głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 Pierwsza miłość jest pierwszą najważniejszą i najbardziej silna. Tu nie chodzi o te małe przyśpieszenia serca ale o te walenia serca z prędkością jak na formule

meryx3

meryx3.moblo.pl
Pierwsza miłość jest pierwszą najważniejszą i najbardziej silna. Tu nie chodzi o te małe przyśpieszenia serca ale o te walenia serca z prędkością jak na formule 1. O
Pierwsza miłość jest pierwszą... teksty

meryx3 dodano: 14 luty 2013

Pierwsza miłość jest pierwszą, najważniejszą i najbardziej silna. Tu nie chodzi o te małe przyśpieszenia serca, ale o te walenia serca z prędkością jak na formule 1. O tą gotowość do wszelkich poświęceń nieważne czego by dotyczyły. O uczucie, o których piszą setki książek i które mimo wszystko jest możliwe w naszych sercach. Ta miłość nigdy nie spłonie. To się wiecznie wypala, ale mimo wszystko wciąż płonie. I nawet za kilkanaście lat to imię i twarz będzie przyśpieszało bicie serca. Możemy kochać kogoś innego. Naprawdę szczerze. Ale już nie tak mocno. Nie z takim poświęceniem. To już nie to choć nadal jest miłością i pozwala drżeć emocjom.
Autor cytatu: kallwik

czasami ufam bezgranicznie  nie... teksty

meryx3 dodano: 13 luty 2013

czasami ufam bezgranicznie, nie patrzę na przeszłość i przyszłość. staram się żyć w teraźniejszości i z wielkim zapałem ogarniam to skurwiałe społeczeństwo. czasem jestem zbyt wulgarna. wtedy odsuwają się ode mnie najbliżsi, ale zostają ci, których mogę nazwać prawdziwymi przyjaciółmi. czasami upadam, ale mam kogoś, kto jest wtedy ze mną i podaje mi rękę, by nie spaść jeszcze niżej. czasem chcę coś osiągnąć, ale zwykle kończy się na planach i analizach pragnień. czasem po prostu żyję i korzystam z każdego dnia jak najlepiej mogę, bo żyję tylko raz i niczego w życiu nie chcę żałować. proste.
Autor cytatu: kinia10107

prędzej  czy później   ludzie  za... teksty

meryx3 dodano: 13 luty 2013

prędzej, czy później - ludzie, za których teraz skoczyłabyś w ogień - spierdolą Ci życie.
Autor cytatu: kinia10107

Patrze na stare zdjęcia i to rodzi... teksty

meryx3 dodano: 13 luty 2013

Patrze na stare zdjęcia i to rodzi uśmiech straszny, wtedy myśleliśmy że jesteśmy siebie warci.
Autor cytatu: kinia10107

podobno nie mam uczuć i jestem zbyt... teksty

meryx3 dodano: 12 luty 2013

podobno nie mam uczuć i jestem zbyt oschła. podobno jestem arogancka, wredna, podła i nie miła. podobno, zajebiście mi się z tym żyje.
Autor cytatu: kinia10107

przyjaźń. pamiętasz definicję... teksty

meryx3 dodano: 11 luty 2013

przyjaźń. pamiętasz definicję tego słowa? to było coś niezniszczalnego, coś co miało trwać wiecznie. mieliśmy wzajemnie o siebie walczyć i nigdy się nie poddawać. mieliśmy żyć w zupełnej szczerości, a nie w milionach kłamstw, które pisane były pomiędzy nami każdego dnia. zapomniałeś już, jak powtarzałeś wiele razy, że zawsze będziesz przy mnie, że nigdy nie odejdziesz, a jeżeli coś takiego nastąpi, to będziesz zwykłym skurwielem, który nie posiada uczuć? pamiętasz to? przecież to ty sam powtarzałeś mi te słowa przez wiele miesięcy, a teraz co? tak nagle wszystko się skończyło, ponieważ coś poszło nie po twojej myśli? czy może tak było ci wygodniej uciec i nie przyznać się do pomyłki, popełnionego błędu, którym były twoje puste obietnice?
Autor cytatu: remember_

przyjaźń? z każdym dniem coraz... teksty

meryx3 dodano: 9 luty 2013

przyjaźń? z każdym dniem coraz bardziej w nią wątpię. coraz bardziej ocieka fałszywością. jeśli masz kogoś takiego, kogo nazywasz przyjacielem to czy tak naprawdę go doceniasz? a czy kiedykolwiek musiał Ci dawać szanse, lub nawet i dwie bo popełniłeś błąd? a może tak zastanów się. jakby pojawił się Twój ideał chłopaka i musiałabyś wybrać pomiędzy miłością a przyjaźnią. i tak szczerze to co byś wybrała?
Autor cytatu: kinia10107

Jeśli twierdzisz  że kochasz to... teksty

meryx3 dodano: 9 luty 2013

Jeśli twierdzisz, że kochasz to walcz. Nawet jeśli niby nie ma już po co, to walcz. Bo jeśli nie spróbujesz to nie dowiesz sie, czy było warto, czy nie. A będziesz żałować, że odpuściłaś.
Autor cytatu: kinia10107

bo ja po prostu potrzebuję kogoś... teksty

meryx3 dodano: 9 luty 2013

bo ja po prostu potrzebuję kogoś, kto będzie mnie w odpowiednim momencie kopał w dupę mówiąc ' rusz się, walcz o to życie!'. kto poda mi rękę i zaoferuje swoją pomoc, chociażby tylko w postaci samego 'będę tu zawsze'. kogoś kto powie mi , że we mnie wierzy - pokładając we mnie jakiekolwiek nadzieje.
Autor cytatu: kinia10107

''wiesz co sądzę o wyznawaniu... teksty

meryx3 dodano: 9 luty 2013

''wiesz co sądzę o wyznawaniu miłości po trzech piwach? miłość to to, co czuje serce, nie to co płynie w żyłach...''
Autor cytatu: kinia10107

życie jest bez jakiegokolwiek sensu.... teksty

meryx3 dodano: 9 luty 2013

życie jest bez jakiegokolwiek sensu. ludzie ranią sądząc, że o tym nie wiedzą. odchodzą, bez powodu, tłumacząc, że tak będzie lepiej. kłamią, bo prawda bywa zbyt szczera. oszukują, tylko po to, by wiodło się lepiej. zadają ból, by mieć satysfakcję z dokonanych czynów. opuszczają, bo tak im dobrze, gwarantując Nam przy tym samotność. a sam Bóg nie potrafi nad tym zapanować. stworzył człowieka, po czym zesłał go na ziemię, dając mu główny i jedyny cel w życiu: ból.
Autor cytatu: kinia10107

Pozory mylą  a ludzie kurwa zawodzą. teksty

meryx3 dodano: 9 luty 2013

Pozory mylą, a ludzie kurwa zawodzą.
Autor cytatu: kinia10107

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV