głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Słyszałam że można dorosnąć. Ale nigdy nie spotkałam nikogo komu by się to udało. Bez oparcia w rodzicach łamiemy wszystkie zasady jakie dla siebie ustanowiliśm

mikela

mikela.moblo.pl
Słyszałam że można dorosnąć. Ale nigdy nie spotkałam nikogo komu by się to udało. Bez oparcia w rodzicach łamiemy wszystkie zasady jakie dla siebie ustanowiliśmy… R
Słyszałam  że można dorosnąć.... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2015

Słyszałam, że można dorosnąć. Ale nigdy nie spotkałam nikogo, komu by się to udało. Bez oparcia w rodzicach łamiemy wszystkie zasady, jakie dla siebie ustanowiliśmy… Reagujemy furią, kiedy sprawy nie idą po naszej myśli… Szepczemy w ciemności naszym przyjaciołom sekrety… Szukamy pocieszenia wszędzie, gdzie się da. I mamy nadzieję wbrew całej logice, wbrew całemu doświadczeniu. Jak dzieci – nigdy nie tracimy nadziei.

Ludzie boją się wchodzić w... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2015

Ludzie boją się wchodzić w głębsze relacje, bo każde rozstanie generuje głębsze blizny. Bezpieczniejsze jest poruszanie się po powierzchni. Głębiej boli bardziej.

Co mnie najbardziej martwi to cały... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2015

Co mnie najbardziej martwi to cały ten czas, który straciliśmy.

Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2015

Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie ‘Czekam w samochodzie.’. Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam.

Jeśli szukasz pomocnej dłoni  masz... teksty

mikela dodano: 24 marca 2015

Jeśli szukasz pomocnej dłoni, masz ją na końcu własnego ramienia.

To w tym wieku ludzie się żenią... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

To w tym wieku ludzie się żenią, rodzą dzieci, wybierają zawód. A później, pewnego dnia, zaczyna się wiedzieć i rozumieć wiele rzeczy, lecz jest już zbyt późno, gdyż o całym życiu zdecydowało się w chwili, gdy nie wiedziało się nic.

Ludzie siedzą latem do późnego... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i pala papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głębi serca, że nic ich lepszego w życiu nie spotka.

Nie płacz nad czymś  co nie płacze... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Nie płacz nad czymś, co nie płacze nad Tobą.

Zabawne uczucie: kochać... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Zabawne uczucie: kochać - pamiętając barwę oczu, zapach włosów, kształt blizny na kciuku prawej ręki. Zapomnieć adres, głos, śmiech. Kochać, a nie spotkać się nigdy więcej. W sumie to mało śmieszne.

Zima jest fajna. W zimie człowiek... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Zima jest fajna. W zimie człowiek marznie i ma nadzieję, że niedługo wiosną będzie jakoś lepiej. A później pojawia się słońce, robi się cieplej i okazuje się, że nic, zupełnie nic się nie zmienia.

Niewielu jest ludzi  z którymi... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Niewielu jest ludzi, z którymi chcemy przebywać i z którymi jest nam dobrze przez większość czasu. Jeśli uda Ci się kogoś takiego znaleźć, pamiętaj: walcz o niego.

Może ważne rzeczy zdarzają się na... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Może ważne rzeczy zdarzają się na wiosnę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV