głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Nie lubię wspominać nie lubię tęsknić nie lubię myśleć o tym co było i porównywać tego z tym co jest a mimo wszystko robię to bardzo często a wręcz powiedziałab

mikela

mikela.moblo.pl
Nie lubię wspominać nie lubię tęsknić nie lubię myśleć o tym co było i porównywać tego z tym co jest a mimo wszystko robię to bardzo często a wręcz powiedziałabym
Nie lubię wspominać  nie lubię... teksty

mikela dodano: 19 maja 2014

Nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym co było i porównywać tego z tym co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie.

Kiedyś  jeszcze jako dziecko... teksty

mikela dodano: 15 maja 2014

Kiedyś, jeszcze jako dziecko zapytałam Mamę, jak jest w piekle. Odpowiedziała mi wtedy zadziwiająco pewnie, jakby już tam była, jakby to była autopsja, a nie wyobrażenie: -W piekle na powitanie pokazują ci wszystkie twoje niewykorzystane szanse, pokazują, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś we właściwym czasie wybrała właściwe wyjście. A potem pokazują ci wszystkie te chwile szczęścia, które straciłaś śpiąc, wiesz, że my przesypiamy połowę życia? I tym wszystkich śpiochom takim jak Ty pokazuje się w piekle, co mogliby w życiu osiągnąć, gdyby budzili się w porę. - A potem? Mamusiu, co się dzieje potem, kiedy to już wszystko pokażą? - Potem, zostawiają cię samego z twoimi wyrzutami sumienia. Na całą wieczność. Nie ma już nic ani nikogo. Tylko Ty i twoje wyrzuty sumienia..

nikt nie powiedział  że On uwielbia... teksty

mikela dodano: 14 maja 2014

nikt nie powiedział, że On uwielbia jak jej kąciki ust wędrują ku niebu, jak jej oczy lśnią gdy się śmieje, jak dłonią tak subtelnie odsuwa kosmyk włosów spadający na twarz.

Mam już taki charakter  że aby coś... teksty

mikela dodano: 14 maja 2014

Mam już taki charakter, że aby coś zrozumieć, muszę najpierw spróbować to zepsuć

W kwestii zasadniczej – nie wiem... teksty

mikela dodano: 13 maja 2014

W kwestii zasadniczej – nie wiem, ile razy człowiek, czyli kobieta, może zaczynać życie od nowa. Jeśli o mnie chodzi, robię to teraz poniekąd nałogowo. Bez przerwy. Nie wiem, dlaczego akurat na mnie popadło. I nigdy się nie dowiem. Widać robię coś źle, bo normalni ludzie żyją normalnie.

Czy dostałaś kiedyś wszystko... teksty

mikela dodano: 12 maja 2014

Czy dostałaś kiedyś wszystko, czego pragnęłaś? I wtedy zrozumiałaś, że nie o to ci chodziło?

Nie słychać już ptaków i nie... teksty

mikela dodano: 11 maja 2014

Nie słychać już ptaków i nie marzę już o romantycznych scenach przy płatkach śniegu oświetlonych światłem latarni, bo w piękno takich obrazków wierzy się tylko do pewnego momentu. Ten moment był jakiś czas temu.

I uwierz  nikogo nie obchodzi to  że... teksty

mikela dodano: 10 maja 2014

I uwierz, nikogo nie obchodzi to, że nie dajesz sobie rady.

Nie wiem  dlaczego ludzie mówią... teksty

mikela dodano: 10 maja 2014

Nie wiem, dlaczego ludzie mówią, że cuda się nie zdarzają, przecież Ty się zdarzyłeś.

Spustoszony  przez śmiech i słowa... teksty

mikela dodano: 8 maja 2014

Spustoszony przez śmiech i słowa, pobity przez małe uczucia i rzeczy, przez pół miłości i pół nienawiści, tam gdzie trzeba krzyczeć mówię szeptem.

Ja Ciebie tez  bardzo. teksty

mikela dodano: 5 maja 2014

Ja Ciebie tez, bardzo.

czasami ciężko żyć ze... teksty

mikela dodano: 5 maja 2014

czasami ciężko żyć ze świadomością, że gdzieś tam, daleko od nas, jest ktoś, kto znaczy dla nas bardzo wiele i jednocześnie nigdy przy nas nie będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV