głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela jesteś moją kochaną nutellą jesteś powiewem wiatru gdy jadę na rolkach jesteś promieniem słońca w pochmurny dzień jesteś pięknym widokiem z mojego okna jesteś m

mikela

mikela.moblo.pl
jesteś moją kochaną nutellą jesteś powiewem wiatru gdy jadę na rolkach jesteś promieniem słońca w pochmurny dzień jesteś pięknym widokiem z mojego okna jesteś moim
jesteś moją kochaną nutellą... teksty

mikela dodano: 12 stycznia 2014

jesteś moją kochaną nutellą, jesteś powiewem wiatru, gdy jadę na rolkach, jesteś promieniem słońca w pochmurny dzień, jesteś pięknym widokiem z mojego okna, jesteś moim łóżkiem, jesteś komedią romantyczną, jesteś wszystkim co kocham.

Tęsknię. teksty

mikela dodano: 11 stycznia 2014

Tęsknię.

kiedyś wszystkie czarne dni... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

kiedyś wszystkie czarne dni, obrócimy w dobry żart.

bądź moją inspiracją na kolejny... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

bądź moją inspiracją na kolejny dzień.

to takie niekontrolowane myśli o Nim. teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

to takie niekontrolowane myśli o Nim.

a wiesz co będziemy opowiadać... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

a wiesz co będziemy opowiadać naszym dzieciom ? nie to jak się upijaliśmy do nieprzytomności, nie to, kiedy mieliśmy w ustach pierwszą fajkę a to, jak przyjemnie wymykało Nam się z domu, by być ze sobą, przez całą noc. Jaką satysfakcje sprawiały nam nasze uśmiechnięte buźki, gdy byliśmy blisko siebie, jak nie potrafiliśmy się rozstać ze sobą nawet na kilka godzin. Opowiemy im wszystko, co wspólnie przeżyliśmy.

obiecuje każdy  ale tylko On potrafi... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

obiecuje każdy, ale tylko On potrafi w tak przekonywujący sposób.

chciałabym tak po prostu wstać z... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

chciałabym tak po prostu wstać z łóżka, spakować szczoteczkę do zębów, jakąś bieliznę, stare jeansy i ulubioną koszulkę. Wyjść po cichutku z domu, udać się w stronę stacji PKP, zobaczyć, który pociąg wysadzi mnie u Ciebie pod domem i wsiąść, tak po prostu. Gdy będę blisko napisać Ci wiadomość o treści "Wyjdź z domu, za dwie minutki będę, weź jakieś potrzebne Ci rzeczy na kilka dni :)" i tak bez problemu Ci ją wysłać. Przywitać Twoją zaspaną twarz, schować moją zmarzniętą dłoń w Twojej i zapytać gdzie chciałbyś pojechać. A następnie z uśmiechem na twarzy wsiąść do pociągu i odjechać. Odciąć się od świata a jednocześnie zbliżyć się do Ciebie. Pojechać w nieznane, z Tobą. Tak po prostu.

i ten obłędny zapach na jego ciele. teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

i ten obłędny zapach na jego ciele.

Potrzebuję odpoczynku od życia.... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

Potrzebuję odpoczynku od życia. Muszę wyjechać, przesiedzieć całe dnie na brzegu morza ze spojrzeniem w miejsce, które nie ma końca, wpatrywać się w niebo o 4 nad ranem z kubkiem gorącej herbaty pokrzepiającej moje zimne dłonie, dopuszczać przez słuchawki do uszu najlepsze nuty z playlisty, nie odpisywać na wiadomości, nie odbierać któryś z kolei telefonów. Czas się zatrzymać i uporządkować myśli, ochłonąć, wrócić i żyć dalej.

Właśnie tego się bałam przez... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2014

Właśnie tego się bałam przez ostatni czas, że obojgu zacznie nam zależeć. Zaczniemy traktować swoje słowa i nocne rozmowy na poważnie, nie będziemy mogli wytrzymać bez siebie dnia i zaczniemy marzyć o przyszłości.

i  tak na niby nałożył mi... teksty

mikela dodano: 9 stycznia 2014

i tak na niby nałożył mi niewidzialny pierścionek na palec.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV