głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Masz wyjątkową tendencje do złego lokowania uczuć. Tak jakbyś na swoim przykładzie za wszelką cenę chciała udowodnić całemu światu że miłość nie istnieje. Stois

mikela

mikela.moblo.pl
Masz wyjątkową tendencje do złego lokowania uczuć. Tak jakbyś na swoim przykładzie za wszelką cenę chciała udowodnić całemu światu że miłość nie istnieje.
Masz wyjątkową tendencje do złego... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Masz wyjątkową tendencje do złego lokowania uczuć. Tak jakbyś na swoim przykładzie, za wszelką cenę chciała udowodnić całemu światu, że miłość nie istnieje.

Stoisz  jak stałaś. Z... teksty

mikela dodano: 30 marca 2016

Stoisz, jak stałaś. Z rozsznurowanymi butami. Po środku pokoju, nie wiesz czy rzucić się na łóżko, zakopać pod kołdrę czy skurczyć nogi pod siebie. Obiecywałaś sobie jeszcze niedawno, że nikogo tak blisko nie dopuścisz. Że nie dasz się omamić wizją miłości, przyszłości i wspólnoty. Posiadania kogoś i czyichś uczuć na wyłączność. To się nie sprawdza, to nie działa, im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej.

Bardzo cię kocham  ale nigdy nie... teksty

mikela dodano: 23 marca 2016

Bardzo cię kocham, ale nigdy nie będę jedną z tych kobiet, które tylko ładnie wyglądają, uwieszone na ramieniu męża. Albo stoją w kuchni przy zlewie. Życie człowieka musi coś znaczyć. Więcej niż gotowanie, sprzątanie i dzieci. W życiu musi być coś więcej. Nie umrę zmywając filiżanki. Mówię serio. Potwierdź, że to rozumiesz.

Kiedyś wchodziłem do pokoju... teksty

mikela dodano: 23 marca 2016

Kiedyś wchodziłem do pokoju pełnego ludzi i zastanawiałem się, czy mnie lubią. Dziś, gdy wchodzę do takiego pokoju, zastanawiam się, czy to ja lubię ich.

JA  KOBIETA:  Nie czytam żadnych... teksty

mikela dodano: 8 marca 2016

JA, KOBIETA:- Nie czytam żadnych instrukcji, wciskam guziki, aż zadziała.- Nie potrzebuje alkoholu, żeby narobić sobie obciachu, i bez alkoholu daje rade. Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"!- Nie mam żadnych dziwactw, to są "special effects"!- Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera!My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła... lecimy dalej - na miotle! Gdy Bóg stworzył mężczyznę , obiecał, ze idealnego faceta będzie można spotkać na każdym rogu... a potem uczynił ziemie okrągłą! Na moim nagrobku niech znajdzie się napis: "Co się głupio gapisz? Tez bym wolała leżeć teraz na plaży!"My kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju!

Tylko miłość może mnie uratować... teksty

mikela dodano: 1 marca 2016

Tylko miłość może mnie uratować, a miłość mnie zniszczyła.

Nie pozostawało mi nic innego  jak... teksty

mikela dodano: 1 marca 2016

Nie pozostawało mi nic innego, jak wziąć się znów do pracy, i to żywiej niż zwykle, żeby powoli wypłoszyć tego małego trupka, który błąkał się po zakamarkach mojego mózgu i męczył mnie swoimi wielkimi, uważnymi oczyma.

Głupotą jest znikać z życia... teksty

mikela dodano: 29 luty 2016

Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto oddał nam swoje serce, duszę i emocje. Uciec bez słów okrywając dnie i noce tej osoby ciszą, pustką i zastanowieniem. Nie róbcie tego. Nie odchodźcie od dobrych ludzi, myśląc, że na nich nie zasługujemy. Możecie im zniszczyć życie.

Nie zestarzejemy się razem. Pewnego... teksty

mikela dodano: 18 luty 2016

Nie zestarzejemy się razem. Pewnego razu pokłócimy się, powiemy za dużo przykrych słów i nie przeprosimy, jesteśmy zbyt dumni, zbyt zranieni. Potrzeba stabilności zacznie narastać, przestanie nas bawić nasza niepewność i gwałtowność. Spojrzymy wtedy na siebie i będziemy musieli przyznać, że byliśmy błędem.

Życie jest po to  by je przeżywać... teksty

mikela dodano: 17 luty 2016

Życie jest po to, by je przeżywać i kiedy dostajesz szansę, aby doświadczać niesamowitych rzeczy z niezwykłą osobą, nie istnieje ani jeden powód na tym świecie, by powiedzieć nie.

W pewnym sensie zawsze masz 17 lat i... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

W pewnym sensie zawsze masz 17 lat i czekasz aż zacznie się prawdziwe życie.

Zawsze wstydziłam się odbierać... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

Zawsze wstydziłam się odbierać telefon stacjonarny. Rozmowy z kimś obcym. Nie cierpiałam wizyt w banku. Na poczcie. Pani z okienka. Spojrzenia prosto w oczy. Bałam się pierwszej wizyty w bibliotece. I pierwszej w dziekanacie. Wstydziłam się pani z warzywniaka. I ładnych chłopców o wrednych oczach. I ładnych dziewczyn o wrednych oczach. Wszystkich o wrednych oczach. Telefonów czasami nadal nie odbieram…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV