy... teksty

misiupysiuu dodano: 28 maja 2014

za każdym razem gdy bywaliśmy gdzieś razem widziałam, że patrzysz na mnie inaczej niż wszyscy inni. Miałeś takie błyszczące oczy i taki szczery uśmiech na twarzy. Tak się patrzy tylko na wazne dla nas osoby ; czy ja jestem ważna dla Ciebie? Bardzo chciałabym to wiedzieć.

cholernie mocno potrzebuje jego... teksty

misiupysiuu dodano: 28 maja 2014

cholernie mocno potrzebuje jego ramion, dłoni, ust ! cholernie mocno potrzebuję by był przy mnie ; choć przez chwile.

jestem idiotyczną idiotką. Zawsze... teksty

misiupysiuu dodano: 24 maja 2014

jestem idiotyczną idiotką. Zawsze wybieram nieodpowiednich facetów przy których czuję się źle. Kiedy wybiorę takiego, z którym będę najszczęśliwsza?

nie widzę Cię od 3 miesięcy i jak... teksty

misiupysiuu dodano: 24 maja 2014

nie widzę Cię od 3 miesięcy i jak widać jakoś daję sobie radę, jakoś zyję, jakoś oddycham. Boje się naszego spotkania teraz; bo co jeśli wszystko odżyje? co jeśli znowu będę czuć pustkę bez Ciebie? Znowu będę myśleć o Tobie przez całe dnie. Szkoda, że Ty nigdy nie myślałeś tak o mnie. Teraz gdybyś kolejny raz przyleciał do mnie z podkulonym ogonem, przez jedną jedyną noc byłabym na Twoją wyłączność, pozwoliłabym Ci na wszystko; ale następnego dnia powiedziałabym jedynie, że to było definitywne pożegnanie naszego związku ! Nigdy już nie będę Twoja !!

muszę w końcu przyznać się do... teksty

misiupysiuu dodano: 19 maja 2014

muszę w końcu przyznać się do tego ; zależy mi na nim. Choć bardzo chciałam się obronić przed tym to sprawiłeś, że i tak myślę o Tobie codziennie, chcę Cię widywać, chcę Cię przytulać i całować. Źle się stało, bo chyba Ty nie czujesz tego samego co ja ; mimo, że Twoje zachowanie wskazuje na coś zupełnie innego! I co ja mam teraz myśleć i robić? Przy mnie zachowujesz się tak jakbyś poza mną świata nie widział, ale gdy jesteśmy osobno nie dajesz nawet znaku życia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV