głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 wyjebane mam na to kto co za plecami gada. masz mi coś do powiedzenia? w cztery oczy sprawe załatw. wyjebane mam a pała będzie zawsze pałą. wara od mojej rodzin

meryx3

meryx3.moblo.pl
wyjebane mam na to kto co za plecami gada. masz mi coś do powiedzenia? w cztery oczy sprawe załatw. wyjebane mam a pała będzie zawsze pałą. wara od mojej rodziny od pr
wyjebane mam na to kto co za plecami... teksty

meryx3 dodano: 25 marca 2013

wyjebane mam na to, kto co za plecami gada. masz mi coś do powiedzenia? w cztery oczy sprawe załatw. wyjebane mam, a pała będzie zawsze pałą. wara od mojej rodziny, od przyjaciół trzym się z dala. wyjebane mam, pochwalasz pseudo kumpelskie rozkminki. ci pieprzeni aferzyści, których co dzień miasto krzywdzi.
Autor cytatu: 2810

chcę móc mówić że to dzięki... teksty

meryx3 dodano: 2 marca 2013

chcę móc mówić, że to dzięki niemu jestem najszczęśliwszą dziewczyną pod słońcem, że dzięki niemu na co dzień czuję ten sens, że dzięki niemu oddycham, że to nie fikcja, ani wymysł wyobraźni, że to jego serce pompuje moją krew, że jak życie, dla mnie On jest sercem, i wszystkim tym co posiadam, a czego nadal potrzebuję. / endoftime.
Autor cytatu: endoftime

mężczyzna Twojego życia to nie ten... teksty

meryx3 dodano: 2 marca 2013

mężczyzna Twojego życia to nie ten, który spędzi z Tobą noc, a potem po prostu odejdzie, nie zważając na jakiekolwiek konsekwencje. prawdziwy mężczyzna będzie całował Twój rosnący od ciąży brzuch i mimo, że jeszcze do tego nie dojrzał i oboje tego nie planowaliście, będzie przy Tobie i za cholerę nie pozwoli Cię skrzywdzić.

I owszem mogę wszystko. Mogę jej... teksty

meryx3 dodano: 23 luty 2013

I owszem, mogę wszystko. Mogę jej wyjebać, mogę sprawić by jej życie stało się koszmarem. Ale nie potrzebuje tej satysfakcji.
Autor cytatu: 27sekund

Wydaje się człowiekowi że go nic... teksty

meryx3 dodano: 23 luty 2013

Wydaje się człowiekowi, że go nic nie ruszy. Że się tak dobrze zabezpieczył. A to i tak ukłuje i boli. Siedzi gdzieś tak głęboko i nie można się tego pozbyć.
Autor cytatu: imany

http: demotywatory.pl 3256533 Nigdy... teksty

meryx3 dodano: 21 luty 2013

'Jeśli odchodzisz od faceta to... teksty

meryx3 dodano: 21 luty 2013

'Jeśli odchodzisz od faceta, to trzymaj się od niego z daleka, nawet jeżeli serce miałoby Ci pękać z bólu.'

teraz słowa dokończą to co... teksty

meryx3 dodano: 19 luty 2013

teraz słowa dokończą, to co zaczęły czyny, przecież kurwa nie mówię, że nie jestem bez winy z ciężkim sercem nawijam, o tym że z nami koniec, a myślałem że zawsze staniesz po mojej stronie. / chada.
Autor cytatu: kinia10107

 masz jakiś problem?  no ja... teksty

meryx3 dodano: 19 luty 2013

- masz jakiś problem? - no ja problem mam, a ty zaraz możesz nie mieć zębów.
Autor cytatu: kinia10107

Czasem uciekam gdzieś chociaż wiem... teksty

meryx3 dodano: 18 luty 2013

Czasem uciekam gdzieś, chociaż wiem że nie warto. To powraca cały czas i uderza w moją słabość./KaWu

E wczoraj oglądałem zdjęcia... teksty

meryx3 dodano: 18 luty 2013

E, wczoraj oglądałem zdjęcia, brat.. nic już nie jest tak prawdziwe jak te zdjęcia, tamte miejsca patrz

III.	 I tak Ty jesteś właśnie dla... teksty

meryx3 dodano: 18 luty 2013

III. I tak, Ty jesteś właśnie dla mnie taką osobą. Wnosisz w moje życie coraz więcej. Dzięki Tobie zaczęłam powoli się zbierać w jedną całość, dosłownie ożyłam. Zmieniam odrobinę swój styl, zachowuję większy dystans do pewnych spraw i co najważniejsze nie płaczę. Nie dlatego, że nie chcę, lecz dlatego, że zrozumiałam przy Tobie, że łzy nie mają prawa niszczyć mojego życia, ani tym bardziej powracająca przeszłość. Do Ciebie można pisać praktycznie z każdą błahostką i wiem, że Ty tego nie olejesz, wręcz przeciwnie. Zawsze dasz jakieś swoje zdanie, pokażesz mi swój pogląd na dany temat… Co spowoduje, że ja też zacznę spoglądać na wszystko z innej strony i wyciągać pewne wnioski. Pomimo, że ostatnio troszkę Ci ‘ spamowałam’, to i tak się do mnie odezwałaś, kiedy tylko już mogłaś pisać..
Autor cytatu: remember_

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV