głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs część 4. Zaślepiona marnymi sygnałami przeoczyłam fakt najistotniejszy że nikt ich już nie wysyła.Jak mogłam kiedyś sądzić iż się rozumiemy? Teraz zaczynam myś

memoirs

memoirs.moblo.pl
część 4. Zaślepiona marnymi sygnałami przeoczyłam fakt najistotniejszy że nikt ich już nie wysyła.Jak mogłam kiedyś sądzić iż się rozumiemy? Teraz zaczynam myśle
 część 4. Zaślepiona marnymi... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 4.) Zaślepiona marnymi sygnałami, przeoczyłam fakt najistotniejszy - że nikt ich już nie wysyła.Jak mogłam kiedyś sądzić, iż się rozumiemy? Teraz zaczynam myśleć, że żadne z nas nie miało nawet najmniejszego pojęcia, co kryje się w umyśle drugiego. Twoje nieustanne zmiany, zmieniały coś we mnie samej. Wiesz, że nawet potrafiliśmy się do siebie tak doskonale dopasować? Doskonale dla mnie. Ale cóż ja mogę wiedzieć o doskonałości, nie mając przy sobie Ciebie? Bywały dni, kiedy z radością odliczałam każdą sekundę do naszego kolejnego spotkania. Zdarzało się również, iż ogarniała mnie panika na samą myśl, że mógłbyś mnie zobaczyć. W takich chwilach bałam się Ciebie tak bardzo, iż niemal strach ten obezwładniał mnie, niczym dusiciel - odbierając mi każdy haust powietrza.

 część 3. I nawet teraz nie ma... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 3.) I nawet teraz nie ma żadnych "nas". Jestem tylko ja, i jesteś tylko ty. Prawdopodobnie pragniemy dwóch, skrajnie różnych rzeczy. Które z nas jest silniejsze na tyle, by przecząc swym instynktom, doprowadzić to wszystko do przejrzystego końca? Ty zdecydowałeś się jednak czegoś dokonać. Twój ruch nie był ani prosty, ani sensowny, a może i nawet nie był przemyślany... Choć, może po prostu był tak oczywisty, iż nie musisz pozwalać sobie na robienie jeszcze czegokolwiek, i tylko ja jestem tak bardzo nie rozumna, iż nie potrafię tego odczytać? Chciałabym wiedzieć, czy Twoim posunięciem było zejście z naszej drogi? Może już nawet nie mam o co walczyć, bo nawet nie zauważyłam, że nie ma Cię nigdzie w pobliżu?

 część 2. Myślałam że idziemy... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 2.) Myślałam, że idziemy naprzód, przekraczając po drodze wszystkie bariery, a tak naprawdę postąpiliśmy naprzód zaledwie dwa duże kroki, by potem cofnąć się setką małych, nieporadnych, niepewnych kroczków. Nawet oboje minęliśmy punkt wyjścia. Stoimy teraz daleko za nim. Jak mamy znów do niego dojść? Czy w ogóle możemy się ruszyć? Czy też będziemy stać tak, dopóki los nie pośle nas na inne drogi?Chciałabym, abyś wiedział, że bez Ciebie nie postąpię ani jednego kroku. Bez Ciebie ta droga jest dla mnie nie do przebycia. Nie ma sensu, bym kroczyła nią samotnie, skoro ona jest stworzona dla nas dwojga. Wybacz, pewnie nawet nie mam prawa tak o nas pisać.

 część 1. Dlaczego kiedy zamykam... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 1.) Dlaczego, kiedy zamykam swoje oczy, to widzę Twoją twarz? Dlaczego, tak często przekonuję samą siebie, że tak bardzo chcemy się spotkać, mimo iż ciągle od siebie uciekamy? Dlaczego wciąż żyję mylnymi wrażeniami, które opisują mi Ciebie takim, jakim chciałabym żebyś był?Jedyna pewna rzecz, którą o sobie wiemy to to, że istniejemy. I choćbym, nie wiem, jak bardzo chciała się okłamywać, to i tak znikąd nie dostanę nigdy potwierdzenia, czy tak jest w istocie.Teraz już nawet nie wiem, czy to, że nasze decyzje tak bardzo nas od siebie oddaliły były uzasadnione, czy też nie.

Pokochał mnie za oczy nie za efekt... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Pokochał mnie za oczy, nie za efekt uzyskany za pomocą cieni i podkręcającej maskary. Pokochał mnie za włosy, te poranne niesforne kosmyki, nie rezultat długiej walki z suszarką, prostownicą i lakierem do włosów. Pokochał mnie w tym wygodnym, rozciągniętym dresie, w którym w niedzielę wcinam czekoladowe lody przed telewizorem. Pokochał mnie za wredne docinki, a nie za wszystkie teksty przygotowane w celu jak najlepszego zaprezentowania się. Pokochał mnie taką jaka jestem, dlatego wiem, że już na zawsze. // ;****

Nienawidzę Cię za to że... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Nienawidzę Cię za to, że pojawiłeś się w moim życiu i wywróciłeś wszystko do góry nogami... Nienawidzę Cię za to, że patrzyłeś się w moją stronę, ale nie na mnie... Nienawidzę Cię za to, że jesteś tak pewny siebie, a mnie wciąż dręczy głupia nieśmiałość... Nienawidzę Cię za to, że żyjesz sobie w beztrosce, podczas gdy ja umieram... Nienawidzę Cię za to, że wciąż, nieustannie muszę Cię kochać... tą znienawidzoną miłością.

W życiu można liczyć tylko na... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

W życiu można liczyć tylko na siebie. A i tego nie radzę!

Mówi: jesteś egoistką bo nie... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Mówi: jesteś egoistką, bo nie chcesz podzielić się ze mną swoim smutkiem. Kim w takim razie on jest, skoro nie chciał podzielić się radością... ?

Po tym wszystkim nadal lubię jak... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Po tym wszystkim nadal lubię jak nasze wzroki się spotykają... Mimo tłumów przedzierających się przez korytarze i tak nasze oczy znajdą siebie. Szkoda tylko, że już nie z taką radością jak kiedyś.

Uczyłam złamane serca bić w górę... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Uczyłam złamane serca bić w górę i w dół, na nowo...

Najtrudniej gdy nikt nie rozumie. teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Najtrudniej, gdy nikt nie rozumie.

Dziękuje Ci za każdy dzień który... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Dziękuje Ci za każdy dzień, który z Tobą spędzam. Każdą noc podczas, której spałeś obok mnie, każdy taniec z którego zazwyczaj robimy show, każdy uśmiech, każde żarty, każdego szampana, którego razem wypiliśmy, każdy uścisk którym mnie witasz, każdy wyjazd na którym razem smakujemy wolność życia, każdą rozmowę kiedy uświadamiasz mi, że coś genialnego i mało spotykanego w dzisiejszych czasach nas łączy, że jesteś taki jaki jesteś, nie musisz się zmieniać. Jesteś idealną osobą, z którą chcę dzielić swoje życie, takim o którym zawsze marzyłam. Inni byli tylko jednostkami zastępczymi, nauczkami dla których słowa i zapewnienia były nic nie warte i okresem przygotowawczym na kogoś tak wspaniałego jak Ty. // memoirs // Taki właśnie jesteś Ty! ;* Kocham Cię! ;******

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV