głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 Każde z nas ma wady znamy się na wylot ale umieć je znieść to dla mnie znaczy miłość. Nieuzasadnione słowa krytyki pierdolić wszystkich co się doszukują tanich

meryx3

meryx3.moblo.pl
Każde z nas ma wady znamy się na wylot ale umieć je znieść to dla mnie znaczy miłość.
Każde z nas ma wady  znamy się na... teksty

meryx3 dodano: 2 października 2013

Każde z nas ma wady, znamy się na wylot, ale umieć je znieść, to dla mnie znaczy miłość.

Nieuzasadnione słowa krytyki... teksty

meryx3 dodano: 16 września 2013

Nieuzasadnione słowa krytyki, pierdolić wszystkich, co się doszukują tanich sensacji:

Jedno słowo może zabić  drugie... teksty

meryx3 dodano: 16 września 2013

Jedno słowo może zabić, drugie może dać nadzieje, ale trzecie, czasami lepiej zostawić dla siebie

Gniew z czasem mija  pozostaje żal... teksty

meryx3 dodano: 16 września 2013

Gniew z czasem mija, pozostaje żal, głownie łatwo zapomnieć o błędach, natomiast o ludziach dużo trudniej, a wystarczy odrobina dobrych chęci.

Spójrz na to co działo się rok... teksty

meryx3 dodano: 9 września 2013

Spójrz na to co działo się rok temu. Czy nie jesteś innym człowiekiem? Czy nie opuścili Cię inni ludzie? Przemyśl to i nie żałuj niczego.

ludzie się kłócą  trzaskają... teksty

meryx3 dodano: 28 sierpnia 2013

ludzie się kłócą, trzaskają drzwiami i nienawidzą. są momenty, w których chcą się pozabijać, pozamykać te rozdziały i zacząć nowe życie. chcą odejść, jednak ludzie też się kochają i to każe im wracać.
Autor cytatu: patteek

Po raz kolejny się na tobie... teksty

meryx3 dodano: 28 sierpnia 2013

Po raz kolejny się na tobie zawiodłam, ale pomimo tego nadal nie potrafię z ciebie zrezygnować. Nadal mam nadzieje, że przemyślisz wszystko i spróbujesz, spróbujesz ze mną. Przyjedziesz niespodziewanie do mnie i powiesz mi jak wiele dla ciebie znaczę.
Autor cytatu: patteek

Nie chcę wiele. Chcę tylko Twojej... teksty

meryx3 dodano: 28 sierpnia 2013

Nie chcę wiele. Chcę tylko Twojej obecności, chcę byś był przy mnie, gdy grunt pod nogami powoli zaczyna się odsuwać. Chcę byś wtedy mnie przytulił, dodał otuchy i powiedział, że wszystko będzie dobrze. Chcę żebyś pocieszał mnie, w te złe dni, gdy nie mam już na nic sił, wtedy gdy życie zaczyna mnie dręczyć. Chcę żebyś mnie wpierał, gdy jest tak cholernie ciężko. Chcę żebyś tulił mnie do siebie, gdy krzyczę ` jak bardzo Cię nienawidzę `, bo wiesz że tak nie jest. Wiesz, że krzyczę tak wyłącznie w złości. Wiesz, że za bardzo Cię kocham, by Cię nienawidzić. Chcę Twojej miłości, Twojego ciepłego uczucia. I nie musisz tak do końca mnie rozumieć, bo wiem, że jestem trudna do ogarnięcia. Ale chcę żebyś po prostu przy mnie był, starał się , był dla mnie oparciem. I wiesz przy Tobie czuje się na prawdę bezpieczna, ale chciałabym jeszcze poczuć, że wszystko mam przy sobie. Więc proszę nie rań. Czy to tak wiele?
Autor cytatu: patteek

Nasza dalsza konwersacja nie ma... teksty

meryx3 dodano: 28 sierpnia 2013

Nasza dalsza konwersacja nie ma najmniejszego sensu merytorycznego, albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, a twoja elokwencja nie jest adekwatna do mojej erudycji, co koliduje z moimi imperatywami. krótko mówiąc - spierdalaj.
Autor cytatu: patteek

Bo to on jest od kilkunastu miesięcy... teksty

meryx3 dodano: 28 sierpnia 2013

Bo to on jest od kilkunastu miesięcy tą najważniejszą osobą w moim życiu, a dlaczego ? Bo to on jako jedyny ma do mnie nieziemską cierpliwość, on nadaje życiu sens, bo dzięki niemu mam dla kogo żyć, bo przy nim za każdym razem czuję się tak jak nigdy wcześniej, bo jego życie jest moim życiem, bo nie liczy się nic oprócz tego żeby na jego słodkiej japce widniał uśmiech, bo mimo wielu zła on nadal był, jest i będzie.
Autor cytatu: patteek

a kiedy za mną zatęsknisz... teksty

meryx3 dodano: 28 sierpnia 2013

a kiedy za mną zatęsknisz, pamiętaj, że pozwoliłeś mi odejść.
Autor cytatu: patteek

Aż w końcu przychodzi taki moment... teksty

meryx3 dodano: 28 sierpnia 2013

Aż w końcu przychodzi taki moment, kiedy czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens. Zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień, ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego, co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń.
Autor cytatu: patteek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV