głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Teraz mówisz że to najważniejsze osoby w twoim życiu a za kilka lat miniecie się i nie wydusicie z siebie głupiego cześć .. Idziesz z kimś wydawało by się z kim

mikela

mikela.moblo.pl
Teraz mówisz że to najważniejsze osoby w twoim życiu a za kilka lat miniecie się i nie wydusicie z siebie głupiego cześć ..
Teraz mówisz  że to najważniejsze... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Teraz mówisz, że to najważniejsze osoby w twoim życiu, a za kilka lat miniecie się i nie wydusicie z siebie głupiego "cześć"..

Idziesz z kimś  wydawało by się z... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Idziesz z kimś, wydawało by się z kimś najważniejszym, przez swoje życie, nagle stajecie na rogu dobrze znanej wam ulicy, bo przecież chodzicie tędy co dzień, jednak okazuje się, że każde z was chce iść w inną stronę i jeśli żadne z was nie poświęci swojej dumy i swojego ego, to wszystko co tworzyliście rozpieprzy się od tak. Jedno małe nieporozumienie dotyczące dalszej drogi, jest w stanie skreślić tak po prostu skreślić wszystkie wasze wspólnie spędzone dni.

a gdybym wtedy zdecydowała się tam... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

a gdybym wtedy zdecydowała się tam nie pojechać ? nie spotkalibyśmy się. co wtedy ?

rozpoczęło się od przypadku  od... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być.

dlaczego naszym babciom i dziadkom... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

dlaczego naszym babciom i dziadkom się udawało? spotykali się we wczesnej młodości i żyli ze sobą do końca. nawet przez myśl im nie przeszło, by rozglądać się za kimś innym, bo kochali się z taką pasją, że świata poza sobą nie widzieli. co do cholery zmieniło się od tamtych czasów, że teraz nie wierzymy już w taką miłość, jedną, bezwarunkową, szczęśliwą, taką do końca? obecnie albo kochamy kogoś kto nas rani, albo ranimy kogoś kto kocha nas.

Chciałabym się do Ciebie przytulić... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku, usiąść pod drzewem i patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twoje oczy, dotykać twojej twarzy. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna istota, bezpieczna w Twoich ramionach. Pragnę czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć że jestem jedyna.. Chcę się z Tobą drażnić, kłócić, tylko po to, by później czule pogodzić.. I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.

patrzę na Twoją dziewczynę   Jej... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

patrzę na Twoją dziewczynę - Jej ułożone włosy, lekki makijaż, obcisłą bluzeczkę, boski push-up, słodki uśmiech i nachodzi mnie taka rozkmina, co Ty właściwie robiłeś przy mnie, koleś? przy mnie, która chodzi w ogromnych bluzach, z niesfornymi lokami na głowie przykrytymi kapturem, ciągle pyskuje i zasypia przy wersach niespokojnej muzyki?

no a my  a my to się nie znamy już... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

no a my, a my to się nie znamy już prawie.

w głowie setki niepoukładanych myśli. teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

w głowie setki niepoukładanych myśli.

A pamiętasz jak to było kilka lat... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

A pamiętasz jak to było kilka lat temu? Pierwszy śnieg był dla Ciebie niesamowitą radością, a lepienie bałwana, sanki i rzucanie się śnieżkami najlepszą zabawą na świecie? Jak będąc na podwórku para przy każdym oddechu zastępowała w zabawach z kolegami papierosowy dym? Jak wieczorem w wigilię siedziałaś w oknie z niecierpliwością pytając mamę co chwilę czy widać już pierwszą gwiazdkę? To, jak z nieopisaną ekscytacją wierciłaś się na krześle przy stole patrząc cały czas na choinkę, żeby nie przegapić momentu, w którym Mikołaj położy pod nią prezenty? Z jakim podnieceniem rozrywałaś kolorowy papier, żeby jak najszybciej zobaczyć co jest w środku? Albo to, jaką radość dawały wtedy zwykłe kolorowe lampki na choince, szczególnie w nocy, kiedy ich kolory migotały intensywnym światłem odbijając się od bombek? Pamiętasz tą magię świąt? Dziś to już nie to samo, prawda?

Chciałabym wiedzieć ilu chłopaków... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

Chciałabym wiedzieć ilu chłopaków myśli o mnie przed snem.

ten ścisk w gardle  gdy leci... teksty

mikela dodano: 16 stycznia 2014

ten ścisk w gardle, gdy leci piosenka która ciągnie ze sobą tyle wspomnień .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV