głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Cześć mój ukochany pewnie zapomniałeś już nawet jak mam na imię ja Twoje pamiętam wciąż.Dawno nie rozmawialiśmy więc postanowiłam się do Ciebie odezwać.Wiesz mi

mikela

mikela.moblo.pl
Cześć mój ukochany pewnie zapomniałeś już nawet jak mam na imię ja Twoje pamiętam wciąż.Dawno nie rozmawialiśmy więc postanowiłam się do Ciebie odezwać.Wiesz minęło j
Cześć mój ukochany pewnie... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

Cześć mój ukochany,pewnie zapomniałeś już nawet jak mam na imię,ja Twoje pamiętam wciąż.Dawno nie rozmawialiśmy,więc postanowiłam się do Ciebie odezwać.Wiesz,minęło już tyle czasu,odkąd nasze drogi się rozeszły,lecz ja wciąż w każdym człowieku staram się znaleźć uosobienie Ciebie.Tak,wiem,obiecałam sobie,że zapomnę,że zacznę żyć na nowo i wiesz,na początku było fajnie,imprezy,alkohol,zapomniałam co to ból po stracie kogoś bliskiego,ale teraz..teraz znowu cierpię i zastanawiam się co słychać u Ciebie.Tylko w Tobie potrafiłam znaleźć to czego szukałam całe życie. Byłeś mój,a przecież zawsze na własność miałam tylko kredki./sudey

Nie chcę żyć bez ciebie.  Nie... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

Nie chcę żyć bez ciebie. Nie mogę przeżyć bez ciebie połowy dnia. Nie chcę bez ciebie żyć i nie chcę odkładać życia na kolejny dzień.

 Znajdę miejsca  w których się... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

"Znajdę miejsca, w których się ukrywasz. Będę świtem podczas twojej najgorszej nocy. Jedyną rzeczą, która pozostała w naszym życiu. Tak, zgadza się - zabiłbym dla ciebie"/ or.

Nie miałam planów na przyszłość.... teksty

mikela dodano: 27 października 2014

Nie miałam planów na przyszłość. To tak, jakbym wierzyła, że moje życie się ułoży. Wydaje mi się, że jeśli człowiek się pakuje i odchodzi – mimo że to jest nierozsądne, bo traci mieszkanie – to zyskuje jednak swobodę, wolność i prawo decydowania o sobie. Jak się wierzy w siebie, to z reguły jakoś się wszystko układa. Wiele razy po to, by być sobie wierną, zaufałam swojej intuicji, choć wydawało się to nierozsądne. Nigdy się niczego nie bałam, szłam va banque. Można mi wszystko zabrać, a ja mogę jutro zacząć życie od nowa.

Wol­ność to tak nap­rawdę... teksty

mikela dodano: 27 października 2014

Wol­ność to tak nap­rawdę za­mas­ko­wana sa­mot­ność, która wie­czo­rami nie ma siły udawać.

Wy dwoje kiedyś się kochaliście i... teksty

mikela dodano: 26 października 2014

Wy dwoje kiedyś się kochaliście i razem byliście nie do pokonania. Ale teraz, kiedy zwróciliście się przeciwko sobie to tylko kwestia czasu aż zniszczycie siebie nawzajem.

A kiedy wyznam Ci co czuję... teksty

mikela dodano: 26 października 2014

A kiedy wyznam Ci co czuję, przytulisz mnie, pocałujesz i poprowadzisz do ołtarza?

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

mikela dodano: 26 października 2014

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz na Ciebie spojrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem.

I mimo wszystko dalej mi na nim... teksty

mikela dodano: 26 października 2014

I mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy, pomimo litrów wylanych łez, pomimo momentów załamania, pomimo tego, że jestem mu kompletnie obojętna.

Po prostu jest mi przykro  że to... teksty

mikela dodano: 26 października 2014

Po prostu jest mi przykro, że to wszystko co kiedyś było ważne, dziś już nie ma znaczenia.

Pamiętasz tamte czasy  to pierwsze... teksty

mikela dodano: 26 października 2014

Pamiętasz tamte czasy, to pierwsze spotkanie? Pierwszą wspólną rozmowę, w osobowościach rozeznanie..

Uścisnęliśmy sobie dłonie i... teksty

mikela dodano: 24 października 2014

Uścisnęliśmy sobie dłonie i rozstaliśmy się. On ruszył zdobywać świat, a ja wróciłam do swego bagna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV