głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jest w ogóle jakaś miara szczęścia?. Taa promile. Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna pocałuj ją

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jest w ogóle jakaś miara szczęścia?. Taa promile.
  Jest w ogóle jakaś miara... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

- Jest w ogóle jakaś miara szczęścia?. - Taa, promile.

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję - wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami paców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz - będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w Tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cię stracić, chociaż często narzeka.

Ja po prostu... ja nie chciałam być... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Ja po prostu... ja nie chciałam być tam z nim. Nie chciałam, żeby mnie dotykał ani kładł się na mnie, ani obok mnie. Nie chciałam być nigdzie w jego pobliżu. To było obrzydliwe. Nie mogłam uwierzyć. Czekałam na niego tak długo, tęskniłam za nim i kochałam go, a kiedy ledwo mnie dotknął, poczułam, że nie zniosę jego dotyku.

Nie żałuj  nigdy nie żałuj  że... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś.

Bywają rozstania niezależne od... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Bywają rozstania niezależne od dwojga. Bolesne, bo żadne go nie chce.

Nie oszukujmy samych siebie. Nie... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Nie oszukujmy samych siebie. Nie chodźmy tygodniami z podpuchniętymi od płaczu oczami w złości na wszystkich, nie popadajmy w bagno, nie spalajmy papierosa za papierosem w nadziei że umrzemy i że nam to pomoże, bo wydaje nam się że jedyna osoba w naszym życiu, którą naprawdę kochaliśmy tak po prostu nas zostawiła. Zabawiła się. Nie okłamujmy życia. Nie okłamujmy siebie. Na tej ziemi każdy ma swój klucz do szczęścia, w każdym zakamarku naszego życia mieści się podpowiedź kim jest osoba warta naszej uwagi, warta nas... kto Cię zostawia ten traci. Stać Cię na lepszego, na innego, nie bądź głupia - słyszę to na co dzień i wiem że też nie jedna z was. A największym naszym błędem jest nadzieja... a może się zmieni, a może zrozumie, może przeprosi... - nie oszukujmy się kurwa, oni na nas nie zasługują... Tylko, że żadna z nas nie zrozumie tego i dalej będzie tęsknić, płakać, nie spać, myśleć, kochać... Widocznie taka jest kolej losów... Chyba czas mi się z tym pogodzić.

Szła ze słuchawkami w uszach przez... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Szła ze słuchawkami w uszach przez miasto, krople deszczu wystukiwały jej ulubiony bit o blachę na daszku nad tym 'cudownym osiedlem'. Wiadomo, było cudowne bo tylko tam mogła go spotkać siedzącego z kumplami na murku, palącego fajki i nucącego jakiś ulubiony kawałek z rapu. Tego dnia było jednak inaczej, wychyliła się zza ściany obdartej kamienicy i nie widziała go. Bez chwili zastanowienia ruszyła po skrzypiących schodach na górę, stanęła przed drzwiami jego mieszkania jak wryta. Wsłuchiwała się w odgłosy. Jego ojciec znów robił mu awanturę o to że pije, że pali, że nie wraca na noc. Stała i nasłuchiwała. Wtedy drzwi tak nagle się otworzyły. Wyszedł. Wyszedł nieźle wkurwiony. Nic nie powiedział, popatrzył i zbiegł szybko na dół, usiadł na klatce schodowej wyciągnął jakieś 'trawsko' i zaczął się jarać. Podeszłam i usiadłam na najniższym schodzie patrząc mu głęboko w oczy. Co się dzieje? - zapytałam - Dlaczego to robisz?. - Codzienność malutka (odparł) codzienność...

  Boje się ze przestaniesz mnie... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

- Boje się ze przestaniesz mnie kochać. - Nie bój się nigdy nie zacznę...

Dla niektórych Twój upadek jest... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Dla niektórych Twój upadek jest jebaną satysfakcją.

Ty mówisz: Życie to wredna dziwka.... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Ty mówisz: Życie to wredna dziwka. Ja na to: Płacisz, więc wymagaj.

Nie widzę już sensu w tym wszystkim... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Nie widzę już sensu w tym wszystkim, ale brnę dalej, jak głupia. Nawet nie wiem, czy na pewno mnie kochasz, czy jesteś ze mną z nudów. Nie jestem pewna, czy nie całujesz mnie tylko po to, żeby pokazać kumplom, że masz kogo całować. Czy nie przytulasz mnie tylko po to, żeby stwarzać pozory. Nie obchodzi mnie to. Dalej będę pozwalać się całować, przytulać i pozwalać mówić puste 'kocham Cię'.

Ja nie chce drogich prezentów  mi... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Ja nie chce drogich prezentów, mi wystarczy czerwona różyczka. Nie chce kolacji w restauracji, wolę spacer po parku. Nie chcę być z Tobą dla pieniędzy, dla prestiżu. Chcę być z Tobą bo, Cię kocham. Bo uwielbiam patrzeć w twoje oczy, słuchać Twojego głosu, dotykać Twoich dłoni. Chcę po prostu być blisko Ciebie bez zbędnych elementów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV