głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Będę kochać Cię w poniedziałek Ty będziesz ranił mnie we wtorek zabije Cię w czwartek jeśli nie zatrzymasz mnie w środę. Wybaczę Ci w piątek ponownie zobaczymy

memoirs

memoirs.moblo.pl
Będę kochać Cię w poniedziałek Ty będziesz ranił mnie we wtorek zabije Cię w czwartek jeśli nie zatrzymasz mnie w środę. Wybaczę Ci w piątek ponownie zobaczymy się
Będę kochać Cię w poniedziałek... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Będę kochać Cię w poniedziałek, Ty będziesz ranił mnie we wtorek, zabije Cię w czwartek jeśli nie zatrzymasz mnie w środę. Wybaczę Ci w piątek, ponownie zobaczymy się w sobotę. Zapomnę wszystko w niedziele.

Bliskim mów  gdyby pytali  że... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Bliskim mów, gdyby pytali, że chwilowo zmieniałam adres, że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości.

Słodki Boże mój  Ty wiesz że nie... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Słodki Boże mój, Ty wiesz że nie mam dokąd już stąd spierdalać.

  Miasto nocą nie ukoi bólu  w moim... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

` Miasto nocą nie ukoi bólu, w moim sercu cisza trwa. ` - Robert Gawliński 'Bogowie zimni jak kamień'

Funkcjonuję. To dobre słowo na... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Funkcjonuję. To dobre słowo na obecny stan rzeczy. Chodzę, mówię i oddycham ciepłym powietrzem, czasami nawet próbuję się uśmiechać.

Właściwie  to dobre słowo. Taka... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Właściwie, to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego, czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie dobrze, to znaczy, nie, nie dobrze, ale prawie źle, ale po co Ci o tym mówić. Właściwie zdrowa, to znaczy chora, może była chora, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właściwie zdrowa, ale nie Twoja sprawa. Właściwie myślałam, żeby do Ciebie zadzwonić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwonić, ale nie wiem, co powiedzieć, więc słowo właściwie i tak da Ci do zrozumienia, że nie dzwoń Ty również. Właściwie mam czas - i tylko głos się zawiesza na tym słowie właściwie. Jakby to słowo miał swój specjalny akcent, niepolski, lekko przeciągły, śpiewny, następujący po sylabie wła... oddzielony pauzą od reszty. Właściwie - to znaczy prawie kłamstwo. Właściwie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszystko.

Najpierw chcieliśmy być   się nie... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Najpierw chcieliśmy być - się nie udało. zatem później postanowiliśmy odejść - to też nam nie wyszło. A teraz stoimy gdzieś pomiędzy i z braku pomysłu co dalej, bawimy się w uczucia.

Szczęście znajduje się w Tobie.... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Szczęście znajduje się w Tobie. Zaczyna się na dnie Twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie Ci zło wyrządzają.

Elegancja nie polega na włożeniu... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Elegancja nie polega na włożeniu nowej sukienki.

Żeby funkcjonować  ty też musisz... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Żeby funkcjonować, ty też musisz pić, bo potrafisz oddychać, ale nie potrafisz żyć.

Wyobraź sobie idealne wspomnienia... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Wyobraź sobie idealne wspomnienia rozrzucone po całej podłodze. Sięgam po telefon bo nie potrafię już dłużej z tym walczyć. I rozmyślam czy czasami przewijam się przez Twój umysł. Mi zdarza się to cały czas. Jest kwadrans po pierwszej, jestem zupełnie sama i potrzebuję Cię teraz. Powiedziałam, że nie dzwoniłbym, ale zupełnie straciłem kontrole i potrzebuję Cię teraz. I nie wiem jak mogłabym obejść się bez tego. Ja po prostu potrzebuję Cię teraz. Kolejny zastrzyk whisky, nie mogę przestać patrzeć się na drzwi. Marzę że nadejdziesz zamiatając tak jak to robiłeś kiedyś. I rozmyślam czy czasami przewijam się przez Twój umysł. Mi zdarza się to cały czas.

I znów mam ochotę pierdolnąć... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

I znów mam ochotę pierdolnąć uczuciami o ścianę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV