głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Boję się. Boję się że nie przestanę go nigdy kochać że przez moją chorobliwą miłość zostanę sama bo nie wyobrażam sobie nikogo obok mnie oprócz niego. Nienawidz

mikela

mikela.moblo.pl
Boję się. Boję się że nie przestanę go nigdy kochać że przez moją chorobliwą miłość zostanę sama bo nie wyobrażam sobie nikogo obok mnie oprócz niego.
Boję się. Boję się  że nie... teksty

mikela dodano: 29 marca 2018

Boję się. Boję się, że nie przestanę go nigdy kochać, że przez moją chorobliwą miłość zostanę sama, bo nie wyobrażam sobie nikogo, obok mnie, oprócz niego.

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

mikela dodano: 29 marca 2018

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie.

jeżeli mogłabym mieć do Ciebie... teksty

mikela dodano: 29 marca 2018

jeżeli mogłabym mieć do Ciebie jedną prośbę, nie prosiłabym o to byś mnie pokochał czy próbował zrozumieć moje uczucia. poprosiłabym o to byś mnie nie zapomniał do końca życia.

Skoro nie można się cofnąć... teksty

mikela dodano: 29 marca 2018

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób by pójść naprzód. -Paulo Coelho

Chciałabym cofnąć się do czasów... teksty

mikela dodano: 29 marca 2018

Chciałabym cofnąć się do czasów wczesnego dzieciństwa, kiedy to każdemu ufałam bezgranicznie, miałam w nosie cały świat, ból sprawiały jedynie liczne otarcia i siniaki, trzymanie kogoś za rękę nie musiało znaczyć zupełnie nic, a największym zmartwieniem był kończący się dzień, który oznaczał kres zabawy.

Ludzie stale pytają o twoją... teksty

mikela dodano: 28 marca 2018

Ludzie stale pytają o twoją karierę, czy ożeniłeś się, kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta, czy jesteś szczęśliwy.

Młodość jest fajna  bo jest... teksty

mikela dodano: 25 marca 2018

Młodość jest fajna, bo jest intensywna. I można robić wtedy totalnie banalne rzeczy: siedzieć na koncercie, jechać pociągiem, pić piwo na plaży , całować mężczyznę na przejściu dla pieszych i ta chwila będzie trwała w twojej pamięci przez lata. I dekadę później możesz być na koncercie, jechać pociągiem, pić piwo na plaży , całować mężczyznę, który będzie jeszcze przystojniejszy niż ten poprzedni, ale to już nie będzie to samo, bo zabraknie tamtej intensywności. Nasze życie w pewnym momencie przyspiesza. Na początku jest gęste i upakowane, a później coraz rzadsze.

Ciężko jest się pogodzić z... teksty

mikela dodano: 25 marca 2018

Ciężko jest się pogodzić z utratą bliskiej nam osoby. Ciężko jest wyrzucić pamiątki i ściągnąć ze ściany wspólne zdjęcia. Człowiek nagle musi zmienić swoje przyzwyczajenia i nauczyć się przechodzić przez życie w pojedynkę.

Widzisz jego uśmiech i czujesz... teksty

mikela dodano: 25 marca 2018

Widzisz jego uśmiech i czujesz ulgę. Jest szczęśliwy, a przecież o to Ci chodziło. To nie jest ważne, że przy kimś innym, bo jak sie kogoś kocha to jego szczęście jest ważniejsze od naszego.

Najbardziej bolą szanse  których... teksty

mikela dodano: 24 marca 2018

Najbardziej bolą szanse, których nie wykorzystaliśmy. Marzenia, które rozbiły się o beton. Najbardziej bolą ludzie, których mijamy, którzy wiecznie wszędzie się spieszą. Najbardziej żałujemy tego, czego nie mieliśmy odwagi zrobić, a co pulsowało w naszych sercach.

Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo... teksty

mikela dodano: 24 marca 2018

Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo wiedzą co mają z tobą robić. Jesteś trochę za obrotna i trochę za pewna siebie. Ci chłopcy, bo przecież nie mężczyźni, dobrze sobie zdają sprawę, że bez nich u boku ty dalej dasz sobie świetnie radę. W ich oczach nie jesteś ani trochę słodka ani trochę niezdarna ani nieporadna. Po prostu Ciebie się nie da uratować z żadnej opresji i nie bardzo jak się da być księciem na białym koniu, superbohaterem. Nie chcesz udawać damy w opałach, nie chcesz być też dla kogoś matką w związku. Chcesz śmiałych decyzji, ogarniętego życia i pewności. Chcesz,żeby ktoś w końcu przejął choć na chwilę kontrolę.

Nigdy nie zapomnę  przecież wiesz. teksty

mikela dodano: 23 marca 2018

Nigdy nie zapomnę, przecież wiesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV