głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jeśli boisz się sparzyć nigdy się nie ogrzejesz. Tylko jeśli próbujesz możesz mieć nadzieję. Możesz żyć smutkiem albo przeżyć smutek. Możesz się pogrążać lecz j

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jeśli boisz się sparzyć nigdy się nie ogrzejesz. Tylko jeśli próbujesz możesz mieć nadzieję. Możesz żyć smutkiem albo przeżyć smutek. Możesz się pogrążać lecz jaki bę
Jeśli boisz się sparzyć  nigdy... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

Jeśli boisz się sparzyć, nigdy się nie ogrzejesz. Tylko jeśli próbujesz, możesz mieć nadzieję. Możesz żyć smutkiem, albo przeżyć smutek. Możesz się pogrążać, lecz jaki będzie skutek. Piję zdrowie tych, którzy nie mają szczęścia. Piję za to by przestali się zadręczać. Piję za Ciebie, za Twoją przyszłość. Mogliśmy wszystko, szkoda, że nam nie wyszło...

Piszę mój list w barze pustych... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

Piszę mój list w barze pustych marzeń. Na razie będziemy się widywać rzadziej. Wyszło jak wyszło, nie wiem jaka jest przyszłość. Lecz muszę zapłacić za to, że myślałam tylko o sobie. Dzisiaj sama zostałam, ale mam nadzieję, że Tobie ułoży się wspaniale.

W życiu każdego człowieka są... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

W życiu każdego człowieka są takie momenty, kiedy okazuje się, że jesteśmy na rozstaju dróg. Decyzje, które wtedy podejmiemy mogą zaważyć na całej naszej przyszłości. Oczywiście, kiedy stajemy twarzą w twarz z czymś nieznanym,większość z nas woli odwrócić się i zawrócić. Są takie momenty w naszym życiu,kiedy znajdujemy siebie na tym rozstaju dróg. Ale co jakiś czas ludzie dążą do czegoś lepszego. Czegoś, co znajduje się poza bólem samotności i poza odwagą i śmiałością, by wpuścić kogoś do swojego życia. Lub by dać komuś drugą szansę.Coś poza cichą sferą marzeń. ’Bo tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteś. I tylko wtedy, gdy jesteś poddany próbie masz szansę dowiedzieć się, kim możesz być. Osoba, którą chciałbyś być, istnieje. Gdzieś po drugiej stronie ciężkiej pracy, nadziei i wiary. I poza bólem serca i strachem przed tym, co nas czeka.

Czule dotykać i być delikatnym... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

Czule dotykać i być delikatnym potrafi tylko ten, kto czułego dotyku sam potrzebuje.

Wątpię w siebie  wątpię w Ciebie... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

Wątpię w siebie, wątpię w Ciebie, wątpię w nas.

Tak trudno zrozumieć swoje... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

Tak trudno zrozumieć swoje przeznaczenie, zwłaszcza kiedy jest nim samotność. Jak wytłumaczyć sercu, aby nie kochało, nie robiło nadziei? Co zrobić, gdy nie ma się zaufania, a chce się być kochanym?! Jak poradzić sobie z myślami i pragnieniem tak wielkim, że szuka się na siłę tego, czego nie można osiągnąć... Jak żyć, gdy jedyne co Cię otacza to pustka, której niczym nie możesz wypełnić... Co zrobić, jak podążać, aby znaleźć to, czego się się szuka i tak bardzo potrzebuje...?

Wspomnienia to do siebie maja  chcesz... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

Wspomnienia to do siebie maja, chcesz czy nie i tak wracają.

Prostych słów się boi największy... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

Prostych słów się boi największy nawet twardziel.

Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę, ja zrobię z niego burdel!

Morał tej bajki jest krótki i... teksty

memoirs dodano: 19 listopada 2010

Morał tej bajki jest krótki i niektórym znany: faceci to chuje, a i tak ich kochamy!

Nie odnajdziesz uczuć w dużych... teksty

memoirs dodano: 18 listopada 2010

Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca. I czystość poda dłoń i polecimy w odchłań, nie mówmy o pieniądzach, nie ma tej chwili w kosztach. Cały świat może być Twój jak słońce na blokach, uwierz mi, jeszcze się w Polsce zakochasz! Chodź pokaże Ci miasto z perspektywy chmur, razem z wiatrem ponad wieżowcami, skrót do wolności wrót i przed siebie za światłem.

Mamo  musisz zrozumieć  że ja już... teksty

memoirs dodano: 18 listopada 2010

Mamo, musisz zrozumieć, że ja już taka jestem. Twoje argumenty na nic się nie zdadzą, bo ja się nie zmienię. Wiedz, że doceniam to, że masz do mnie zaufanie i dziękuję za to. Kocham swoje życie takie, jakie jest. Imprezy, alkohol i wracanie do domu nad ranem. Spotkania ze znajomymi, wyjazdy na spontana w najdalsze miejsca Polski. Nie martw się o mnie. Mam chłopaka i mimo, że tak bardzo się różnimy, kocha mnie i nie pozwoli, by stała mi się krzywda. Wiem, że trudno to ogarnąć, ale tak to wygląda. Nie będę marnować życia, siedząc w domu, bez żadnych większych akcji. Wolę pisać po murach, brać udział w nielegalnych pojedynkach ulicznych i uciekać przed policją. Mamo, musisz mi wybaczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV