głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Lubię gdy mówisz że mnie kochasz bo przecież są bajki z których nigdy się nie wyrasta. Tęsknota to piękne uczucie. Podobne do miłości ale smutniejsze. Tęsknota

mikela

mikela.moblo.pl
Lubię gdy mówisz że mnie kochasz bo przecież są bajki z których nigdy się nie wyrasta.
Lubię  gdy mówisz  że mnie kochasz... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Lubię, gdy mówisz, że mnie kochasz, bo przecież są bajki, z których nigdy się nie wyrasta.

Tęsknota to piękne uczucie. Podobne... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Tęsknota to piękne uczucie. Podobne do miłości, ale smutniejsze. Tęsknota to takie uczucie jak smutna miłość.Uczucie rozpamiętywania tego, co było najpiękniejsze, i zapominania tego, co było złe. Przypominania sobie rzeczy, które w ogóle się nie zdarzyły, i życia z nadzieją, że jeszcze się kiedyś powtórzą.

Odchodzić dla czyjegoś dobra to tak... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Odchodzić dla czyjegoś dobra to tak jakby komuś wbić sztylet w serce tłumacząc, że zimne ostrze załagodzi ból./ ciamciaramciaa.

hej co zrobiłaś? jaka głupia... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

hej co zrobiłaś? jaka głupia byłaś. łobuza spotkałaś- pokochałaś!

Nie bez powodu mówiłam o... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Nie bez powodu mówiłam o szczęściu w samotności. Nie dlatego, że myślałam, iż żyjąc samotnie będę szczęśliwa. Przeciwnie, myślałam, że jeśli kogoś pokocham i nic z tego nie wyjdzie, nie będę w stanie tego przeżyć. Łatwiej jest być samemu. Ponieważ, co jeśli zrozumiałeś, że pragniesz miłości, a potem jej nie doświadczasz? Co jeśli miłość sprawia ci przyjemność… Polegasz na niej… Co jeśli zbudowałeś całe swoje życie wokół niej… a potem nagle się rozpada? Czy można w ogóle coś takiego przeżyć? Utrata miłości jest jak poważne uszkodzenie ciała. Jak śmierć. Różnica jednak polega na tym, że śmierć jest końcem cierpienia, a ból po utracie miłości może trwać wieczność.

Trzeba mieć wrażliwość... teksty

mikela dodano: 30 października 2014

Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam.

nic nie pozostało. Alkohol odpowiedzią na wszystkie Nasze pytania.     teksty mikela dodał komentarz: nic nie pozostało. Alkohol odpowiedzią na wszystkie Nasze pytania. -_- do wpisu 30 października 2014
  Jesteś na mnie jeszcze wściekła?... teksty

mikela dodano: 29 października 2014

- Jesteś na mnie jeszcze wściekła? - Nie. - Na pewno? - Nigdy nie byłam na Ciebie wściekła. - A jaka jesteś? - Zraniona.

A jeśli dziś wyjdę z domu i... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

A jeśli dziś wyjdę z domu i pierdolnie mnie coś i będę potrzebować krwi, czy oddasz mi ją?

Tęsknie za Tobą  za twoim... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

Tęsknie za Tobą, za twoim uśmiechem za słowami które dawały mi kilogramy radości. Nie potrafię wstawać gdy wiem że dzisiaj znów muszę walczyć o kolejne oddechy, o życie które sypie się niczym piasek. Tęsknie za Tobą - nie potrafię więcej kłamać że tak nie jest, nie potrafię ci tego powiedzieć nie potrafię przyznać się że zniszczyłeś wszystko we mnie. Może kiedyś przyjdę do Ciebie, spróbuję nawiązać kontakt, może zbiorę się na odwagę i wykrzyczę ci ten cały ból który jest w środku mnie, może kiedyś przestanę się obwiniać. Chciałabym się teraz położyć obok Ciebie, móc popatrzyć w gwiazdy i nie obawiać się przyszłości, chciałabym przestać się bać tego co nastanie niegdyś. Chciałabym przestać ronić hektolitry łez, chcę się wreszcie zebrać w jedną całość i przestać tak cholernie tęsknić za kimś, kto nigdy nie będzie dla mnie osiągalny. Za osobą która wyrzekła się mojego serca, pięknego serduszka które chciało pokochać, starało się jak mogło. Dostało kolejne serie ciosów, ale jest ok.
Autor cytatu: wartozycmarzeniami

Cześć mój ukochany pewnie... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

Cześć mój ukochany,pewnie zapomniałeś już nawet jak mam na imię,ja Twoje pamiętam wciąż.Dawno nie rozmawialiśmy,więc postanowiłam się do Ciebie odezwać.Wiesz,minęło już tyle czasu,odkąd nasze drogi się rozeszły,lecz ja wciąż w każdym człowieku staram się znaleźć uosobienie Ciebie.Tak,wiem,obiecałam sobie,że zapomnę,że zacznę żyć na nowo i wiesz,na początku było fajnie,imprezy,alkohol,zapomniałam co to ból po stracie kogoś bliskiego,ale teraz..teraz znowu cierpię i zastanawiam się co słychać u Ciebie.Tylko w Tobie potrafiłam znaleźć to czego szukałam całe życie. Byłeś mój,a przecież zawsze na własność miałam tylko kredki./sudey

Nie chcę żyć bez ciebie.  Nie... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

Nie chcę żyć bez ciebie. Nie mogę przeżyć bez ciebie połowy dnia. Nie chcę bez ciebie żyć i nie chcę odkładać życia na kolejny dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV