głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Właściwie to co mam Ci teraz powiedzieć? Że nie daję sobie rady. Że wszystko mnie przerosło. I choć starałam się żeby było dobrze tak nie jest. Raczej też już n

mikela

mikela.moblo.pl
Właściwie to co mam Ci teraz powiedzieć? Że nie daję sobie rady. Że wszystko mnie przerosło. I choć starałam się żeby było dobrze tak nie jest. Raczej też już nie będz
Właściwie to co mam Ci teraz... teksty

mikela dodano: 5 kwietnia 2018

Właściwie to co mam Ci teraz powiedzieć? Że nie daję sobie rady. Że wszystko mnie przerosło. I choć starałam się, żeby było dobrze, tak nie jest. Raczej też już nie będzie. Walczyłam i przegrałam.Teraz to tylko kwestia czasu. Szara egzystencja. Już nie dostrzegam szczęścia w prostych rzeczach. Jeszcze udaję. Ale i tak pogodziłam się już z porażką. Nie martw się o mnie. Przecież ja zawsze sobie jakoś daję radę, czyż nie? No właśnie.Tak więc: U mnie wszystko w porządku.

Staram się zrozumieć Twój wybór.... teksty

mikela dodano: 5 kwietnia 2018

Staram się zrozumieć Twój wybór. Staram się poukładać sobie w głowie wszystkie Twoje słowa, które wypowiedziałeś mi ostatniego razu. Staram się, ale ciężko jest zrozumieć odejście ukochanej osoby z którą tak bardzo pragnęło się stworzyć idealną przyszłość.

Czasem obracam się i czuję w... teksty

mikela dodano: 5 kwietnia 2018

Czasem obracam się i czuję w powietrzu twój zapach i nie mogę, kurwa, nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za Tobą.

Za mało mam Ciebie  a innych często... teksty

mikela dodano: 4 kwietnia 2018

Za mało mam Ciebie, a innych często dosyć.

Wstrzymaj oddech  zamknij oczy.... teksty

mikela dodano: 4 kwietnia 2018

Wstrzymaj oddech, zamknij oczy. Wyobraź sobie to, o czym marzysz od dawna. Co widzisz? Jeżeli masz przed oczami jego - zapomnij. Otwórz oczy i ponownie je zamknij. Pomyśl o kolejnym swoim pragnieniu. Nie potrafisz? No właśnie. Tak trudno zapomnieć.

Nigdy nie uwierzę  że tak musiało... teksty

mikela dodano: 4 kwietnia 2018

Nigdy nie uwierzę, że tak musiało być.

Zabierz mnie stąd  po prostu zabierz... teksty

mikela dodano: 4 kwietnia 2018

Zabierz mnie stąd, po prostu zabierz mnie stąd abym nie musiała oglądać jak czas zniszczył wszystkie moje marzenia. Weź mnie za rękę i zaprowadź gdzieś gdzie nie ma żadnych śladów przeszłości. Tutaj nie potrafię normalnie żyć, nie potrafię oddychać nie wracając do tego co zdarzyło się kiedyś. Moje serce nosi w sobie zbyt wiele wspomnień, więc zrób coś proszę, uwolnij mnie, spraw abym nie musiała myśleć, że jestem tak bardzo naiwna czekając aż zjawi się cud. To Ty daj mi ten cud i zmień całe moje życie. Ja nie chcę więcej marnować swoich dni, popatrz jak bardzo zabłądziłam w samotnych poszukiwaniach odpowiedniej ścieżki. I chociaż nie wiem kim jesteś i skąd przyjdziesz to proszę Cię zabierz mnie, zabierz mnie stąd mój przyszły sensie życia. / napisana

Wiem  ze przyjdzie dzień  w którym... teksty

mikela dodano: 4 kwietnia 2018

Wiem, ze przyjdzie dzień, w którym za sobą zatęsknimy.

Oszalałam z miłości  tak na całe... teksty

mikela dodano: 4 kwietnia 2018

Oszalałam z miłości, tak na całe życie.

Podobno niewykorzystane szanse bolą... teksty

mikela dodano: 3 kwietnia 2018

Podobno niewykorzystane szanse bolą najbardziej.

Najdroższy  kiedyś powiem Ci całą... teksty

mikela dodano: 3 kwietnia 2018

Najdroższy, kiedyś powiem Ci całą prawdę. Opowiem Ci o tym jak często bywałeś w moich snach, ile razy wyobrażałam sobie, że stoimy przed pięknym ołtarzem w małym kościele na wsi. Ileż to razy miałam w głowie obraz nas szczęśliwych wspominających nasze pierwsze spotkanie, naszą nienawiść do siebie, kręte drogi, przez które dane nam było przejść aż w końcu naszą miłość.. Moją miłość.

Wypatrywała go z nadzieją. teksty

mikela dodano: 2 kwietnia 2018

Wypatrywała go z nadzieją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV