głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie wierzę w to  że tak cudownie... teksty

misiupysiuu dodano: 12 listopada 2013

Nie wierzę w to, że tak cudownie czułam się w towarzystwie osób, które tak krótko znam. Czułam się najlepsza ; jak sexbombaa dosłownie. Nigdy tylu komplementów jednej nocy nie słyszałam. To dzięki takim chwilom, my kobietyy zakochujemy się w takich właśnie facetach. Dzięki temu zapomniałam, co złego ostatnio mi się przydarzyło ' miłe to byłoo

zdarzy mi się myśleć o Tobie teksty

misiupysiuu dodano: 10 listopada 2013

zdarzy mi się myśleć o Tobie

gdybyś teraz przebywał ze mną 24h... teksty

misiupysiuu dodano: 8 listopada 2013

gdybyś teraz przebywał ze mną 24h na dobę przez najbliższe kilka dni, uwierz, że uznałbyś mnie za zupełnie obcą sobie osobę ; nie zauważyłbyś tych wszystkich słabości, które kiedyś we mnie tkwiły, nie twierdziłbyś, że mnie znasz. Sam nie wiedziałbyś jka się do mnie odezwać, sam nie wiedziałbyś co mówić. Nie jestem już tą naiwną, głupiutką dziewczynką, która uwierzyłaby w każdą Twoją wymyśloną historyjkę. Nie jestem już tą dziewczyną z którą spędzałeś kiedyś tyle czasu i strasznie Ci dziękuję za to, że się na Tobie zawiodłam, dzięki temu uwolniłam się od Ciebie i mogę być zupełnie innym człowiekiem, lepszym .

jak tylko zacznie mi na kimś... teksty

misiupysiuu dodano: 8 listopada 2013

jak tylko zacznie mi na kimś zależeć, to spierdolęęę na koniec świata; tak na wszelki wypadek, żeby się nie rozczarować

potrzebuję tego wszystkiego ' teksty

misiupysiuu dodano: 8 listopada 2013

potrzebuję tego wszystkiego '

o cholera   no potrzebuję kogoś... teksty

misiupysiuu dodano: 8 listopada 2013

o cholera ; no potrzebuję kogoś noooo, tak po prostu potrzebuję męskiego towarzystwa. Moze wcale nie chcę mieć już kogoś na stałe, ale chce mieć kogos z kim od czasu do czasu będę mogła się spotkać, tak jka było kiedyś, bo miałam jego ; nie byliśmy parą i nnigdy nie chcielismy byc, ale był przy mnie często. Sama to wszystko zepsułam. Po raz kolejny potrzebuję kogoś takiego w moim życiu..

mam takie   cudowne  najwspanialsze... teksty

misiupysiuu dodano: 5 listopada 2013

mam takie " cudowne, najwspanialsze, genialne " szczęście do facetów, którzy po kilki tygodniach, miesiącach, a nawet latach stwierdzają, że żałują, że pozwolili mi odejść ! Otóż nieee ! Nie jestem idiotką i 2razy do tej samej rzeki włazić nie będę i niech każdy z Was to zrozumie ! Bo każdy miał swoje 5 minut, ale nie skorzystaliście z tego, wieć moje miejsce w sercu zajmie ktoś bardziej pojęty co do miłości !

za każdym razem  gdy jest mi lepiej... teksty

misiupysiuu dodano: 5 listopada 2013

za każdym razem, gdy jest mi lepiej, gdy podnoszę się, gdy twierdzę, że jestem w stanie żyć dalej, lepiej. Za każdym razem, gdy już przestaję o Tobie myśleć ; dzieję się coś co znowu każe wspominać mi to wszystko. To naprawdę jest uciążliwe i to coraz bardziej. Choć jesteś największym kretynem jakiego w swoim życiu poznałam, to każdego dnia myślę o Tobie. To już 5 miesięcy, a ja każdego dnia ; dzień w dzień! myślę o Tobie . To właśnie przez to stoję w miejscu. Kiedyś modliłam się o to by choć co jakiś czas Cię zobaczyć, tak z daleka, by moc popatrzeć w Twoją stronę, a teraz modlę się o to by nigdy więcej na Ciebie nie wpadać ; ale kuuuurwaaa widuję Cię i na dodatek Ty dajesz takie popisy, że ja znowu myślami jestem przy Tobie. Ogarnij się i nie mów, że jeszcze będziemy razem, bo do jasnej cholery nie bedziemyyy !

jestem w dołku   again teksty

misiupysiuu dodano: 5 listopada 2013

jestem w dołku ; again

:   teksty

misiupysiuu dodano: 3 listopada 2013

:**

lubię takie właśnie chwile ! Gdy... teksty

misiupysiuu dodano: 3 listopada 2013

lubię takie właśnie chwile ! Gdy czuję się dobrze sama ze sobą, gdy nie potrzebuje nikogo do tego by się uśmiechać ; lubię to

valeRyy teksty

misiupysiuu dodano: 3 listopada 2013

valeRyy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV