głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Uwielbiam drogi którymi chodziliśmy razem a nie było ich dużo bo przecież to były przypadki i czasem nienawidzę i Ciebie i siebie za to że jestem w pieprzonym m

mikela

mikela.moblo.pl
Uwielbiam drogi którymi chodziliśmy razem a nie było ich dużo bo przecież to były przypadki i czasem nienawidzę i Ciebie i siebie za to że jestem w pieprzonym mar
Uwielbiam drogi  którymi... teksty

mikela dodano: 13 listopada 2014

Uwielbiam drogi, którymi chodziliśmy razem - a nie było ich dużo, bo przecież to były przypadki i czasem nienawidzę i Ciebie i siebie za to, że jestem w pieprzonym martwym punkcie i żadne z nas nic z tym nie zrobi. Będziemy tak tkwić. Ja będę dla Ciebie koleżanką, a Ty będziesz sprawiał że szybciej oddycham, gdy mówisz mi "cześć" .

Chcę kogoś  kto będzie mógł mnie... teksty

mikela dodano: 12 listopada 2014

Chcę kogoś, kto będzie mógł mnie złapać za rękę, i nie puszczać. Kogoś, kogo będę mogła przytulać, i kto będzie chciał przytulać mnie. Kto nie będzie kłamać wyznając mi miłość. Chcę szczęścia, prawdziwego, a nie sztucznego, wymuszonego. Gdy sama wmawiam sobie, że jest dobrze. Chcę spędzać zimowe wieczory pijąc czekoladę z bitą śmietaną, oglądając po raz setny Kevina Samego w Nowym Yorku, grzać się pod kocem, ale nie samotnie, tylko w uścisku tej osoby. Chcę zimowych spacerów przy przymrozku, albo późnych jesiennych powrotów do domu. Żeby w momencie taki jak ten ktoś siedział przy mnie. Albo gdy nie mogę spać w nocy, żeby ten ktoś był, gdy się obudzę z kolejnego koszmaru, i spojrzę na tą osobę, żebym się uśmiechnęła i spokojnie przytuliła twarz do poduszki. Żeby mogła się za kimś chować podczas oglądania horrorów, i kłaść się przy niej ze śmiechu przy oglądaniu komedii. Żebyśmy wychodzili ze znajomymi w piątki na piwo, do pubu, a później wracali zmęczeni, i rozmawiali zasypiając.

Zawsze tak to się do dupy kończy.... teksty

mikela dodano: 10 listopada 2014

Zawsze tak to się do dupy kończy. Bo przecież wszystko się kończy, nawet stół się kończy. I pogrzeb się kończy, i kac się kończy, który wali w głowę, w wątrobę, w trzustkę. Kończą się papierosy i trzeba kupić nowe. Do studni można wpaść, która też się skończy. Tylko miłość absurdalnie szuka happy endów i próbuje przekonać serce, że jest prawdziwa.

Przychodzą takie chwile  że nie... teksty

mikela dodano: 10 listopada 2014

Przychodzą takie chwile, że nie wiem już, co z sobą zrobić. Kiedyś pomyślałam, wsiądę w pociąg i przyjadę do ciebie. Ale to przecież o wiele za późno, o lata za późno, o całe życie za późno.

Lubię  gdy mówisz  że mnie kochasz... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Lubię, gdy mówisz, że mnie kochasz, bo przecież są bajki, z których nigdy się nie wyrasta.

Tęsknota to piękne uczucie. Podobne... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Tęsknota to piękne uczucie. Podobne do miłości, ale smutniejsze. Tęsknota to takie uczucie jak smutna miłość.Uczucie rozpamiętywania tego, co było najpiękniejsze, i zapominania tego, co było złe. Przypominania sobie rzeczy, które w ogóle się nie zdarzyły, i życia z nadzieją, że jeszcze się kiedyś powtórzą.

Odchodzić dla czyjegoś dobra to tak... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Odchodzić dla czyjegoś dobra to tak jakby komuś wbić sztylet w serce tłumacząc, że zimne ostrze załagodzi ból./ ciamciaramciaa.

hej co zrobiłaś? jaka głupia... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

hej co zrobiłaś? jaka głupia byłaś. łobuza spotkałaś- pokochałaś!

Nie bez powodu mówiłam o... teksty

mikela dodano: 1 listopada 2014

Nie bez powodu mówiłam o szczęściu w samotności. Nie dlatego, że myślałam, iż żyjąc samotnie będę szczęśliwa. Przeciwnie, myślałam, że jeśli kogoś pokocham i nic z tego nie wyjdzie, nie będę w stanie tego przeżyć. Łatwiej jest być samemu. Ponieważ, co jeśli zrozumiałeś, że pragniesz miłości, a potem jej nie doświadczasz? Co jeśli miłość sprawia ci przyjemność… Polegasz na niej… Co jeśli zbudowałeś całe swoje życie wokół niej… a potem nagle się rozpada? Czy można w ogóle coś takiego przeżyć? Utrata miłości jest jak poważne uszkodzenie ciała. Jak śmierć. Różnica jednak polega na tym, że śmierć jest końcem cierpienia, a ból po utracie miłości może trwać wieczność.

Trzeba mieć wrażliwość... teksty

mikela dodano: 30 października 2014

Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam.

nic nie pozostało. Alkohol odpowiedzią na wszystkie Nasze pytania.     teksty mikela dodał komentarz: nic nie pozostało. Alkohol odpowiedzią na wszystkie Nasze pytania. -_- do wpisu 30 października 2014
  Jesteś na mnie jeszcze wściekła?... teksty

mikela dodano: 29 października 2014

- Jesteś na mnie jeszcze wściekła? - Nie. - Na pewno? - Nigdy nie byłam na Ciebie wściekła. - A jaka jesteś? - Zraniona.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV