głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Uciekam znowu. Wynajęłam w swojej wyobraźni prywatny domek z ogrodem i dużym basenem. Każdego dnia przychodzę tam siadam przed nim wdycham czyste powietrze i pa

mikela

mikela.moblo.pl
Uciekam znowu. Wynajęłam w swojej wyobraźni prywatny domek z ogrodem i dużym basenem. Każdego dnia przychodzę tam siadam przed nim wdycham czyste powietrze i patrz
Uciekam  znowu. Wynajęłam w swojej... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Uciekam, znowu. Wynajęłam w swojej wyobraźni prywatny domek z ogrodem i dużym basenem. Każdego dnia przychodzę tam, siadam przed nim, wdycham czyste powietrze i patrzę w niebo. Każda gwiazda świeci dla mnie, mogę wybrać którą chce i nazwać swoim imieniem. Czasem przychodzi do mnie mała dziewczynka. Cały czas się uśmiecha, ale ja czuję jej samotność. Jest wszechogarniająca. Gdy pytam czy wszystko w porządku, czy jest szczęśliwa, odpowiada, że tak. Wtedy ja jej pokazuję niebo, każę wybrać gwiazdę i wypowiedzieć życzenie. Ale ona nic nie chce. Otwieram oczy i dociera do mnie, że tą małą dziewczynką jestem ja. Samotność, która mnie wtedy ogarniała, wciąż jest w moim życiu. Nie ważne, dokąd bym uciekła, ona zawsze mnie znajdzie.

Czy zastanawiał się pan kiedyś... teksty

mikela dodano: 15 września 2014

Czy zastanawiał się pan kiedyś, jak silnie związani jesteśmy z przeszłością? Niekoniecznie naszą. Zresztą cóż to jest nasza przeszłość? Gdzie są jej granice? To jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty, tylko za czym? Czy nie za tym, czego nigdy nie było, a co jednak minęło? Przeszłość to tylko nasza wyobraźnia, a wyobraźnia potrzebuje tęsknoty, wręcz karmi się tęsknotą. Przeszłość drogi panie nie ma nic wspólnego z czasem, jak się sądzi.

Czy tęskniłbyś za mną  gdybym... teksty

mikela dodano: 15 września 2014

Czy tęskniłbyś za mną, gdybym wyszła i nie wróciła ? Gdybyś nie mógł mnie znaleźć wśród innych ludzi wśród twarzy, wśród dłoni, wśród osób. Jak szybko byś zapomniał jaki mam kolor oczu ? Jaki mam odcień włosów, jak szybko bije mi serce? Gdybyś miał mnie nie zobaczyć,co zrobiłbyś w przed dzień ?

I tu nawet nie chodzi o to czy Cię... teksty

mikela dodano: 15 września 2014

I tu nawet nie chodzi o to czy Cię kocham- bo kocham. Ale to jest jak z zabawką z dzieciństwa; odbiorą Ci ją, z czasem o niej zapomnisz, ale w głębi siebie- nadal będziesz ją kochać, bez względu na to jak bardzo Cię ona skrzywdziła. Bo co serce pokochało rozum i pamięć nigdy nie wymaże..

22:22  kotku. teksty

mikela dodano: 11 września 2014

22:22, kotku.

zawsze nad ranem gubię ostrość. teksty

mikela dodano: 9 września 2014

zawsze nad ranem gubię ostrość.

Wiesz dlaczego życie nie jest... teksty

mikela dodano: 8 września 2014

Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił, że trzeba się na czymś przejechać żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym. A ból? Ma Cię przyzwyczaić, że w życiu nigdy nie będzie pięknie.

Nigdy nie stawiaj sobie mnie za... teksty

mikela dodano: 1 września 2014

Nigdy nie stawiaj sobie mnie za autorytet, bo szybko zginiesz. Nie przeprowadzę Cię po prostych drogach ani nie pokażę skrótów, bo sama błąkam się najdłuższymi i najgorszymi z nich. Nigdy nie naśladuj mojego zachownia, bo jest koszmarne. Nieświadomie ranię ludzi, na których najbardziej mi zależy i mimo że wiem, że postępuję zlę nie potrafię już tego zmienić. Nie chcesz próbować żyć jak ja że wzglęgu na to, że w moim życiu nie spotka Cię nic ciekawego prócz cierpienia przez własny upór w dążeniu do celu, który jest bez znaczenia. Daj sobie spokój z naśladowaniem kogokolwiek. Po prostu idź swoją drogą i popełniaj błędy, bo na większości z nich wiele się nauczysz./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

gazety donoszą  że coraz więcej... teksty

mikela dodano: 1 września 2014

gazety donoszą, że coraz więcej młodych dziewczyn pije alkohol. - Trzeba to opić!

wiesz  wróciły do mnie sny... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wiesz, wróciły do mnie sny - nauczyłam się zasypiać, i powoli oduczam się co to bezsenne noce. Dziś priorytetem w moim życiu jest szczęście i bezpieczeństwo - a odnajduję je w Jego ramionach. Jestem spokojniejsza, nauczyłam się panować nad emocjami, chociaż kiedyś miałam z tym tak ogromny problem. zmieniłam się troszeczkę - chyba wydoroślałam, a może po prostu zrozumiałam na czym tak na prawdę polega życie.

Życie to nie simsy  tutaj jednym... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

Życie to nie simsy, tutaj jednym kliknięciem myszki nie sprawisz aby człowiek był zadowolony .

wyobraź sobie taką scenę :... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50.rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną. Dookoła Was biegają wnuki, dzieci przygotowują obiad a Wy po prostu siedzicie z herbatą w dłoni trzymając się za ręce. A teraz zdaj sobie sprawę że przy fragmencie o mężu Ty pomyślałaś o Nim. Teraz się uśmiechasz i rozumiesz, że nie jest Ci obojętny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV