głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Być może pewnego dnia doznam nagle objawienia. I zobaczę drugą stronę tego monumentalnego groteskowego żartu. I zaśmieję się wtedy. I zrozumiem czym jest życie.

mikela

mikela.moblo.pl
Być może pewnego dnia doznam nagle objawienia. I zobaczę drugą stronę tego monumentalnego groteskowego żartu. I zaśmieję się wtedy. I zrozumiem czym jest życie.
Być może pewnego dnia doznam nagle... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Być może pewnego dnia doznam nagle objawienia. I zobaczę drugą stronę tego monumentalnego, groteskowego żartu. I zaśmieję się wtedy. I zrozumiem, czym jest życie.

Myślałam  że zawsze będziemy... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Myślałam, że zawsze będziemy młodzi, że świat poczeka. Nic nie poczekało. Nie odkładajcie na później piosenek, egzaminów, dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości.

Nie przepraszaj za to  że go... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Nie przepraszaj za to, że go kochałaś. To część ciebie, część, której musisz pozwolić odejść, ale dzięki niej jesteś dziś tym, kim jesteś.

Jeśli chcesz być szczęśliwy  nie... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Jeśli chcesz być szczęśliwy, nie przyzwyczajaj się do rzeczy, miejsc i ludzi. Jeśli czegoś pragniesz, nie zastanawiaj się nigdy czy powinieneś. Zrób wszystko, co da Ci tę możliwość i po prostu wyciągnij po to rękę. Staraj się czerpać radość z każdej chwili i nigdy nie żałuj niczego, co choć przez chwilę tę radość Ci dało. Nie trwoń czasu, życie jest na to zbyt krótkie. Jeśli kogoś kochasz - powiedź mu o tym. Lepiej przez 5 minut poczuć się jak głupek, niż całe życie żałować, że się nie spróbowało. Czujesz, że nie pasujesz do towarzystwa, w którym przebywasz? Zmień je. Uwierz, nie zatęsknisz za nim. Jeśli masz jakieś marzenie - rusz tyłek, bo marzenia same się nie spełnią. Je się spełnia. I nigdy, przenigdy, nie przepraszaj za to, co szczerze powiedziałeś, co czujesz i co myślisz, bo to tak, jakbyś przepraszał za to kim jesteś, a to kim jesteś, to jedyne co tak naprawdę masz.

Ilu ludzi troszczy się o was tak... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny okres, ludzi, którzy na chwilę zboczą ze swojego szlaku życiowego, żeby wam pomóc. Niewielu jest takich.

Wie już coś o niej. Gdy jest... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Wie już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy, gdy jest jej smutno wiąże je w kucyk, a gdy o czymś myśli, obgryza paznokcie. To wystarczyło, by mógł ją pokochać.

Lubimy wspominać  rozpamiętywać... teksty

mikela dodano: 8 września 2015

Lubimy wspominać, rozpamiętywać, dzielić włos na czworo. „Dlaczego mi się to przytrafiło?” Po prostu przytrafiło, chuj wie dlaczego, tego nie zmienisz. „Co pomyślą o mnie inni?” Inni o tobie nie myślą. „A co by było, gdyby? Jakby to było, gdybym wybrał inaczej? Być teraz w innym mieszkaniu, w innym domu, z inną kobietą albo innym mężczyzną. Mieć inną pościel, inne kieliszki, inną pracę. Wystarczyło przecież tylko … .” I tutaj pojawia się długa historia, co wystarczyło zrobić. „Trzeba było bardziej to, bardziej tamto, nie odpuszczać, naciskać, iść do przodu.” Ale tego nie wybrałaś/ nie wybrałeś. Wyciągnij wnioski, żyj dalej, nie ma sensu się katować.

   Masz jakieś plany na jesień?... teksty

mikela dodano: 8 września 2015

"- Masz jakieś plany na jesień? - Pić będę. - Przecież takie sam miałeś plan na lato! - O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa?"

Ciebie nie ma  został żal. teksty

mikela dodano: 8 września 2015

Ciebie nie ma, został żal.

Czego się boję? I nagle w głowie... teksty

mikela dodano: 30 sierpnia 2015

Czego się boję? I nagle w głowie pojawiły mi się miliony myśli. Tak.. boję się tego, że kiedyś będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym. Boje się, że nie będę umiała dawać radości osobą które kocham. Boję się życia. Boję się że ludzie nie będą mnie rozumieć. Że nie będę umiała cieszyć się z zachodów słońca, że zabije mnie codzienność szarych chodników i monotonia zwykłych ludzi. Że zostanę sama.

Serce to działka  działka pełna... teksty

mikela dodano: 30 sierpnia 2015

Serce to działka, działka pełna hektarów na takiej działce każdy z nas stawia dom. Dom, do którego wstęp mają nieliczni.. Z czasem pojawia się osoba, która do tego domu dostaje klucz, wprowadza się. Ale bywa jednak tak, że nadchodzi dzień jej przeprowadzki, do wygodniejszego dla niej mieszkania, a wtedy my nie mamy ochoty na remont. Czekamy przy nie do końca zamkniętych drzwiach, z nadzieją, że może jeszcze wróci i stanie w nich ten, kogo kochamy.

Masz oprzeć się pokusie  a nie... teksty

mikela dodano: 29 sierpnia 2015

Masz oprzeć się pokusie, a nie kurwa jej ulec.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV