głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Czasami trzeba przejrzeć się w cudzych oczach znaleźć na chwilę w cudzych ramionach żeby zrozumieć gdzie jest nasze miejsce i nasza prawdziwa miłość. I strzeż m

memoirs

memoirs.moblo.pl
Czasami trzeba przejrzeć się w cudzych oczach znaleźć na chwilę w cudzych ramionach żeby zrozumieć gdzie jest nasze miejsce i nasza prawdziwa miłość.
Czasami trzeba przejrzeć się w... teksty

memoirs dodano: 15 listopada 2010

Czasami trzeba przejrzeć się w cudzych oczach, znaleźć na chwilę w cudzych ramionach, żeby zrozumieć, gdzie jest nasze miejsce i nasza prawdziwa miłość.

I strzeż mnie Boże  żebym nie... teksty

memoirs dodano: 15 listopada 2010

I strzeż mnie Boże, żebym nie złamała piątego przykazania dekalogu 'nie zabijaj', kiedy zobaczę tę szmatę na oczy.

Za grzecznych chłopców się... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Za grzecznych chłopców się wychodzi, a skurwieli się kocha.

Wiesz  co się dzieje  kiedy kogoś... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Wiesz, co się dzieje, kiedy kogoś zranisz? Kiedy kogoś zranisz, zaczyna Cie mniej kochać.

Chodziliśmy nie szukając się  ale... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć.

  Jest w ogóle jakaś miara... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

- Jest w ogóle jakaś miara szczęścia?. - Taa, promile.

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję - wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami paców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz - będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w Tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cię stracić, chociaż często narzeka.

Ja po prostu... ja nie chciałam być... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Ja po prostu... ja nie chciałam być tam z nim. Nie chciałam, żeby mnie dotykał ani kładł się na mnie, ani obok mnie. Nie chciałam być nigdzie w jego pobliżu. To było obrzydliwe. Nie mogłam uwierzyć. Czekałam na niego tak długo, tęskniłam za nim i kochałam go, a kiedy ledwo mnie dotknął, poczułam, że nie zniosę jego dotyku.

Nie żałuj  nigdy nie żałuj  że... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś.

Bywają rozstania niezależne od... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Bywają rozstania niezależne od dwojga. Bolesne, bo żadne go nie chce.

Nie oszukujmy samych siebie. Nie... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Nie oszukujmy samych siebie. Nie chodźmy tygodniami z podpuchniętymi od płaczu oczami w złości na wszystkich, nie popadajmy w bagno, nie spalajmy papierosa za papierosem w nadziei że umrzemy i że nam to pomoże, bo wydaje nam się że jedyna osoba w naszym życiu, którą naprawdę kochaliśmy tak po prostu nas zostawiła. Zabawiła się. Nie okłamujmy życia. Nie okłamujmy siebie. Na tej ziemi każdy ma swój klucz do szczęścia, w każdym zakamarku naszego życia mieści się podpowiedź kim jest osoba warta naszej uwagi, warta nas... kto Cię zostawia ten traci. Stać Cię na lepszego, na innego, nie bądź głupia - słyszę to na co dzień i wiem że też nie jedna z was. A największym naszym błędem jest nadzieja... a może się zmieni, a może zrozumie, może przeprosi... - nie oszukujmy się kurwa, oni na nas nie zasługują... Tylko, że żadna z nas nie zrozumie tego i dalej będzie tęsknić, płakać, nie spać, myśleć, kochać... Widocznie taka jest kolej losów... Chyba czas mi się z tym pogodzić.

Szła ze słuchawkami w uszach przez... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Szła ze słuchawkami w uszach przez miasto, krople deszczu wystukiwały jej ulubiony bit o blachę na daszku nad tym 'cudownym osiedlem'. Wiadomo, było cudowne bo tylko tam mogła go spotkać siedzącego z kumplami na murku, palącego fajki i nucącego jakiś ulubiony kawałek z rapu. Tego dnia było jednak inaczej, wychyliła się zza ściany obdartej kamienicy i nie widziała go. Bez chwili zastanowienia ruszyła po skrzypiących schodach na górę, stanęła przed drzwiami jego mieszkania jak wryta. Wsłuchiwała się w odgłosy. Jego ojciec znów robił mu awanturę o to że pije, że pali, że nie wraca na noc. Stała i nasłuchiwała. Wtedy drzwi tak nagle się otworzyły. Wyszedł. Wyszedł nieźle wkurwiony. Nic nie powiedział, popatrzył i zbiegł szybko na dół, usiadł na klatce schodowej wyciągnął jakieś 'trawsko' i zaczął się jarać. Podeszłam i usiadłam na najniższym schodzie patrząc mu głęboko w oczy. Co się dzieje? - zapytałam - Dlaczego to robisz?. - Codzienność malutka (odparł) codzienność...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV