głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela codziennie żegnam się z przeszłością. w ciężkich chwilach przypomnij sobie dlaczego się we mnie zakochałeś. Nie wiem czy bardziej brakuje mi Twoich zębów na moi

mikela

mikela.moblo.pl
codziennie żegnam się z przeszłością.
codziennie żegnam się z... teksty

mikela dodano: 22 września 2014

codziennie żegnam się z przeszłością.

w ciężkich chwilach  przypomnij... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

w ciężkich chwilach, przypomnij sobie dlaczego się we mnie zakochałeś.

Nie wiem czy bardziej brakuje mi... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Nie wiem czy bardziej brakuje mi Twoich zębów na moich wargach, Twego spojrzenia na moim ciele, komplementów nawet gdy wyglądałam jakbym dopiero co wstała, szczerych do bólu rozmów nocami czy wsparcia w najgłupszej sprawie, chyba po prostu brakuje mi Ciebie.

Nie możemy się dłużej razem... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Nie możemy się dłużej razem śmiać, bo znów będziemy za blisko. Nie możemy dłużej rozmawiać, bo znów będziemy mieli zbyt dobre kontakty. Nie możemy być ze sobą szczerzy, bo znów zaczniemy się sobie zwierzać, gdy zaczniemy się sobie zwierzać zaczniemy wspominać, wspominać i tęsknić za tym co było.

Człowieczeństwo wymiera  wiecie?... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Człowieczeństwo wymiera, wiecie? Coraz częściej się o tym przekonuje, a najgorsze jest to, że tak wiele razy doświadczyłam tego na własnej skórze, że zwyczajnie już mnie to nie dziwi. Czasem zastanawiam się co się stało z ludźmi z krwi, kości i uczuć, że zamienili się na puste maszynki do przeliczania banknotów, a serca w kostkarkę do lodu, która masowo wypluwa lód, mrożąc pozostałe resztki człowieczeństwa oraz jego zalążki. I boję się, bo ja wciąż mam uczucia, które na każdym kroku zostają nadszarpnięte, boję się przyszłości, mojej przyszłości bez człowieka.

Kiedyś modliłem się o nas każdego... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Kiedyś modliłem się o nas każdego wieczoru przed snem. Chciałem Cię tylko dla siebie, nic innego nie miało znaczenia. W rzeczywistości byłaś dla mnie wszystkim od samego początku. To stanowiło jakiś pewien rodzaj obsesji. Pragnąłem Cię bez żadnych zbędnych pytań na wieczność, bez przerwy. Miałem ochotę zamrozić czas, aby nigdy Cię nie stracić. Pragnąłem krzyczeć, karcić Cię i zmuszać do trzymania mnie w Twoich rękach na zawsze. Nigdy nie wyobrażałem sobie kochać kogoś tak bardzo. To nie było w moich planach, aby zakochać się w Tobie. Czuję, że tracę Cię cały czas, a każdego dnia wszystko boli mnie bardziej. Ze wszystkich ludzi na świecie wybrałem akurat Ciebie i nie mogę znieść tego, że nie ma Cie ze mną. To jest niewyobrażalnie straszne kiedy jesteś ignorowany przez osobę, której uwaga oznacza dla Ciebie cały świat. Starałem się uciec od tego wszystkiego. Zacząłem wychodzić z przyjaciółmi, pić i śmiać się. Chciałem wyrzucić Cię z głowy, ale nie mogłem, przysięgam./przypadkowy

Uciekam  znowu. Wynajęłam w swojej... teksty

mikela dodano: 18 września 2014

Uciekam, znowu. Wynajęłam w swojej wyobraźni prywatny domek z ogrodem i dużym basenem. Każdego dnia przychodzę tam, siadam przed nim, wdycham czyste powietrze i patrzę w niebo. Każda gwiazda świeci dla mnie, mogę wybrać którą chce i nazwać swoim imieniem. Czasem przychodzi do mnie mała dziewczynka. Cały czas się uśmiecha, ale ja czuję jej samotność. Jest wszechogarniająca. Gdy pytam czy wszystko w porządku, czy jest szczęśliwa, odpowiada, że tak. Wtedy ja jej pokazuję niebo, każę wybrać gwiazdę i wypowiedzieć życzenie. Ale ona nic nie chce. Otwieram oczy i dociera do mnie, że tą małą dziewczynką jestem ja. Samotność, która mnie wtedy ogarniała, wciąż jest w moim życiu. Nie ważne, dokąd bym uciekła, ona zawsze mnie znajdzie.

Czy zastanawiał się pan kiedyś... teksty

mikela dodano: 15 września 2014

Czy zastanawiał się pan kiedyś, jak silnie związani jesteśmy z przeszłością? Niekoniecznie naszą. Zresztą cóż to jest nasza przeszłość? Gdzie są jej granice? To jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty, tylko za czym? Czy nie za tym, czego nigdy nie było, a co jednak minęło? Przeszłość to tylko nasza wyobraźnia, a wyobraźnia potrzebuje tęsknoty, wręcz karmi się tęsknotą. Przeszłość drogi panie nie ma nic wspólnego z czasem, jak się sądzi.

Czy tęskniłbyś za mną  gdybym... teksty

mikela dodano: 15 września 2014

Czy tęskniłbyś za mną, gdybym wyszła i nie wróciła ? Gdybyś nie mógł mnie znaleźć wśród innych ludzi wśród twarzy, wśród dłoni, wśród osób. Jak szybko byś zapomniał jaki mam kolor oczu ? Jaki mam odcień włosów, jak szybko bije mi serce? Gdybyś miał mnie nie zobaczyć,co zrobiłbyś w przed dzień ?

I tu nawet nie chodzi o to czy Cię... teksty

mikela dodano: 15 września 2014

I tu nawet nie chodzi o to czy Cię kocham- bo kocham. Ale to jest jak z zabawką z dzieciństwa; odbiorą Ci ją, z czasem o niej zapomnisz, ale w głębi siebie- nadal będziesz ją kochać, bez względu na to jak bardzo Cię ona skrzywdziła. Bo co serce pokochało rozum i pamięć nigdy nie wymaże..

22:22  kotku. teksty

mikela dodano: 11 września 2014

22:22, kotku.

zawsze nad ranem gubię ostrość. teksty

mikela dodano: 9 września 2014

zawsze nad ranem gubię ostrość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV