głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela A pamietasz jak w deszczu czekaliśmy na mój autobus który sie godzinami spóźniał? Staliśmy w zimnie blisko siebie i śmialiśmy sie ze wszystkiego. Cali mokrzy a

mikela

mikela.moblo.pl
A pamietasz jak w deszczu czekaliśmy na mój autobus który sie godzinami spóźniał? Staliśmy w zimnie blisko siebie i śmialiśmy sie ze wszystkiego. Cali mokrzy a mimo teg
A pamietasz jak w deszczu czekaliśmy... teksty

mikela dodano: 30 października 2013

A pamietasz jak w deszczu czekaliśmy na mój autobus, który sie godzinami spóźniał? Staliśmy w zimnie blisko siebie i śmialiśmy sie ze wszystkiego. Cali mokrzy a mimo tego szczesliwi bardziej niż dotychczas.

Jest inteligentny  przystojny... teksty

mikela dodano: 30 października 2013

Jest inteligentny, przystojny, zabawny, swietnie gra na gitarze, potrafi mówić do mnie tak, ze mam ciarki na ciele, jest dobrze zbudowany, ma niebiańskie spojrzenie i delikatne dłonie. Jak tylko go poznalam nazwalam go swoim ideałem-nieosiągalnym. Teraz, gdy wybral inna drogę, bardziej duchowa, uświadomiłam sobie, ze mój wymarzony ideal na zawsze zostanie nieosiągalny.

Jeśli umrę w trakcie snu  możesz... teksty

mikela dodano: 30 października 2013

Jeśli umrę w trakcie snu, możesz powiedzieć że umarłam robiąc to co kocham.

Wiem  ze nieodpowiedni na to czas... teksty

mikela dodano: 28 października 2013

Wiem, ze nieodpowiedni na to czas, ale potrzebuje Twoich rad.

 wakacyjne dni zostaną we mnie na... teksty

mikela dodano: 23 października 2013

"wakacyjne dni zostaną we mnie na zawsze. nie zapomnę :) `pp". Wpis z 7.11.2010, a ja bez zastanowienia wiem, ze pisalam o Tobie.

 Bóg Cię kocha.   To co by było... teksty

mikela dodano: 22 października 2013

-Bóg Cię kocha. - To co by było, gdyby mnie nienawidził.

wewnętrzne zawieszenie.. teksty

mikela dodano: 17 października 2013

wewnętrzne zawieszenie..

wiesz jaka była różnica między... teksty

mikela dodano: 16 października 2013

wiesz jaka była różnica między mną a pozostałą resztą tamtych wszystkich dziewczyn? ja nie starałam się omotać ludzi, nie mówiłam ''nic się nie martw, wszystko będzie dobrze", gdy tak nie było, ale za to zawsze powtarzałam, że dasz radę, bo w ciebie wierzyłam. nigdy też nie starałam się mieć ciebie na siłę, bo wiem, że kiedy ludzie chcą odejść, to i tak to zrobią. dałam ci wolny wybór, jeśli chcesz zostać - będę cieszyć się twoją bliskością, ale jeśli chcesz odejść, to idź, jakoś sobie bez ciebie poradzę, w końcu jestem kobietą o silnym i bardzo trudnym charakterze. to właśnie mnie wyróżniało w tym tłumie, to było czymś co w sobie kochałam ponad wszystko inne. nigdy nie chciałam być takie jak one, bo nie miało to sensu. nie widziałam potrzeby pilnowania byś o mnie nie zapomniał, dałam ci wolną rękę z nadzieją, że sam będziesz chciał o mnie pamiętać.

Powiem Ci prawdę. Nie kochałaś go.... teksty

mikela dodano: 16 października 2013

Powiem Ci prawdę. Nie kochałaś go. Nie tęsknisz za jego dotykiem, czy zapachem. Tęsknisz za jego obecnością. Za ciągłymi pytaniami jak minął Ci dzień, czy jak się czujesz. Tęsknisz za jego troską, kiedy mówiłaś, że kolejny dzień z rzędu źle się czujesz. Tęsknisz za radami jakich Ci udzielał. Dzięki niemu nie byłaś samotna. Miałaś kogoś, kto się Tobą interesował. Kogoś, dzięki komu miałaś powód by wstać rano z łóżka z uśmiechem na twarzy.Miałaś siłę, trzymając go za rękę czułaś, że trzymasz w dłoni cały swój świat. Nie tęsknisz za nim. Tęsknisz za szczęściem , które Ci dawał, mam racje ?

zapomniałam dodać  że cały mój... teksty

mikela dodano: 16 października 2013

zapomniałam dodać, że cały mój świat to psychiatryk.

Wolałabyś patrzeć na szczęście... teksty

mikela dodano: 16 października 2013

Wolałabyś patrzeć na szczęście swego wroga, czy na ból osoby, którą kochasz?

ludzie wierzą  że będą... teksty

mikela dodano: 16 października 2013

ludzie wierzą, że będą szczęśliwi, jeśli przeprowadzą się w jakieś inne miejsce, lecz przekonują się, że to tak nie działa. Gdziekolwiek się udasz, zabierasz tam siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV