głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela W tym momencie moje uczucia są mocno nieogarnięte. Sama nie wiem o co mi chodzi a to dziwne. W środku mi wszystko buzuje i nie mogę przestać myśleć. O czym myśl

mikela

mikela.moblo.pl
W tym momencie moje uczucia są mocno nieogarnięte. Sama nie wiem o co mi chodzi a to dziwne. W środku mi wszystko buzuje i nie mogę przestać myśleć. O czym myślę? O wsz
W tym momencie moje uczucia są mocno... teksty

mikela dodano: 5 sierpnia 2014

W tym momencie moje uczucia są mocno nieogarnięte. Sama nie wiem o co mi chodzi, a to dziwne. W środku mi wszystko buzuje, i nie mogę przestać myśleć. O czym myślę? O wszystkim, o niczym. Potrafię leżeć całą noc i myśleć a i tak niczego nie wymyślę. Znajdę miejsce, posiedzę w nim pare minut i już wszystko wiem. Dziwny umysł.

Pamiętasz?   pierwszy pocałunek... teksty

mikela dodano: 5 sierpnia 2014

Pamiętasz? - pierwszy pocałunek, pierwsza miłość, pierwszy chłopak, pierwszy tusz do rzęs, pierwsza torebka, pierwszy zawód miłosny, pierwsza przepłakana noc. - Takich rzeczy się nie zapomina .

Mam zamiar wypić frugo z wódką... teksty

mikela dodano: 5 sierpnia 2014

Mam zamiar wypić frugo z wódką, żeby połączyć słodki smak dzieciństwa ze smakiem gorzkiego życia.

Nie warto starać się zatrzymywać... teksty

mikela dodano: 3 sierpnia 2014

Nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi, przebaczając im każdy błąd, spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych.

Próbuję się czymś zająć.... teksty

mikela dodano: 2 sierpnia 2014

Próbuję się czymś zająć. Dzięki temu czas szybciej płynie. Chodzę spać sama i sama się budzę. Dużo spaceruje. Pracuję, dopóki nie zacznę padać ze zmęczenia. Wszystko wydaje się proste, dopóki nie zaczniesz się nad tym zastanawiać. Dlaczego nieobecność tak bardzo potęguje miłość?

Choć nie znaliśmy się długo... teksty

mikela dodano: 30 lipca 2014

Choć nie znaliśmy się długo byłeś bliską mi osobą. Przez ten okres nie widziałam świata poza Tobą.

Zabiorę Cię tego lata na koniec... teksty

mikela dodano: 27 lipca 2014

Zabiorę Cię tego lata na koniec świata. Zróbmy tu to tak; wezmę czteropak. Weźmiemy parę złotych, kupimy żarcie i bilety za resztę floty . Sprawdzimy najpierw samoloty, potem PKP! Nieważne - wiem gdzie chcę być i wiem, że tam trafię, choćby na gapę czy autostopem, ty to mój napęd! Zwiedźmy Europę, Plażę w Saint-Tropez czy inny patent. Potem z powrotem choćby na piechotę . Chodźmy tam latem byleby razem, masz ochotę? Wbijemy się na statek, ŻYJEMY TYLKO RAZ.

chcesz ciepła w domu a jednocześnie... teksty

mikela dodano: 27 lipca 2014

chcesz ciepła w domu a jednocześnie ognia na mieście.

o czym śnić  kiedy najgorsze... teksty

mikela dodano: 27 lipca 2014

o czym śnić, kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą ?

Nie mów  że mnie kochasz po tej... teksty

mikela dodano: 27 lipca 2014

Nie mów, że mnie kochasz po tej zwykłej jednej nocy, bo to puste słowa dogodne serce się mrozi.

Moblo nie jest portalem dla dusz... teksty

mikela dodano: 27 lipca 2014

Moblo nie jest portalem dla dusz towarzystwa. Tu nikogo nie interesuje czy śpisz na pieniądzach, Twój tata jest lekarzem, masz mase przyjaciół i wpływy gdzie tylko chcesz. Moblo to miejsce gdzie łączą się skrzywdzone dusze, Ci którzy znają uczucie bezradności gdy nie da się spaść już niżej. Dzielimy się tu uczuciami których nie potrafimy wyrazić słowami a każda najmniejsza próba opowiedzenia o tym komuś bliskiemu kończy się na poczuciu wstydu. Moblowiczki i moblowicze nie są zwykłymi nastolatkami. Mamy wrażliwe dusze i mnóstwo szram na sercach. Czytamy mase książek, lubimy samotne wieczory a noce spędzamy wspominając prześladującą nas przeszłość. W szufladach chowamy zapisane przemyśleniami zeszyty o których nikomu nie opowiadamy. Moblo jest naszą ostoją, moblo to jedyne miejsce gdzie umiemy się otworzyć. Moblo jest wyrażeniem milczenia które buduje nasze życie./bekla

nauczyłaś się ufać? to i... teksty

mikela dodano: 27 lipca 2014

nauczyłaś się ufać? to i będziesz musiała nauczyć się cierpieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV