głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela patrzę na Twoją dziewczynę Jej ułożone włosy lekki makijaż obcisłą bluzeczkę boski push up słodki uśmiech i nachodzi mnie taka rozkmina co Ty właściwie robiłeś

mikela

mikela.moblo.pl
patrzę na Twoją dziewczynę Jej ułożone włosy lekki makijaż obcisłą bluzeczkę boski push up słodki uśmiech i nachodzi mnie taka rozkmina co Ty właściwie robiłeś
patrzę na Twoją dziewczynę   Jej... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

patrzę na Twoją dziewczynę - Jej ułożone włosy, lekki makijaż, obcisłą bluzeczkę, boski push-up, słodki uśmiech i nachodzi mnie taka rozkmina, co Ty właściwie robiłeś przy mnie, koleś? przy mnie, która chodzi w ogromnych bluzach, z niesfornymi lokami na głowie przykrytymi kapturem, ciągle pyskuje i zasypia przy wersach niespokojnej muzyki?

no a my  a my to się nie znamy już... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

no a my, a my to się nie znamy już prawie.

w głowie setki niepoukładanych myśli. teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

w głowie setki niepoukładanych myśli.

A pamiętasz jak to było kilka lat... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

A pamiętasz jak to było kilka lat temu? Pierwszy śnieg był dla Ciebie niesamowitą radością, a lepienie bałwana, sanki i rzucanie się śnieżkami najlepszą zabawą na świecie? Jak będąc na podwórku para przy każdym oddechu zastępowała w zabawach z kolegami papierosowy dym? Jak wieczorem w wigilię siedziałaś w oknie z niecierpliwością pytając mamę co chwilę czy widać już pierwszą gwiazdkę? To, jak z nieopisaną ekscytacją wierciłaś się na krześle przy stole patrząc cały czas na choinkę, żeby nie przegapić momentu, w którym Mikołaj położy pod nią prezenty? Z jakim podnieceniem rozrywałaś kolorowy papier, żeby jak najszybciej zobaczyć co jest w środku? Albo to, jaką radość dawały wtedy zwykłe kolorowe lampki na choince, szczególnie w nocy, kiedy ich kolory migotały intensywnym światłem odbijając się od bombek? Pamiętasz tą magię świąt? Dziś to już nie to samo, prawda?

Chciałabym wiedzieć ilu chłopaków... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Chciałabym wiedzieć ilu chłopaków myśli o mnie przed snem.

ten ścisk w gardle  gdy leci... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

ten ścisk w gardle, gdy leci piosenka która ciągnie ze sobą tyle wspomnień .

Jego oczy  jego bluza  jego mina gdy... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Jego oczy, jego bluza, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia.

Ja wszystko wytrzymam  ale muszę... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Ja wszystko wytrzymam, ale muszę czuć, że warto.

widziałam w jej oczach to  co... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

widziałam w jej oczach to, co niegdyś inni widzieli w moich, gdy patrzyłam na niego.

Kiedy będę już stara  a moje wnuki... teksty

mikela dodano: 15 stycznia 2014

Kiedy będę już stara, a moje wnuki zapytają, kto był moją prawdziwą miłością, nie chce wyciągać albumu ze zdjęciami, chcę pokazać palcem na drugi koniec pokoju i powiedzieć : " Tam siedzi".

człowieku. Zrozum człowieka w... teksty

mikela dodano: 15 stycznia 2014

człowieku. Zrozum człowieka w człowieku.

Mnie nie poznasz po takich zwykłych... teksty

mikela dodano: 15 stycznia 2014

Mnie nie poznasz po takich zwykłych rozmowach. To nie będę prawdziwa ja. Potrzebuję rozmów na wszelkie możliwe tematy. O miłości, przyjaźni. Lubię jak ktoś dogaduje się ze mną, jak docenia to, że wysilam się i wkładam w rozmowę swoje serce. Możesz widzieć moją twarz, mój uśmiech , ale widzisz tylko moja okładkę, a nie przesłuchujesz środka. Chowam się właśnie przed światem, choć wcale nie jestem strachliwa. Boje się pająków ale nie świata i ludzi. Chętnie poznaje nowych ludzi. Uciekam w muzykę, bo w niej odnajduję siebie. Piszę teksty, z których można wyczytać jak wrażliwa jestem. Stałam się zupełnie inna niż myślałeś, kiedy opowiedziałam to co leży mi na sercu prawda?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV